Erebor Asena uçan balon loncası tatlı seyirler...

• keşke kendi başarın ile bir video paylaşabilmiş olsaydın emin videonun belirli yerinde bana çözme atıyorsun ve hasar görüyorsun sonra çözük halde atıyorsun yine aynı hasar petinde falan hiç bir şeyinde büyü bozma kitabı veya taşı yok bunu sende biliyorsun yinede güzel video keşke çözük olmadığın yerleri kesmeseydinde herşeyi izleyebilseydik tebrik ederim o gün ws turnuvası vardı bunu biliyorsun umarım kostümlerimin efsunlarının bile farklı olduğunu ;) ama bahaneler üretmenin anlamı yok aynı günün gecesinde TURNUVANIN GALİBA BENDİM :) :thumbup:

• keşke kendi başarın ile bir video paylaşabilmiş olsaydın emin videonun belirli yerinde bana çözme atıyorsun ve hasar görüyorsun sonra çözük halde atıyorsun yine aynı hasar petinde falan hiç bir şeyinde büyü bozma kitabı veya taşı yok bunu sende biliyorsun yinede güzel video keşke çözük olmadığın yerleri kesmeseydinde herşeyi izleyebilseydik tebrik ederim o gün ws turnuvası vardı bunu biliyorsun umarım kostümlerimin efsunlarının bile farklı olduğunu ;) ama bahaneler üretmenin anlamı yok aynı günün gecesinde TURNUVANIN GALİBA BENDİM :) :thumbup:

Turnuvada yarı final deki 1-1 vsmizin videosunu paylasır mısın? 91 k can ile 3 sn bir heal basıyordun, Dc de turnuvanın videosunu ptsi paylasacağını beyam etmiştin,bekliyoruz

• Madem hesabın çok sağlam neden çöldeki 5-0 lık biten savaşta bunu göremedik çok merak ediyorum. Hem turnuvanın hemde 1-1 wsnin kazananı belli buna rağmen böyle videolar atman komik

• Turnuvada yarı final deki 1-1 vsmizin videosunu paylasır mısın? 91 k can ile 3 sn bir heal basıyordun, Dc de turnuvanın videosunu ptsi paylasacağını beyam etmiştin,bekliyoruz

senin oynadığın sura hesabından kat kat dolu bir sura hesabı var elimizde hatta çölde seni 1-1 de ezdi :) o yüzden sura karakterinin attığı çözmenin soğuma süresinden vurabildiği max hasardan minumum hasara hatta jiletle kılıç arasındaki farka kadar sen bilemezsin bunları diye söylüyorum gayet hakimim ve sen yavaş atıyorsun diye sura yavaş çözme atmıyor :) ayrıca video programlarını açtığımda metin2 kapanıyor alabilecek olsaydım seni zevkle rezil ederdim biliyorsun ek olarakta şunu söyleyeyim sen 5 adet attığımız wsnin kalan ikisini atabilecek cesaretin varsa senin atmanı beklerim canım dolmamış diyip full can olduğun videoyu ben gösterdimde sende gösterebilirdin :) o kadar diretip iki el daha ezdirdiğin kısım varya orası :) neyse yine diyorum ara ara böyle hasar göreceksinki oyundan soğumayasın diye çocuğun ağzına bal sürmek gibi düşün ;) özellikle turnuvalardan önce savaşa gelki böyle kostümlerim falan ayarlı değildi tebrik ederim sadece çözme ile sabit hasar gördüğün için başarılar

• senin oynadığın sura hesabından kat kat dolu bir sura hesabı var elimizde hatta çölde seni 1-1 de ezdi :) o yüzden sura karakterinin attığı çözmenin soğuma süresinden vurabildiği max hasardan minumum hasara hatta jiletle kılıç arasındaki farka kadar sen bilemezsin bunları diye söylüyorum gayet hakimim ve sen yavaş atıyorsun diye sura yavaş çözme atmıyor :) ayrıca video programlarını açtığımda metin2 kapanıyor alabilecek olsaydım seni zevkle rezil ederdim biliyorsun ek olarakta şunu söyleyeyim sen 5 adet attığımız wsnin kalan ikisini atabilecek cesaretin varsa senin atmanı beklerim canım dolmamış diyip full can olduğun videoyu ben gösterdimde sende gösterebilirdin :) o kadar diretip iki el daha ezdirdiğin kısım varya orası :) neyse yine diyorum ara ara böyle hasar göreceksinki oyundan soğumayasın diye çocuğun ağzına bal sürmek gibi düşün ;) özellikle turnuvalardan önce savaşa gelki böyle kostümlerim falan ayarlı değildi tebrik ederim sadece çözme ile sabit hasar gördüğün için başarılar

selamlar yanlışım varsa düzelt ama büyübozmanın büyüçözme skiline bir etkisi olacağını sanmıyorum sadace büyülü saldırı değeri + zeka + beceri hasarı ile güçlenen bir skill olduğunu biliyorum

• selamlar yanlışım varsa düzelt ama büyübozmanın büyüçözme skiline bir etkisi olacağını sanmıyorum sadace büyülü saldırı değeri + zeka + beceri hasarı ile güçlenen bir skill olduğunu biliyorum

ilk yazdığımda onu söyledim zaten sabit hasar vuruyorsun diye büyülü keskinlik bile etki etmiyor o yeteneğe ama neyse kimse bir laftan anlamaz :)

• @Snefru
    Asena balon loncanın tüm itemlerini topladı vs öncesi “balon” suranız,yaklaşık 16 dk boyunca bekledim.

