“Sinemada değiliz” RESPECT görünce DİZ çökeceksiniz!

• Olaylardan habersiz yazıyorum ama avukat sen rezil olmak nedir bilmiyosun galiba artık dediklerinin bir önemi yok burda algı yaratmaktan başka becebildiğin bir şey göremedim henüz.

• COK PARDON BU ARADA BU YAZIYI OKUYANLARDAN YOL ÜSTÜNDE BİR KAFEYE OTURDUM ALELACELE YAZİYORUM AŞIRI SEKİLDE devrik cümle İCERMEKTE BOLCA NOKTALAMA EKSİĞİ VE YAZİM YANLİSİ BULUNABİLİR OKUYANLARDAN KB

• Gerçi ben artık sasmiyorum size bir zamanlar olan sarı çiçeğim arnorda bana nasıl nethis yapılacağını soruyor namı değer ESKİ REİS SARİCABEY mis öyle de belirtti. Üzüm üzüm misali onlar bant YAPIŞTIRMIŞTİ bakalım sizde ne olacak sayın ZODİAGLAK BEYDENDİ

• Arkadaşlar çok özür dilerim bu cümleyi de seyir halinfeki aracımdan inip dizüstü bilgisayarimi açıp sıcak vay çaklıt mokkkkkkaaaaa mı yudumlarkenbyazmaktayim ondan kötü yazmış olabilirim sonuçta meşgul isnanlsrnz

• Ve biradee r artık bosanalim mı ayrılalım mı ne yapalım ama lütfen bak lütfen muhabbeti keselim eski sıkıntılı manitam gibisin bak iyiligin için diyorum güzel biraderim burası bir oyun ne sen 40 ceriyle saray basan Kürşad sin ne de biz Çinli aileyiz neyin direnişi bu oyun bu bu kadar takılma lütfen artık sanki yüce başbuğ atam gibi 19 Mayıs'ta direniş başlattın bu kadar kendini germe başka aktiviteler edin sağlığına yazık senin gibi liyakat sahibi insanların ülkemize daha çok yarar sağlaması için daha çok çalışması lazım biz gençlere örnek olması lazım lütfen bu uğur uğrunda çalış rica ediyorum senden iyi geceler

• Ve biradee r artık bosanalim mı ayrılalım mı ne yapalım ama lütfen bak lütfen muhabbeti keselim eski sıkıntılı manitam gibisin bak iyiligin için diyorum güzel biraderim burası bir oyun ne sen 40 ceriyle saray basan Kürşad sin ne de biz Çinli aileyiz neyin direnişi bu oyun bu bu kadar takılma lütfen artık sanki yüce başbuğ atam gibi 19 Mayıs'ta direniş başlattın bu kadar kendini germe başka aktiviteler edin sağlığına yazık senin gibi liyakat sahibi insanların ülkemize daha çok yarar sağlaması için daha çok çalışması lazım biz gençlere örnek olması lazım lütfen bu uğur uğrunda çalış rica ediyorum senden iyi geceler

Bu dilek ve iyi temenniler hepimizi için olmalı teşekkürler :!:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!