Şamanla solo nethis

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

İster 1-120 ister 1-99 yapısındaki sunucumuzda oyna!

Rohan2 | Yohara Fatihleri! Hadi durma bu yeni genişleyen kıtayı bir an önce deneyimle, yenilikleri keşfet!

6 Ayın Ardından Yeni Sunucu; 23 Eylül Cuma Günü Rohan2 Eldamar (1-120) Sunucumuz Sizlerle!

• Şamanla solo nethis

doğru metin taşı katındaki aksilikler ve son bossta yaşanan sorunlar çıkartılıp hesaptaki şahsi düşünceme göre 2 3 eksiği halledersem bu süre muhtemel 15 dkyı görücektir. Aynı şekilde ilk defa denediğim için el alışkanlığı ve biraz şans ile bu sürenin altında dönmek mümkün olabilir... şaka lan şaka nereye dönüyonuz son katta 2 yaş atlıyorum genelde. en şanslı geçişim bu oldu .İYİ SEYİRLER
    • ASHIRA wrote:

doğru metin taşı katındaki aksilikler ve son bossta yaşanan sorunlar çıkartılıp hesaptaki şahsi düşünceme göre 2 3 eksiği halledersem bu süre muhtemel 15 dkyı görücektir. Aynı şekilde ilk defa denediğim için el alışkanlığı ve biraz şans ile bu sürenin altında dönmek mümkün olabilir... şaka lan şaka nereye dönüyonuz son katta 2 yaş atlıyorum genelde. en şanslı geçişim bu oldu .İYİ SEYİRLER
      Başarıların daim olsun kardeşim benim Her zaman en iyisi olana kadar anlayan anladı dediğimi