MıghtyShaman Yalnız Dağ

• Reis zodiacın hpsini kapatmayı unutmuşsun mazallah sırrını öğrenmesinler :) Bu arada sırrınız benimle güvende gerekli işlemler yapılınca haliniz ne olacak çok merak ediyorum. Sen 10k atmışsın ya ben sadece yan çar olarak kullandığım çara 16klık 6-7 attım şark kurnazlığına gerek yok. Efsun bozuk kalkınca kapışırsınız artık :D

• Reis zodiacın hpsini kapatmayı unutmuşsun mazallah sırrını öğrenmesinler :) Bu arada sırrınız benimle güvende gerekli işlemler yapılınca haliniz ne olacak çok merak ediyorum. Sen 10k atmışsın ya ben sadece yan çar olarak kullandığım çara 16klık 6-7 attım şark kurnazlığına gerek yok. Efsun bozuk kalkınca kapışırsınız artık :D

Benim hp kapama item kapama gibi şeylerim yok isteyen kapar veya kapamaz sanki seni kesmişim gibi konuşuyosun herkes istediği epi parayı harcar burda sana ne yaptın ne kadar harcadın diyede soran yok eğlenmek için giriyorum oyuna ben siz iş güç haline getirmişsin ki bi video atınca klavyeyi kemiriyosunuz sen benim işime karışma git kime karışıyorsan karış iyi forumlar

• Benim hp kapama item kapama gibi şeylerim yok isteyen kapar veya kapamaz sanki seni kesmişim gibi konuşuyosun herkes istediği epi parayı harcar burda sana ne yaptın ne kadar harcadın diyede soran yok eğlenmek için giriyorum oyuna ben siz iş güç haline getirmişsin ki bi video atınca klavyeyi kemiriyosunuz sen benim işime karışma git kime karışıyorsan karış iyi forumlar

Sen yanlış yeri üstüne alınıp klavyeyi kemirdin ilk cümle sana gerisi Emin'e idi. İş güç haline getirecek olsam 1 haftadır bildiğim efsunu yüzünüze vururdum. Baktım abartıyorsunuz müdahale edeyim dedim. Her zaman büyüğün büyüğü vardır iyi forumlar.

• Sen yanlış yeri üstüne alınıp klavyeyi kemirdin ilk cümle sana gerisi Emin'e idi. İş güç haline getirecek olsam 1 haftadır bildiğim efsunu yüzünüze vururdum. Baktım abartıyorsunuz müdahale edeyim dedim. Her zaman büyüğün büyüğü vardır iyi forumlar.

You may not like video games. But what I learned from them is this: No enemies in front of you means that you are going in the wrong way.

• Sen yanlış yeri üstüne alınıp klavyeyi kemirdin ilk cümle sana gerisi Emin'e idi. İş güç haline getirecek olsam 1 haftadır bildiğim efsunu yüzünüze vururdum. Baktım abartıyorsunuz müdahale edeyim dedim. Her zaman büyüğün büyüğü vardır iyi forumlar.

:)

• Konunun altaki kalabalık hep olacaktır, bunlar anten ile gezen, elleri titreyen hazımsızlığa limonlu soda stoklayan tayfa alışmak lazım.

Limonlu soda tayfa en azından bozuk olan efsunla böbürlenmiyor bileği ile savaşıyor Eminciğim gerekli güncelleme yapıldıktan sonra seni görmeyi çok isterim.

• Söz konusu grup ile her koşulda ve şartta yaklasık 1 yıldır mücadale ediyorum, ediyoruz, edeceğiz...

Ne Çok ağladınız, oturun fırsattan, efsun alın efsun atın itemlerinize şansınız olsun. 3 set iç ve zırh efsun atın, sağlam efsun getirin, sonra oturalım aynı masaya :)

• Senin bahsettiğin 10k eplik 6-7yi ben sadece yan çarıma attım Emin lütfen biri ile konuşurken önce tart sonra konuş senin kullandığın efsunu ben zaten turnuvadan 5 dk sonra öğrendim :) Ama bir konuda haklısın aynı masada oturmaya değeceğini sanmıyorum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!