Farm ve kullanılması gereken nesne market / itemler

• Hepinize merhaba nasılsınız? Uzun süredir foruma girmiyordum :) Yeterince bilgi sahibi olan arkadaşlar ve yetkililerin cevapları için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelik olarak en iyi kostüm ve başlık farm seti hangisi? (Gözlemlediğim ve kullanmakta olduğum İtfaiye seti) 50 Canavar 250 STR lakin diğer kostümler 45 Canavar 300 STR sizce hangisi kullanılmalı?

Takabildiğimiz en iyi tılsım/mühür kombinasyonu? (Nazar-Esrarengiz-Kraliçe Naga ışık veya karanlık-Bekçiler tılsımı) kullanmaktayım. Farklı bir öneri verebilecek veya test ettiği bir şey varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

En iyi evcil hayvan ile kılıç kostümü kombinasyonu? STR ve Canavar olarak kullanabileceğimiz en iyi kombinasyon sanırım evcil hayvanda. Fakat test etme şansımız olmadığı gibi (sürekli bildiğimiz şeyi alıyoruz :) ) 300 STR ve 30 Yarı insanlı Anubis sunak için birebir lakin yarı efsunundan çok canavar efsunu da mühim. 30 Canavar 300 STR veren evcil hayvan yok diye biliyiorum.?

El olarak dokkaebi seti kullanmaktayım. Mağlum en yüksek canavar oranı onda. Önerebileceğiniz başka el kostümü var mı?

Kusursuz tılsım dönüşümünde yanma şansı gerçekten var mı? Şeytanların güç taşı vs. neden nesne markette yok? (hepimiz saatlerce vakit geçiremiyoruz oyunda mağlum iş güç)

yoharadaki biyolog görevleri 3 seri mi 4 seri mi ? ve verdiği özellikler hakkında bilgi rica edebilir miyim?

Sadede gelicek olursak en iyi kombinasyonlu farm seti (nesne market itemleri olarak) hangisini kullanıyorsunuz?

• En iyi farm seti:

Kostüm ve Silah Fişi: Bulabiliyorsan İtfaiyeci seti bulamıyorsan Naga kostümü ve 25 canavar 25 metin veren başlıklardan birisi, silah fişi olarak dokkaebi
    Nesne Market İtemleri: Nazar + Esrarengiz , Bekçiler + Ejderha Lord Yüzüğü(veya bulabiliyorsan Targen Madalyonu) Bu dediklerim efsun işlemeyen sadece dmg için olan set eğer efsun istiyorsan başlık olarak da dokkaebi kullanabilirsin esrarengizi de duruma göre değişebilirsin.

• Yohara Bİyologları: Yanlış hatırlamıyorsam 4 tane olmalıydı rastgele +5 SungMa statüsü veriyorlar.

• Kusursuz Tılsım: İki kere denedik ikisinde de yakmadı ama tam olarak yakmaz diyemem.
  • bence farm için en pahalı ve en fazla hasar veren nesne kombini itfaiye set + dokkabi silah+nazae+esrarengz +lord + bekçi+spiral pet olarakta eğer üzerinizde 6-7 ye gelen %20 veya üstü canavar bonusu varsa 30 canavar 30 berserkerli petler daha iyi üzerinizde 6-7 ye gelen canavar oranı% 20den daha düşük ise anubis daha fazla hasar verir denemelerimde bu sonuca vardım ama şaman karabüyü gibi büyücü karakter kullanıyossanız farmda skillerinizi 30 canavarlı petler arttıracaktır
    kendi kullandığım fiyat performans nesne ise yiliden çıkan kostüm ve silah fişi sandıkları kahraman muhafız esrarengiz duruma göre nazar (ele ayağa düştü zaten) duma görede ejderin b dişi bazende ek olarak yılan tamgası sungma jetonu 6 saatli spiralleri falan takıyorum çok hırslı bi farmcı değilseniz bu şekilde bi kombin yeterli olur pet ise üstte yazdığım gibi 6-7 de ki canavar oranınıza göre kendiniz seçin

kusursuz tılsım için konuşursak şuana kadar çeviripte yakan hiç olmadı ama wikide yanma ihtimali gösteriyor ve bazı gmlere sorduğumda yanma ihtimali var dediler ama bence şuan için yanma ihtimali yok zira olsaydı kendi çevirdklerimden veya arkadaşlarınkinden illa bi yakan olurdu ileriki güncellemelerde tılsım işi dahada kolaylaşınca yanma ihtimali getirilebilir

yohara biyologlarına gelecek olursak bunlar 3 adet 5 er irade veriyor ekstra olarak kuşakçı npc görev yaparken 5 irade daha veriyor bu sanki biyolog 4 taneymiş gibi düşünmenize sebep oluyor ek olarakta yohara 1. katta görevleri yaparken 1 ek irade daha alıyoruz toplam 21 statü

eldiven taşlarınında fırsata gelmesi bile oyun içi farmcıları büyük zarar verdi nethis piyasası nerdeyse öldü nesne markette sabit olması tamamiyle saçmalık olacaktır pahalı bi fiyata konması falan demiyorum bakın hiç gelmemesi gerekli böylece ihtiyacı olan ep alır ve taşı bi şekilde oyundaki farmcılardan satın alır buda ep yatırmayana gelir sağlar oyun içi piyasa dönüş olur

• en iyi farm kombini için yeni kış etkinliğiyle gelen 60 canvar 500 str kostümler daha iyi olur ama bulması sıkıntı biraz kafalık yine itfaiye en iyisi

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!