RESPECT görünce... lZODİACl - lODİNl -MightyShaman VSleri

• Emin sen gerçekten kötü olmuşsun üzülüyorum senin adına. Seni her konuda olduğu gibi bu konuda da ne kadar ezmek istesem de varlığımla övünmek karakterime yakışmaz. Geçen de dediğim gibi ama büyüğün büyüğü her zaman vardır :) İyi forumlar.

• bunu özel sektör olarak ayırsak ve 2 katı maaş desek , ki hiç sanmıyorum özel sektörde olduğunu :) ama neyse. 1 buçuk yıl evcil avukatım olabilirsin yani :) :) :) iyi forumlar dilerim

Kendine en güzel iyiliği bir hayat koçu ayarlayarak yapabilirsin, bekarken iddia ettiğin tüm mal varlığını, arzuladığın fiyatı hayat koçuna teklif edebilirsin..
    Tuik göre yıllık enflasyon %78,62 diğer kurumlara göre %138,31 bu oranlara göre iddia ettiğin tüm malvarlığına aman dikkat et :)

• Kendine en güzel iyiliği bir hayat koçu ayarlayarak yapabilirsin, bekarken iddia ettiğin tüm mal varlığını, arzuladığın fiyatı hayat koçuna teklif edebilirsin..Tuik göre yıllık enflasyon %78,62 diğer kurumlara göre %138,31 bu oranlara göre iddia ettiğin tüm malvarlığına aman dikkat et :)

• -İnsanın başına ne kötülük gelirse cehaletten ve cahil insandan gelir.

- Cahil insanlar ile tartışmak sonuç vermez ve bizi yorar. Bu nedenle de mümkün mertebe anlaşmazlık durumunda, onlardan uzak kalmaya çalışmak,”kendinize yapılcak en güzel iyilikolacaktır.”

-Sizin gibiler bilgisayar başında yosun tutmaya devam edebilirsiniz... Ancak benim için zaman kaybısın...

- Cahil insanlar ile tartışmak sonuç vermez ve bizi yorar. Bu nedenle de mümkün mertebe anlaşmazlık durumunda, onlardan uzak kalmaya çalışmak,”kendinize yapılcak en güzel iyilikolacaktır.”

-Sizin gibiler bilgisayar başında yosun tutmaya devam edebilirsiniz... Ancak benim için zaman kaybısın...

pardon yanlış avukatı paylaşmışım benim hatam - isanların asgari ücretine laf atacağına kendi karnını doyurmanı tavsiye ederim bu arada paraya güncelleme geldi 500 k oldu - ösym den sonra en iyi ben sonuç vermişim ki sana , 22 gün sonra ancak cevap verecek cesareti toplamışsın :) yaşam koçu aramıyorum ama çok para lazımsa gel emrime avukat maaşın kadar veririm. gidip itemlerine efsun atarsın korumalı alandan çıkarsın en azından benim sayemde :*

https://www.youtube.com/shorts/PjAv3v4MCYw

• Cehalet içerisinde seni yapyalnız bırakmadan son mesajımı bırakıyorum,
    Yukarıda ve ekte paylaştığım fotoda sen asgari ücret görebiliyorsun, halbuki ödemem gereken aylık prim giderim (2x)

-Cehalet içerisindekilerin diğer bir ortak özelliği sonradan görme olmalarıdır.
    -Bekarken iddia ettiğin tüm malvarlığını “kusura bakmayınız arkadaşlar” evli iken bakmak yükümlü olduğum ailem,ev ve iş yerimin giderleri olduğu halde 24.5 çarp çıkan sonuç ile seni; “Tüm mülkün sahibi Allah’tır” Sözüyle YapaYalnız bırakıyorum...

• Cehalet içerisinde seni yapyalnız bırakmadan son mesajımı bırakıyorum,
    Yukarıda ve ekte paylaştığım fotoda sen asgari ücret görebiliyorsun, halbuki ödemem gereken aylık prim giderim (2x)

-Cehalet içerisindekilerin diğer bir ortak özelliği sonradan görme olmalarıdır.
    -Bekarken iddia ettiğin tüm malvarlığını “kusura bakmayınız arkadaşlar” evli iken bakmak yükümlü olduğum ailem,ev ve iş yerimin giderleri olduğu halde 24.5 çarp çıkan sonuç ile seni; “Tüm mülkün sahibi Allah’tır” Sözüyle YapaYalnız bırakıyorum...

eziklenince nasıl müslümana geçiş yapıyorsun :D ulen emin ulen emin hem cahilsin hem dini kullanıyorun. 24 le çarp derken :D 24 le bölümü anca senin mal varlığın olabilir bu 1 daha sonra senin bakmakla mükellef olduğun kim var kim yok o seni bağlar burada bağırıyordun ya 5 kişi gelin 10 kişi gelin falan ben sana direkt banka hesabı attım bak kemiksiz ve bu kişisel hesap şirket hesabının giderlerini paylaşırsam o bu gösterdiğimin 24 değil 244 katı olur işte. mülkün sahibi allahtır amenna ama senin sahibin kim onu bilmiyorum. sana yerini bildirdim sadece ne kadar aciz olduğunu ereborda oynamasaydın eğer 1 tane kara ejderin dahi olamayacağını yüzüne vurdum bunda alınacak gücenecek bir şey yok emincim. son olarak bakmakla yükümlü olduğun kişilerden dolayı maddi sıkıntı yaşıyorsan eğer sana yardımcı olabilirim yeter ki dilimizi düzgün konuş. senin yazdıklarını okuması için 5 ayrı denek tutsak 15 ayrı sonuç çıkartırlar o denli tutarsız ve saçmasın. neyse bu kadar Yergi sana yeter. 22 gün sonra kendine geldiğin zaman haber ver yeniden yererim seni. bu süre zarfında da av.av.av yazmaya devam et belki seni avukat zannederler , zira yazı yazmayı bile bilmeyen senin avukat olma ihtimalin sadece discorda yazdığın kullanıcı adın kadar inandırıcı. iyi forumlar dilerim

"Bu mesajı bir kafede kahvemi yudumlarken yazıyorum."

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!