Piyasa artık yok denilecek kadar düştü. [Öneri]

• Merhabalar herkese,
    Bildiğimiz gibi oyundan WON çıkışı(silinme) oluyor won masası ile. İlk öncelikle won masası güzel bir şey ve eşşiz item alıyorsunuz vede piyasa yükselmesini engelliyor.
    Ama bir kaç kişi belki sizin bu aklınıza gelemiyecek şeyi yapıyor. Şahsen ben bile Kâr yaptım 1 defasında bu olaydan. Bildiğimiz gibi sınırlı itemler var won masasında
    Örnek veriyorum EFSANEVİ COR (50ADET) ama her çar max 2 tane alabiliyor. Her itemin stok ve alınabilecek kapasitesi belli olduğundan piyasa düşmez gibi gözüküyor alınabilecek sayısı max 1-2-3 tane olduğundan...
    Bazı insanlar değil Oyunda P6 item toplayıp uygundan alıp oyundaki aldığı fiata 5 won koyarak üstüne kar yapıyor satıp seri şekilde. Bu P6 item topluyup hesabında 3kk - 10kkk Arası
    Won biriktirip Won masasın da ep vs çekenler var. Tabi şuana kadar normal geliyor kulağa ama Şahsıslar Ana çardan ardından para aktarıp ana hesabının yan çarından daha sonrası diğer yan çarından diye diye bitmiyor ki yaptıkları 50 stoku olan şeyi tek 1 kişi alıyor. Kendiside pahalıya satıp tekrar won masasında karları ile 1rer daha fazla alıyor buda oyundan milyon tane won silinmesi demektir. Eşit şekilde kimse alamadığı için piyasa artık bitti evresini geçti yok oldu vede yaptığı piyasa altı alıp sattığı için oyunda ki P6 cıya giden Wonlar da won masasında malesef siliniyor...
    1Ci önerim İp üzerinden won masası düzenlenmesi Hesap/Hesap'ın 5 car açabilmesi 5 stok alabilmesi aynan da tek kişiye demek oluyor ve ya da 5 den fazla 10 stok alabilmesi.
    Başka hesap ile de alamaması lazım car vs Tek 1 hesaptan alınca herhangi bir bir stoku bitince o stokdan başka hesapla alamaması lazım. Herkez bu şekilde eşit alırsa won masasında stok bitmiyecek artık üstüne herkez de nakit olacak pazarlar iyileşecek.
    2Ci önerim: Bildiğimiz gibi Eskiden Kostüm efsunları 4M ile 8M idi. Şimdi 40M ile 80M markette. Silah fişi yada Kostüm efsunlamaya şahsen verdiğim markete para 10-20w arası her oyuncu bu şekilde verirse haftalık tahmini won silinmesi 3kkk gibi rakama ulaşır. Bu Olayın düzeltilmesi lazım daha aktif hırslı insanlar oynuyabilmesi için. Aya çarparsak marketten çıkan wonları WON masasından aşağı kalır yanı olmuyacaktır. Oyuna yeni başlayan kişiler fiş yapamadığından yükselemeyecek erken düşüş yaşıyacaklardır. Tabiki buda oyun içi pazara bizlere ve sizlere etki edecektir.
    -
    -
    Oyunda dünden itibari ile Catocomp Lonca ile bıraktık. Canavarlı ruh kolye cavanarlı bilezik / kostümlerı kaskları canavarlı olarak artık satılmıyor. Günde 3 kişi cato girmemiz'in toplamı 400 ila 250 arasında değişiyordu 8w küçülen kafa satın alıp. Artık catacomp'tan çekildiğimiz için Oyunda yeni başlayıp para yapmaya çalısan şeytan külesi çıkıp insan kalmadı. Nadiren çıkan insanlarda PM aracılığı ile 5w kafa toplanabiliyor buda iyice düştüğünü gösteriyor piyasanın. Şeytan kulesinde metin sırası kavgası olurken metinler artık boş boş duruyor giren olmuyor. Eskiden Catocomp 'ta düşürdüğümüz itemler fiatları şöyle idi. Ruh bileziği Eski fiatı +0 28-25W şimdiki fiatı 15w-16w Ruh Kolyesi eski fiatı +0 25-24W Şimdiki fiatı 13-15w/ Canavarlı kostum kaskı ve zırhları - Kostum canavarlı kask 40-45W şimdiki fiatı 30-32w Zırh kostumude aynı. Bu Dip fiatlarda alan insan bile kalmadı çünkü oyuncular gelişemediğinden almıyor artık. Bu yüzden Catocomp'dan dahi çekilince bizler yeni başlayan kulede kafa yapanlarda düştü otomatik. Satılmıyınca itemlerimiz anlamı kalmıyor cato yapmanın. Önerilerim bunlardır. Oyun ekibine İyi çalışmalar dilerim

• Bu konuya katılıyorum elimizde ürün çok belki geçen haftaya göre 10 15 w daha ucuz ama satılmıyor bir de oyun sonu yapan çok oluyor ve bunlarda piyasayı bitiriyor adamlar 5 kişi Aynı an da oyun sonu Pazar’ı yapıyor ve itemler piyasadan 20 30 w ucuz bu parayı ise sattıklarını söylüyorlar gmler eğer akşamları oyunda okurlar gerçekten zor günler geçiriyoruz ve para dönmüyor herkes Aynı

• @AvşarEli

Bu konuya katılıyorum elimizde ürün çok belki geçen haftaya göre 10 15 w daha ucuz ama satılmıyor bir de oyun sonu yapan çok oluyor ve bunlarda piyasayı bitiriyor adamlar 5 kişi Aynı an da oyun sonu Pazar’ı yapıyor ve itemler piyasadan 20 30 w ucuz bu parayı ise sattıklarını söylüyorlar gmler eğer akşamları oyunda okurlar gerçekten zor günler geçiriyoruz ve para dönmüyor herkes Aynı

Oyun sonu vb. pazarlar görürseniz, ekran kaydı alıp bize iletin. Gereken işlemi yaparız.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!