ASELLİNA - Snefru

• Keşke daha farklı ve bol içerikli bir video atabilmiş olsaydım fakat savaşlar kendi köylerinde bile 30 40 dakikayı geçmediği için 10 dakika savaştıktan sonra içerde 10 dakika soluklanıyorlardı ancak bu kadar oldu iyi seyirler şimdiden =)

• Keşke daha farklı ve bol içerikli bir video atabilmiş olsaydım fakat savaşlar kendi köylerinde bile 30 40 dakikayı geçmediği için 10 dakika savaştıktan sonra içerde 10 dakika soluklanıyorlardı ancak bu kadar oldu iyi seyirler şimdiden =)

zodi az sonra gelir ömrü boyunca attığı tüm ws videolarının linkini tek tek burada paylaşır. anlatmaya gerek yok kimin ... olduğunu diye başlar . Dedim o yapmadan ben yapam. Ya tutarsa... ELİNE SAĞLIK CÜRÜM

• zodi az sonra gelir ömrü boyunca attığı tüm ws videolarının linkini tek tek burada paylaşır. anlatmaya gerek yok kimin ... olduğunu diye başlar . Dedim o yapmadan ben yapam. Ya tutarsa... ELİNE SAĞLIK CÜRÜM

hayattan zevk almayı bilmek lazım oyunda bu hasarlar varken savaşmayı tercih etmeyebilirdik ama gel görki eğlenelim vakit geçsin diye savaşıyoruz.. dün kırmızı bayrakta 6 hesap 15 hesaba karşı tek tek afk kaldılar o videoda yakında geliyor :) henüz savaşta ZWAN yoktu :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!