düşündürücü

• https://i.hizliresim.com/NnZjXa.jpg biz dc de veya oyunda bi sıkıntı yaşadıgımızda gmler bizimle ilgilenmezken bu ss te bı gm ıle oyuncunun yanyaya olması ve o oyuncunun normal şartlarda oyun içinde isim gösterme si kapalıyken gm ile yan yana gelip böyle bir ss alması aklımda deli sorular var inşallah en yakın zamanda cevaplanırlar :D

• Bu ss'de ettiğin küfür için utanman gerekirken boş boş konu açıp insanların aklını karıştıracağına sessizce hatam nerede diye düşünmen gerekiyor ayrıca hareketlerine dikkat et telafisi olmayacak muhabbetler çeviriyorsun yönetimi karalamak gibi. Çok merak ettiğinden anlatacağım dışarıdan bakanlar için yanlış anlaşılma olmasın diye bu açıklamayı yapıyorum, daha birbirinizden haberiniz yok, GM hesabında bulunan @Poet kural ihlaliyle alakalı bir durumdan dolayı beni yanına çekti dün OneVordex(Phantaso) ve Frome isimli arkadaşları çektiği gibi, hile kullanıp ama yakalayamadığımız birini yakaladık(linki aşağıda vericem) ayrıca Phantaso'nun ettiğin şikayetten dolayı uyarmak için yanına çekti. Sen chat blok yediğin için saracak yer arayacağına aklını başına al sataşmadan oyununu oynamanı tavsiye ederim.

• bizim hiç bişiden korkumuz yok moruk hak aramak her zaman için doğru olandır bunu unutma ben dc ye ss atmaya gidiyorum mlerın bı tanesı ılgılenmez sende orda gm ıle yan yana ss çekersen ben bunu kurcalarım :D

• Boş muhabbet çeviren ahlaksız insanın tekisin neden 15 saat chat blok yedım konudaki '' ama kardeşim bak o küfürü herkes akıl edıp sövemez yanı burdakı keskın zekayı alkışlayın '' cümleni okuyarak bunu herkes anlayabilir. Ailen vermediyse sana bu ahlakı burada kimse sana bunu veremez çünkü gerizekalılık bile belli bir ölçüde zeka gerektirir.

• Sayın oyuncular GM arkadaşlar için her oyuncu eşittir kimsenin bir diğerinden farkı yoktur.Arkadaşımız kendini görünmez moduna almayı unutmuş olabilir ve o an oraya gelmesinin sebebi başka bir oyuncunun şehirde hile kullanmasından dolayıdır.Yaşanan olayı ss alıpta farklı bir amaç doğrultusunda lanse etmeniz doğru bir davranış değildir.Rica ediyorum farklı düşüncelere mahal verecek davranışlardan kaçının yönetim ekibine benzeri imalarda bulunmanız yönetime iftira adı altında işlem yapılmasına sebep olabilir. Hassasiyetiniz için tekrardan teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!