Yeni Güncellemelerle Çarımdaki İtemler Silinmiş

• Yeni Güncellemelerle Çarımda Bulunan +9 mavi çelik +9 zehir kılıcı 3.seviye +9 şahin kalkan +8 kirin ayakkabı +9 ruh kristali kolye +9 abanoz küpe +9 ruh kristali bilezik +8 ruh kemeri +9 usta savaşçı kaskı simyalar olmak üzere ve bazı değersiz itemlerim silinmiştir(çalıntıdır diyenlerede neden depodaki bazı itemlere dokunulmamış ve 150 epe dokunulmamış) gereğinin yapılmasını arz ederim

• Dün aynısı başıma geldi envanterimdeki +0 buz tılsımım kendiliğinden yok olmuş yetkili GM lerle dc den irtibata geçtim kanıt istediler ve 4000 oyuncunun olduğunu kimsenin böyle bir şey başına gelmediğini söylediler yaklaşık 1k wonluk itemim olmasına rağmen 100 wonluk buz tılsımı için yalan mı söyleyeceğim dememe rağmen cevapsız kaldılar.Ne diyeyim kardeşim geçmiş olsun muhtemelen çözüm bulunamayacaktır.

• Yeni Güncellemelerle Çarımda Bulunan +9 mavi çelik +9 zehir kılıcı 3.seviye +9 şahin kalkan +8 kirin ayakkabı +9 ruh kristali kolye +9 abanoz küpe +9 ruh kristali bilezik +8 ruh kemeri +9 usta savaşçı kaskı simyalar olmak üzere ve bazı değersiz itemlerim silinmiştir(çalıntıdır diyenlerede neden depodaki bazı itemlere dokunulmamış ve 150 epe dokunulmamış) gereğinin yapılmasını arz ederim

Dün aynısı başıma geldi envanterimdeki +0 buz tılsımım kendiliğinden yok olmuş yetkili GM lerle dc den irtibata geçtim kanıt istediler ve 4000 oyuncunun olduğunu kimsenin böyle bir şey başına gelmediğini söylediler yaklaşık 1k wonluk itemim olmasına rağmen 100 wonluk buz tılsımı için yalan mı söyleyeceğim dememe rağmen cevapsız kaldılar.Ne diyeyim kardeşim geçmiş olsun muhtemelen çözüm bulunamayacaktır.

Herhangi bir güncelleme de eşya kaybı yaşanmaz. Böyle bir durum olsay dı, sadece siz de değil genel olarak bir kayıp yaşanırdı. Ve bu tür kesin olmayan kayıplara işlem yapmamamız normal. Ek olarak ise, bir bakım saati verilmiş ise, o süre içerisin de oyun dan tamamen çıkış yapın.

• Daha Sonra Ben Mavi Bayrak Oluyorum Oyun Kendiliğinden Beni tekrar Kırmızıya Atıyo Oyununuz Buglar Fazlasıyla Var Attığım MSJLAR Spamlanıyo Kardeşim Bu Yaptığınız Gerçekten Adaletsizlik Hakkımızı Aramaya Mani Oluyorsunuz

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!