Savaşalım yazıp, savaştan kaçan Zodiac'tan sonra bizim haller :(

• Savaşalım dedik de "Öldürün" demedik :)

Haklılık payın var karşınızdaki lZODIACl olunca ; 5 FARKLI KARAKTER (lykan,şaman,sura,ninja, savaşcı) 6 FARKLI SİLAH (çan,yelpaze,ok,kılıç,bıçak,çift el)

Gayet tabi oyunun olağan hal mantığına uygun;

Benim için de uygundur, alışkınım.Kabulünüzdedir ki 5.5 aylık aranın ardından “ unutmuşum bir çok şeyi “oyuna alışıncaya kadar “

Ricam "senden önce senden sonrasına” ilişkin savaş videolarını aşağıda bakınız, geldiğimizde ve kaldığımız yerden devam ederiz .

Şunu da belirteyim “keyif almadım iki günlük savaştan, farkındayım ilk günkü savaşı koymamışsın, “içerik çıkmadı” sanırım.

https://www.youtube.com/watch?v=gJaFA2bidBw

https://www.youtube.com/watch?v=ubvIH4jefgU

https://www.youtube.com/watch?v=EPWSJJovClI

• Savaştan hiçbir zaman kaçmadık ve loncamızda ki herkes savaşı seven ve gelmek isteyen kişiler. Bu arada son videoda ki savaşçı ve şaman arkadaşını da alıp savaşa gelebilirsiniz. (tabi şaman arkadaşın savaşa gelecek bir çarı kaldıysa)
    Kısacası nice savaşlara inşallah biz hep buradayız. :)

• zodicim oyunda her zaman eğlenmek için oyun oynadık biz ve oyununda her zaman hakkını verdik :) şu zamana kadar hep yan yana eğlencemize bakıyoruz bizim gibi bir ekip bulabilirsiniz umarım eğlenceniz artar sizde oyundan zevk alırsınız :) ben sana örnek vereyim çarları xDrHaydut - Tsuonom - SlyatKnifee ( tabi duruyorsa ) - AssPaR - Eyolf - Ersin ( korkudan hangi çarda olduğunu bile söyleyemiyor gerçide ) - Judass - CONFIDENTAL - TheLaZKiNG bunlar aklıma gelenler baktığın zaman bizden daha kalabalıksınız sorun ne dersen toplamadan başka bir şey olmuyor tabi ama yapacak bir şey yok ( o kadar çok kötüsünki ayakkabındaki %d hasarı hp olarak emer efsunu bile senin motorunu soğutamamış savaşta yerinde duramıyorsun videoda açıkça görünüyor :) )

Umarım bir gün sabit bir şekilde çarını bizim gibi ortaya koyup savaşabilecek kapasiteye geleblirsin LEGAL şekilde avukatsınya her şey legal ve adaletli olmalı sen daha iyi bilirsin bu konuda işportacı :)

• Sorgulanması gereken o çar bu çar ismi değil şapkayı önünüze koyup;
    •5.5 ay ara vermemin ardından Geçen günkü savaşta Güncelemeler ile;
    -tılsımlarınızdaki x savunmasından kapuş%10
    - kitapların üst seviye artarak (delici vs)
    - yetenek iksir + drop artmış iken 7.Skilleriniz S iken

(Bunların hiçbiri bende yok)

Hala daha beni kesemiyorsanız,öncelikle kendinizi sorgulayın ^^
    •Ben ve bizler alışkınız ; 7-2,7-3,6-2,6-3,5-2, 5-1 vd savaşmaya bu hep böyle oldu, değişiklik olmadı, ama siz bu seviyelerde böyle iken, beni ve bizi kesemiyorsanız

Tam tersi senaryoda ve hiç tecrübeniz olmadığı bir durumda siz düşünün olacakları

Önce bu haliniz ile başarın bakınız;

Sonrasını düşünürüz ;)

• Teknik bir ayrıntı daha; sizlerin “çift (ataklı-savunmalı) safir taktığı durumlarda genelikle “3 savunmalı safir “ takıyoruz.

Her bir karakterinizin; çift (sav-ataklı) safirlerinize rağmen kesememek sıkıcı bir durum :|

Aranızda bunu başarabilecek birini göremiyorum :)

• Teknik bir ayrıntı daha; sizlerin “çift (ataklı-savunmalı) safir taktığı durumlarda genelikle “3 savunmalı safir “ takıyoruz.

Her bir karakterinizin; çift (sav-ataklı) safirlerinize rağmen kesememek sıkıcı bir durum :|

Aranızda bunu başarabilecek birini göremiyorum :)

Snefru vs TırısFırıs

gerçekten üzülüyorum sizler için sen ve senin gibiler ile ASELLİNA arasındaki fark videoda fazlasıyla açık bir şekilde görülüyor :) ( %5hasar hp emer efsunu devamke kappa )

• Bize üzülecek birileri var, mesela sen :)
    Sana üzülecek oyunda birileri yok, aksine seviniyorlar ;)

Balon Loncan ile aramda ÇOK fark var bunu çok iyi biliyorsun.

