Rohan - Gondor eski ile yeni oyuncular arasında çok fark var

• Merhabalar, DC nize geldiğimde öneriyi buradan yazmamın daha iyi olacaüı söylendi.Oyun hakkında bi kaç öneri vermek istiyorum açıkçası oyundan artık pek fazla zevk alamıyorum sebebini söylemek gerekirse yeni başlayan oyuncularla uzun zaman önce başlayan oyuncular arasında uçurum olmasından kaynaklı evet onlar emek verdi lakin bu kadar uçurum varken yeni kişileri çekmeniz çok zor olduğunu düşünüyorum diyorum ki tamam artık üst zirvelere yaklaşmasamda metine vurulan hasar bakımdan uçurum yok kısa sürede farkı kapatırım ondan sonra siz arda arda 2 map getirip üstüne silah dönüşümü sokup kuşakları falan değiştirince adamların kenardaki paralarıyla araya yine uçurum koyuyorlar sizce bu adil bi durum mu? bence onlar önde olsun evet ama yeni başlayanlar için örneğin düşük metin sandıklarından daha güzel şeyler çıkabilir veya başlangıç kostümleri artırılabilir düşük lwller için büyük adamların katılmayacağı ama küçükler için güzel etkinlikler gelebilir bunun çözümünü siz bulmalısınız değerlendirip benim söylediğim şeyler dengeye bozabilir belki ama siz değerlendirip yeni oyuncu çekmeye çalışırsanız işler değişir ayrıca dikkat ederseniz yeni oyuncu gelmediği gibi eskilerde azalıyor kan kaybediyor sw bide bnm sistemim 3 çarı full açık tutacak kadar iyi değil nemere yaparken 2 hesabı oyundan atıyor bunu bence razo gibi sadece ninja ve şamanla girmek zorunlu olsun daha sonra bi 2 hesaptan çıkılsada devam edilebilsin süre olarak ninja ve şamanın nemere hakları gitsin böylece daha iyi olacağını düşünüyorum açıkçası bu mesajı atmamın tek sebebi şuanda başka sw ye başladım ama rohanın tadını alamıyorum ama gidip kendimden 20 kat iyilerin yanında ezileceğime başka swde kafa kafaya giderim oyunun sonu gelmesin ama oyun başı çabuk geçilsin artık eğer ki dediklerim dikkate alınır ve değişik biçimde de olsa hayata geçerse rohana geri dönerim açıkçası ve gelecek yenilikleri bi yerde paylaşırsanız daha güzel olur dropları kısıp kısmadığınızı dahi paylaşırsanız herkes yama notlarını okur ve dahada güzelleşir bence inşallah gerçekten dikkate alıyorsunuzdur yorumları

• Bu neden ile ork zindanını getirdik ek olarak

Başlangıç itemleri ve sandıkları hakkındada tabiki düzenlemelerimiz olacak şuan güncellemelerimizi tamamlayıp.

Ardından başlangıç itemlerini ayarlıyacağız.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!