Şamanla solo nethis

• doğru metin taşı katındaki aksilikler ve son bossta yaşanan sorunlar çıkartılıp hesaptaki şahsi düşünceme göre 2 3 eksiği halledersem bu süre muhtemel 15 dkyı görücektir. Aynı şekilde ilk defa denediğim için el alışkanlığı ve biraz şans ile bu sürenin altında dönmek mümkün olabilir... şaka lan şaka nereye dönüyonuz son katta 2 yaş atlıyorum genelde. en şanslı geçişim bu oldu .İYİ SEYİRLER

• Arkadaşlar bu arada video kayıt programı önerisi olanlar bana bir ulaşssın bir kaç tane denedim en kasmayan ve en net görüntü bu programla aldığım kayıttaydı. Görüntü kötüyse de yapcak bir şey yok

• doğru metin taşı katındaki aksilikler ve son bossta yaşanan sorunlar çıkartılıp hesaptaki şahsi düşünceme göre 2 3 eksiği halledersem bu süre muhtemel 15 dkyı görücektir. Aynı şekilde ilk defa denediğim için el alışkanlığı ve biraz şans ile bu sürenin altında dönmek mümkün olabilir... şaka lan şaka nereye dönüyonuz son katta 2 yaş atlıyorum genelde. en şanslı geçişim bu oldu .İYİ SEYİRLER

Başarıların daim olsun kardeşim benim Her zaman en iyisi olana kadar anlayan anladı dediğimi

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!