[Rehber] Ork Labirenti Nasıl Yapılır?

• Selam yeni gelen güncelleme içerisinde bulunan Ork Labirenti yapılışını ve labirent hakkın da sıkça sorulan soruları bu videoda sizler için cevapladık.

• Elit Ork Reisi 2 Diş atıyor !!!
    3 kişi kesiyoruz zaten ucu ucuna yetişiyoruz ve sonunda 2 diş atıyor lakin 3 mühür var. Emek verdik geldik ve şuan boş boş birbirimize bakıyoruz...

• Yardım amaçlı çekmiş olduğunuz video da bulunan hatada burada zaten. Videonuz da 2 adet Diş düşüyor ama buna aldırış etmeden 3. mühür açılıyor. Zindanın hatasını videonun devamı amaçlı geçiştiriyorsunuz. Tamam öğretici video ALLAH razı olsun lakin neden bu hatayı göre göre gidermiyorsunuz ?

• Ben bu konuyu dile getirene kadar vardı. Konuyu açtığımdan sonraki güncellemede bu sorun düzeltildi ve böyle bir sorunun olduğu ve düzeltildiği güncelleme notlarında dile getirildi. Oyunda bulunan bu sorunu belirttiğime dair bir teşekkür bile gelmedi...

LÜTFEN GÜNCELLEME NOTLARINI DİKKATLİ OKUYUN VE KONULARA BU ŞEKİLDE SAĞLIKLI CEVAPLAR VERİN...

• Ben bu konuyu dile getirene kadar vardı. Konuyu açtığımdan sonraki güncellemede bu sorun düzeltildi ve böyle bir sorunun olduğu ve düzeltildiği güncelleme notlarında dile getirildi. Oyunda bulunan bu sorunu belirttiğime dair bir teşekkür bile gelmedi...

LÜTFEN GÜNCELLEME NOTLARINI DİKKATLİ OKUYUN VE KONULARA BU ŞEKİLDE SAĞLIKLI CEVAPLAR VERİN...

Merhaba, bildiriminiz için teşşekür ederiz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!