• Eminim ki sizin gibi kendini durmadan " En kaliteli sunucu " diye tanıtan bir sunucu eleştiride kaldırabilir.

(Kısaca)
    Sunucuda piyasa son derece kötü derecede ve derhal bir şey yapmalısınız.

Ve 2 tane soru:

1-Şu anda aktif olan ve bir çok sunucunuzun birleşimi olan "Erebor" sunucusunun piyasasına herhangi bir şekilde müdehale etmeyi düşünüyormusunuz ?
    2-Oyuncularınızdan sunucunun sorunları için destek fikir ve öneriler alıyormusunuz ve bunları yerine getiriyormusunuz ?

Uzun versiyon:

Rohan sunucularında,eğer doğru hatırlıyorsam 3 veya 4 sene önce oynamıştım.
    Bu sunucuların kapanmasına her zaman TEK 1 şey sebep oldu,oda yönetimin verdiği cevap; "Piyasa oyuncularımızın kontorlündedir. Buna müdehale edemeyiz"
    Bu sırada ben oyunu test etmek için girdiğim de bir Abanoz küpenin 500 won +9 bir Kırmızı Demir Palanın 1k won olduğunu görüyorum.

Şimdi çok basit bir soru sorucam :D
    Bu sunucunun ekonomisi ile Venezuela ekonomisi arasında ki fark ne ?
    Hani iyisimi won yerine M diyin artık. Won'u Yang ile değiştirin.

500 Won yerine 500M denilsin.
    Çünkü hani o kadar saçma sapan bir yerdeki artık bu pazarlar ve genel olarak sunucunun pazar akışı hani. Başlayan direk gidiyor.

Bir çok kişi Youtube üzerinden yaptığınız reklamlara geldi ve hayal kırıklığına uğradı.

Şimdi,yeni sunucu açabilirsiniz.. Tamam.. Ama neden eski sunuculara birazcık olsun el atmıyorsunuz ?

"Oyun içi pazarlar ve eşya fiyatları oyuncularımızın kontrolündedir"
    Bu bir kere son derece kusurlu ve yanlış bir söylem.
    Yeri gelince belirli eşya droplarını arttırmanız hatta ve hatta yeni canavarlara koymanız bile gerekebilir.

Won masası zaten bir işe yaramıyor. Herkes alıcağını alıyor bol bol.
    Hani oyundaki para kazanma döngüsünün şuna dayalı olduğunu biliyorum.

"Şimdi kostümlerimi ve gerekli madalyaları aldım,hemen sonraki haftanın madalya ve kostüm parasını çıkarmak için 7/24 farm yapmalıyım!"
    Ve biliyormusunuz ? Buna bile tamam. Çok ciddiyim buna bile tamam. Kostüm satmak için bunu yapmanıza dahi tamam derim. Sunucunun bir şekilde para kazanması gerek.
    Ama kusura kalmayın yeni bir oyuncunun başlar başlamaz bir pazarda 500Won'a abanoz küpe görmesine tamam diyemem.

Madem son derece kaliteli ve iyi bir sunucusunuz. Şu anda aktif olan her DİĞER sunucunun yaptığı en büyük hatayı yapıp böyle bir sunucudaki piyasayı oyunculara bırakmayın ve yeri gelince sık sık müdehale edin.
    Piyasada son derece azalan eşyaları bir şekilde bulun oyuncularınıza sorun ve bunları üst seviye canavarlara ekleyin gerekirse.

Çok ciddiyim sadece Rohan değil ismini VEREMEYECEĞİM bir çok eski PvP sunucularıda (kaliteli veya kalitesiz) piyasayı oyuncuların kontrolüne verdiği için kaybetti ve kapandı.

Eğer buraya kadar okuduysan vaktini ayırdığın ve görüşlerimi okuduğun için teşekkür ederim.
    İyi günler.

• ben 4 seneye yakın oynuyorum bu pwp yi bir sorun yaşamadım ama bu birleşme sonrası piyasaların genel hali hakkında arkadaşa katılıyorum.

birleşmeden önce yeni açılan 120 lik sunucu da neredeyse 1 ay sonra kara ejder silahı ve zırhı bila pazara düşmüştü.

şuan erebor da ise kara ejderli bir itemi almak mümkün değil pazarda zaten yok olanlar da uçuk fiyata satıyor.

won sınırlaması 999 999 olmamalı. böyle olunca server bir yerden sonra başa dönüyor.

bazı yüksek elit lwl itemleri pazardan alabilmeliyiz.

online sayısı çok fazla ama maksimum 120 lwl çar dizen birisi en fazla kavansitli çar yapar oda pazarda bulabilirse.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!