“Sinemada değiliz” RESPECT görünce DİZ çökeceksiniz!

• Senin kadar olamadık lale ortalık malı gibi lonca lonca girmediğin yer kalmadı Elbet seninde sonun gelir yakında merak etme levelime laf atıcağına gidip kassana charı erkeklik yapıyorsun ya sözde erkeklik sana yakışmıyor ama yapcak birşey yok

Boşversene sen şunu kendini yamayacak yamak birtürlü bulur kendine sahi bir zamanlar KARGINA dayandı kafalarını ezmiştik sayıca üstünlük onlarda olmasıan ragmen ve eksik çer çöp itemlerle ha ama algı yaratıyoruz ya ZODAİKCIĞIM CANIM CİCİM KIRPIP BİÇİP ALGI YARATMAYA BAYILIYOR . Sonra ne oldu kargın gitti emin gitti TTB geldi yine yamadı sonra ben yokken ttbde gitmiş şimdi de bunlarla türemişler yakındır sizinde ortalıktan silinmeniz sahi O ZAMAN KİME YAMANACAK ÇOK MERAK EDİYORUM :)

• Keramet sanırım diriliş izleyip falan oyuna girmekte baksana bu arkadaşlarda onun gibi artık biz de izleyelim bakarsın bizde ertuğrul gazi yerine engin altanın heykelini yaparız meydana

• Boşversene sen şunu kendini yamayacak yamak birtürlü bulur kendine sahi bir zamanlar KARGINA dayandı kafalarını ezmiştik sayıca üstünlük onlarda olmasıan ragmen ve eksik çer çöp itemlerle ha ama algı yaratıyoruz ya ZODAİKCIĞIM CANIM CİCİM KIRPIP BİÇİP ALGI YARATMAYA BAYILIYOR . Sonra ne oldu kargın gitti emin gitti TTB geldi yine yamadı sonra ben yokken ttbde gitmiş şimdi de bunlarla türemişler yakındır sizinde ortalıktan silinmeniz sahi O ZAMAN KİME YAMANACAK ÇOK MERAK EDİYORUM :)

Bu arada zamanında bu lonca peşinde kostuğunda belli yani bizimkiler savaşırken sende gelip savaşmışsın ortalık malı seni şimdi merak ediyorum RESPECT ten sonra hangi loncaya gidicek ama gidicek lonca kalmadı ki KARGIN TTB yok o TTB de 2 kişi vardı onlar kadar olamazsın bile Biri furkan ninja Biri Sercan adamlar savaşmak istiyor ama senin sayende oyundan iyice soğudular piyasada yok adamlar

• Sana bu kadar prim verdiğimiz yeter knk bence artık lütfen ordan burdan sallayıpta sana cevap verildiğinde küçük çocuklar gibi anne anne öğretmenim bana aferim dedi der gibi sevinç nidalarıyla kendi kendine uf ne kudurttum ama bunları baksana hepsi bana cevap verdi hepsi benden korkuyor diye. Pembe çiçekli günlüğüne yazıp okuyabilirsin bu mutluluk duyduğun anları ve unutma bir gün sen de uslu bir çocuk olursan belki şirinleri görürsün :=

• Ve bu arada arkadaşlar biz bu oyunu kardeşler olarak birlikte oynuyoruz Her surayı gördüğünüzde sahibini görünce sevinen hayat arkadaşlığımıZI yapan sevimli pıtırcıklar gibi başıma ENES ENES diye dikilmeyin lütfen. Gerçi bu dediklerim sizin için geçerli değil sonuçta ben sizin sahibiniz değilim sizde benim başıma beni gördüğünüzde ENES ENES nidaları atan dostlarım değilsiniz :)

• Ha yanlış videoyu atmışım tüh bak şimdi nerde kaçmışım lan söyle diye dillenir onu da atarız canım merak etme yeterki :) Haydi iyi geceleriniz olsun arkadaşlar her şey gönlünüzce olsun

• BUDA SÖZDE LONCANIN ACINASI HALİNİN VİDEOSU ÇOK DEĞİL TAM ARA VERMEDEN ÖNCE ALINIP GİDİLMİŞ KLİPLER BUNLAR :) MERAK ETME BEBEĞİM @MıghtyShaman daha kim olduğunu bile bilmeden bu kadar çenen carlıyorsa SENİNDE SAĞLAM KAFANI EZMİŞİM DEMEKKİ GİTMEDEN

Valla kardeşim beni ezdiğin felan yokta sen beni tanımazsın çünkü ben varken sen yoktun buda normal bişey çok kafanı yorma bana canım benim

• @ASHIRA

Seni de loncandaki tüm üyeleride 1-1 Vs de ara sıcak diye keser servise iade ederim ^^

Sura ile oynuyorsun Yalnız dağda paspas oldun kalkamıyorsun.

Bak tapu gibi iyileştirmeci ASHIRA şamanın var bol bol can basarsın ama;

SİZDEN KİMSE SON 15günkü hezimetlerden sonra KOLAY KOLAY 1-1 VS GELEMEZ, gelse de kafasını duvara vurmuştur, aklı yoktur.

SONUCU BİLDİĞİ VS NİN SADECE FİGÜRANI OLACAKTIR. :)

• Hezimet üstüne hezimet Oyundan soğudunuz son 15 gündür gözlemliyorum.

Aranızda bir delikanlı var medeni cesarettinden dolayı teşekkür ederim.

04.06.2022 tarihli 1-1 Vs den sonra 2 gün 14 saatlik lord yüzüğü 199K won başta olmak üzere kostümleri pazara attıran çar ismi lZODIACl dir.

Alan savaşlarında arkasına saklandığınız @Snefru amcanız 30.05.2022 tarihli alan savaşında KISACA kesemediğiniz gün ; klasik özgüven sözü ile” haydi 1-1 vs gel “ teklifini hemen akabinde 31.05.2022 VS kabul ettim.

Elleri titriyor gelemedi 15 gündür Vs ye.

Bir de şunu yazmış Dc den “ben VS Yİ kaybedersem az farkla, kazanırsam açık şeklinde”

Bakınız VS kaybedersem demiş bu bilinç bu KORKU asena balon loncanıza uzun süre YETER. :) ASLINDA DA BİR ÖMÜR YETMESİ İÇİN

@Snefru @Gökhan aynı anda 2-1 potsuz vs çağırıyorum

• her yerde beni etiketliyorsun çok beni istiyorsan evime buyur gel ben sana istediğini vereyim bu sayede kaşıntın kalmaz :) zira sövmeye başlayacağım sana hakkın budur diyip KUDUZ KÖPEKLER GİBİ BENİ TAHRİK ETMEYİ YA BIRAKIRSIN YADA BEN SANA HAKKINI VERİRİM ÇÜNKÜ YAZDIKLARINA KİMSE MÜDAHİL OLMUYOR ARTIK BENİM AĞZIMI BOZMAM GEREKLİ GİBİ

• @Snefru

lODINl nün maradondaki dalgasından sonra burda yazman tevafuk olmuş :)

Bırak şimdi, yazıklarından sen dahi anlamadın ellerin titreyerek yazmışsın ;)

Tek soru hafta içi Vs’ye geleceğim deyip, ne için Vs’ye gelemiyorsun ?

Korkuyorsan yanına loncandan birini daha al potsuz gelin Vs’ye,
    Bunu kendine hazmedemiyor isen gel
    aslanlar gibi yeri öp, kokla
    gerçi alan savaşından ve yalnız dağdan alışkınsın yerin sıcaklığını ^^

Lütfen bindin indim muhabbetine girme sen anca Grifona biner The Jokeylik yaparsın :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!