Pazar da fiyat yazmıyordu

• Merhabalar rohan 2 ch 1 sunucusunda şimdi ss de göstereceğim kişinin pazarında fiyat yazmayıp sadece ücretsiz yazıyordu.Muhtemelen oyunun açığını bulmuş ve milleti ücretsiz diye dolandırarak pazar kurup won çekiyorud.+ lı silah görünüm fişini 6 wona koymuş ve ücretsiz diye çektiğim için 6 wonum gitmişti.Lütfen gerekli işlemi yapıp 6 wonumu hesabıma aktarır mısınız teşekkürler.

https://i.hizliresim.com/0RW908.png

kanıtı buradadır sadece silah görünüm fişleri değil tılsımlarda ücretsiz gibi görünüp muhtemelen yüklü miktarda wona yazıp milletin parasını dolandırarak almayı hedefliyor. Lütfen 6 wonumu hesabıma yükler misiniz buna kazandırdığım won çok içime oturdu.

• peki benim bu sorunum sizden mi kaynaklı benden mi biraz vicdanınızla cevaplarsanız sevinirim. Clientten kaynaklanan hata yüzünden benim paramın boşa gitmesini telafi etmeniz gerekli değil mi ? orda tılsımı ücretsiz sanıp çekmişte olabilirdim ve daha fazla param gidebilirdi .

• peki benim bu sorunum sizden mi kaynaklı benden mi biraz vicdanınızla cevaplarsanız sevinirim. Clientten kaynaklanan hata yüzünden benim paramın boşa gitmesini telafi etmeniz gerekli değil mi ? orda tılsımı ücretsiz sanıp çekmişte olabilirdim ve daha fazla param gidebilirdi .

Her bakım sonrasın da patcher yama güncellemesi yapmanız da fayda var. Fiyat verilmiş fakat, siz de gözükmüyor AvşarEli'nin dediği gibi. Yani boşa giden bir şey yok.

Uyanıklıp yapıp ücretsiz alsaydın öyle demeyecektin ama az değilsiniz :D :D

+1

• Sorun benden kaynaklanmış gibi yukarıdaki aspenin saçma sapan dalga gecer tarzda yaptığı yorumu +1 liyorsunuz.Gercekten oyuncularınızı ne kadar ciddiye aldığınız ve Rohan serverinin neden bu kadar oyuncu kaybettiği ortada.Burda bir magduriyet söz konusu ve siz hamachi server işleten çocuklar gibi oyuncunuzla dalga geciyorsunuz yorum +1 liyerek.Oyuuncunuza ne kadar değer verdiğiniz anlaşılıyor ve oynanmaz hale geliyor.

• Uyanıklıp yapıp ücretsiz alsaydın öyle demeyecektin ama az değilsiniz :D :D

Sana gelince kardeşim ben zaten ücretsiz koymuştur diye Pazara bakıyordum oyuncunun kendi iradesi ile ücretsiz pazar kurması ve benim ondan ücretsiz almamın nesi uyanıklık olurdu acaba ? Muhtemelen sen ve bu oyunun adminlerinin yaşları oldukça ufak.Hamachi server işleten çocuk adminler gibi cevap verip çözüm üretmemeleri komik olan şey.Umarim biraz olgunlaşırda olayın ciddiyetini kavrarsın uyanık kardeşim benim :) başına gelince iş işten geçmiş olur ama bunu daha cok umuyorum haha.

• Sorun benden kaynaklanmış gibi yukarıdaki aspenin saçma sapan dalga gecer tarzda yaptığı yorumu +1 liyorsunuz.Gercekten oyuncularınızı ne kadar ciddiye aldığınız ve Rohan serverinin neden bu kadar oyuncu kaybettiği ortada.Burda bir magduriyet söz konusu ve siz hamachi server işleten çocuklar gibi oyuncunuzla dalga geciyorsunuz yorum +1 liyerek.Oyuuncunuza ne kadar değer verdiğiniz anlaşılıyor ve oynanmaz hale geliyor.

Rohan sunucusunda ki yetkililer tamamen resmiyet içerisin de çalışmakta'dır. Fakat, yeri geldiğin de oyuncular ile gülüp eğlenmesini de bilirler. Alınmanıza gerek yok bura da :(

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!