Devam böyle, savaşlarda bana ve bize karşı 5 şer 6 şar adam çıkarmaya +3 devam

• @lZodiacl sen o kadar rezilsin ki ezildin ezildin dayak yedin ama gelip halan daha forumda yazı yazabiliyorsun helal olsun sana.senin çarların ne topluda bi işe yarar nede 1-1 de. şaman ws şamanda snefru emreden tokadı yedin videosu şuralarda bir yerde vardır sura ws surada benden yanı CaptanJackten tokadı dayak yedin yattın aşşağaya talihsizlik şu ki ben video alamadım paylaşamıyorum. Sen kendi o küçük aklınla keserim foruma atar eğlenirim diye video almışsındır eğer silmediysen videoyu az delikanlılık yapta o videoyuda at şuraya ve edebinle ezikliğini kabul edip yazı yazmazdan savaşmaya gel savaşmaya gelirkende ok savunmalarını tak ama.

• doğrudur kaliten yerlerde paspas bizide dibe çekmeye çalışıyorsun. bende daynamayıp sana cevap veriyorum işte ama daha cevap vermeyecem cevap verdikçe ilgi gördükçe daha çok ilgi görmek istiyorsun gerek yok

• Bize üzülecek birileri var, mesela sen :)
    Sana üzülecek oyunda birileri yok, aksine seviniyorlar ;)

Balon Loncan ile aramda ÇOK fark var bunu çok iyi biliyorsun.

Devam böyle, savaşlarda bana ve bize karşı 5 şer 6 şar adam çıkarmaya +3 devam

dostum lonca lonca gezdin bayrak bayrak gezdin 3 bayrağın afedersin ortalık şeyi gibi girmediğin lonca tanımadığın insan kalmadı ben bu oyuna başladığımdan beri arkadaşımda belli etrafımdaki insanda belli senin gibi 20 tane insan olacağına etrafımda benim loncamdaki arkadaşlar bana yeterli sen lonca lonca gezip KENDİNCE BİZİM KARŞIMIZDA SAF TUTMAYA DEVAM ET SEYYAH KARDEŞİM dc da söylediklerinide unutmuyorum beğenmediğin loncadaki adamlara seste allah rızası için diğer serverden getirdiğimiz epler belli başkalarınıda sordum siz item sahibi olgun insanlarsınız orta yolu bulup bizde itemlerimizi dizelim diyecek kadar aciz bir varlıksın bana server birleşimindeki hallerini anlattırma her gece asellina dc sine gelip şaman için her gün dil döktüğün en sonunda bizim dc den kovulduğun günleri yoksa ağır konuşulacağını sana karşı anlattırma bana şimdi güzel kardeşim oyununu oyna gerisine karışma WON MASASINA 6 7 LER EKLENİR UMARIMDA BAYAN JİANGSHİ DE OLDUĞU GİBİ RAHATCA ALIP ATABİLİRSİN BOL ŞANS EMİN VE YERDE SÜRÜNEN TAYFASI SENİN YANINDA YÜKSEKTEN KONUŞAN VEDATINDA SAĞDA SOLDA DC LERDE MİLLETİN PEŞİNDE ABİ ABİ DİYE GEZİŞİNİ GÖREBİLİYORUM ÇOCUKLARI BOŞ BIRAKMA GARİPLERİM NERDEN MEDET BULACAKLARINI ŞAŞIRIYORLAR :)

• Beni tanıyan böyle cümleler kurmayacağımı bilir.
    Seni tanıyanlar da bu anlattıkların “soyut, afaki içi boş ve yine atıyor der “ nokta.
    @Snefru
    Senin cümlelerin ile ve sana yakışınca bir kaç cümle söyleyim;
    •“ astsubaylığına devam et; askerlik hizmetin karşılığında aylık maaşlarını biriktir.”

•Dün Burdur’dan dönerken senin gibi ve uzman çavuş bir kaç rütbeli ve jandarma kardeşlerimiz gbt sorgusu yapıyordu:

•Selamun aleyküm memur bey dedim “Tc buyrunuz”dedi. Gbt sorgusu mu o zaman bu kimlik yeterli size dedim. Sadece kimliğime baktı iyi yolcuklar beyfendi dedi.

Senin bu oyunda başka mercilerde bir iddian yok, saygı gördüğün bir merci de yok ;)

12 ayın tadını çıkar bağır çağır sonra gel burda bos kesmeye devam

• Bu imla eksikliği ve yanlışlığı halis mi

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!