-Old but gold- Şu görseli de şöyle bırakalım

• Dün turnuvayı izlerken gördüğüm kadarıyla arkadaş kendini Erebor'da da belli etmiş. Oyunda olmamama rağmen turnuvayı izlemek için girdiğimde bile yan çarıyla smokin giyip yanıma gelince "Ben buna naptım da aylar sonra hala böyle ya?" diyordum kiii bu görseli hatırladım.

You may not like video games. But what I learned from them is this: No enemies in front of you means that you are going in the wrong way.

• Dün turnuvayı izlerken gördüğüm kadarıyla arkadaş kendini Erebor'da da belli etmiş. Oyunda olmamama rağmen turnuvayı izlemek için girdiğimde bile yan çarıyla smokin giyip yanıma gelince "Ben buna naptım da aylar sonra hala böyle ya?" diyordum kiii bu görseli hatırladım.

İnşallah o arkadaş birleşme olup ereborda oynarsa görürüm onu ben bakalım derdi neymiş şuan arnorda zaten kafası eziliyor ama erebordada ezeriz

• İnşallah o arkadaş birleşme olup ereborda oynarsa görürüm onu ben bakalım derdi neymiş şuan arnorda zaten kafası eziliyor ama erebordada ezeriz

notsunsine kardesim her ne olsa erebora gel, gelsin yapiyosun da ereborda da agliyosun mesela dun erebor krali kim oldu sen mi :)

• Kişi kalitesini kullandığı cümleler ve yaptığı hareketlerle gösterir. Çarda kim var bilmiyorum ama ya yaşından ya da kalitesizliğinden bu hareketleri diye düşünüyorum. World'de bütün lonca salihin itemlerine yamanıyordu. Arnor'da kendi itemleri bile yok lonca dışı adamın itemlerini kullanan adama yamanıyorlar. Yancının yancısı durumuna düşeceğime hiç oynamam daha iyi...

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!