OYUN DIŞI TİCARET

• Çarın sahibi benim burada bu arkadaşa bir kaç cümlem olacak. Daha " Oyun Dışı Ticaret" nedir onu bilmiyorsun gelmiş birde oyunda rahatsız ediyorsun ama güldürdün. Bak güzel kardeşim yaşın kaç bilmiyorum ama bir hayli küçük orası belli. Bunun kanıtına nereden vardın dersen; Daha oyun dışı ticaret nedir onu bilmiyorsun. Ben sana burada bir güzellik yapıp Oyun Dışı Ticaret nedir biraz bilgi vereyim. Oyun dışı ticaret, oyunu kâle almadan herhangi bir site aracılığı ile diğer pvp serverlerde veya oyunlarda oynayan kişiler ile iletişim kurup o kişiler ile ticaret yapmasıdır. Oyun dışı ticaret budur, ama pardon sen bunu anlayacak seviyeye ulaşamamışsın henüz ki gece gece oyun içi ticaret yapmaya çalışan kişi veya kişileri rahatsız edip birde kendini bir şey sanıyorsun.

• HAKSIZ OLARAK YAPILAN HER İTEMİN SUCU BANDIR BENİM GÖRÜŞÜM BİZ GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATIP İTEM YAPALIM BURADA ADAM BASKA SERVERDE YAPTIGI İTEMİ BURADA İTEME CEVİRSİN O ZAMAN Bİ ANLAMI KALMIYOR SİTELERDEN ALMA İTEMLERLE AYNI HESABA CIKIYOR BUNUN CEZASI YOK İSE SİTE ALISVERİSLERİNİN DE CEZASI OLMAMALI

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!