Bu hafta yokmus turnuva, önümüzdeki hafta şayet olursa eşleşirsek,videoyu ben alır, atarım bakarsın balonlar ile inişe geçişini izleriz :saint:

Sen yine çözme damagelerin hesabıyla ^^ ^^ ^^

Balon suranız Captan ile eşleşirsem görmüş oluruz lonca itemeriyle değilde kendi itenleriyle ;)

• ayneeen karrrrdeşim benim. balon sura sana şöyle okkalı şekilde 5-0 basıp seni ezen balon sura o küçük kafanı çöldeki her kum tanesine sürten sura. Keşke bandicam açılsada o gün senin altımda ezilişini video kaydı altında olurdu en azından benim elimdeki videoda olurdu. Sadece tahminimi söylüyorum sen o küçük aklın ile orada ws yi kazanabileceğini düşünmuş olma hatasını yapıp obs ile videoya almışsındır yap bir delikanlılık o videoyu şurada paylaş. Ayriyetten varya senin oynadığın şu sura butun rohana gösterilmeli nasıl sura oynanmaz diye

• @KIRMIZIKURT
    Kırmızıkurt gençliğin Agile bosunda geciyor...

- evden çık az DAAA ne zaman girsem oyuna agiledesin sabah kahve arasında bir agile atayım diyorum,ofiste bir bakıyorum oyundasın, gece 2 de bir stres atayım diyorum oyuna girip, agile yapayım agiledesin,gencliğinize yazık...

Azcık uyuyun,dinlenin insanız...

-bakınız biz 20 yaslarda amatör lig basketbol takımı amatör lig futbol takımındaydık maclara cıkardık,(il şampiyonluk) takım kaptanlığı, üniler arası satranc klübü turnuvaları ve müsabakalari.

bilmiyorum üni okuyor musun?
    üni fakültemde okul baskanlığı adaylığın tadını yaşa, üst dönemlerine rağmen(orta okulda okul baskanı, lisede okul baskanı adayı,) spor salonuna giderdik arkadaslar ile, istanbulda ders cıkısı her gün edebimizle,arkadaslarımızla farklı farklı tarihi mekanlar,sosyal kültürümüzü,bakıs acımızı genişletecek yazarlar,şairler,hukuçular ile buluşup söyleyişine katılırdık.
    Söyleyiş sonrası oturup çay ve kahve eşliğinde üç beş kelam ederdik.(örnek rahmetli Sezai Karakoç ,ismail Kılıçarslan) Kadıköy mac günleri ve fenerbahce macları stadyuma iki haftada bir giderdik, Tabi bunları tek basına her zaman yapamazsın azcık kitapların tozunu koklamış sosyal arkadasların lazım;

-sen agile bos tozunu koklamıs oyundaki Asena balon loncasındakiler ile takılmaya devam et.bu günleri çoook ararsın...

Amaan klasik yaşlı amca teyze konusması oldu :)
    son olarak;

-Baskaların beynine laf etmeden önce kendine bak, senin beynin tek yönlü ve oyuna çalışırken ,

Oyunu oynayan bazılarının ; oyuna,işine,işinde de baskasının hayatına faydalı olacak düşünceler ve eylemlere,sosyal hayatına,ailesine aile bireylerin her türlü ihtiyaç,sorunlarına,mutluluğuna,türkiye mize,insanlığa faydalı olacak Stklarda,projelerde beynini harcıyor.

Anlayana sivrisinek saz,Anlamayamana Davul zurna AZ :|

Sana surda 15 dk harcayıp yazdım değerini bil ^^

Türkiye değerini bilememiş senin agile bosuna terk etmiş,gitmiş ;)

• Benim sosyal hayatım seni ilgilendirmez sen bak dalgana oyununu oyna nasihatlerinide kendine sakla. Ayrıca burada konumuz benim kestiğim agile veyahut sosyal hayatım değil senin ufak aklın ile kendince çektiğin videolarla kendini kanıtlama çabaların

• Benim paylaştığım videolarım seni ilgilendirmiyor,

çok basit izleme, agileni kes devam et :)

Snfru amcanı cağır yardıma “adam arada bir agileye geliyor bir kac defa agile kaptırdım kaptırmayalım AMCA” demeye devam et ^^ ^^

• Öylemiymiş :) ilgilendirmiyor dediğin videodaki hesaplardan 2 tanesi bana ait galiba :) ilgilendirmiş oluyor ama yinede sen bilirsin ayrıca sadece agileyi kesip devam etmıyorum senide üstüne atıp devam ediyorum :) sen merak etme

• çok uzun yazmışsın okumaya tenezzül etmedim ama yine diyorum ara ara hasar göreceksinki oyundan soğumayasın sorun yok emincim elbet turnuva olur zamanında onu yapacam bunu yapacam dedin 9 10 ay bekledim kendi itemlerinle bile ws atamadın :) sonra turnuvada göreceğim seni dedin ordada full hp kestim( program çalışmadığı için alamadım ) , çölde captanjack a bir kere daha ezildin 5- 0 , her defasında o bu şu bahane üretiyorsun yine turnuva olsun yine ezeceğiz seni sorun yok emin bize değil yönetime bu ricalarda bulun iyi oyunlar diliyorum umarım daha güzel videolarda çekebilirsinde en azından 2 gram zevk alırsın benim 2 yıldır hissetiklerimi 1 saatte olsa hissedebilme şansına erişiyorsun :) 23 nisanda koltuk misali düşün ;)

• sana verilebilecek en mantıklı cevap bu

• Yanlıs hatırlamıyorsam Discord dan banlanmamısydın sen burda da yeni hesap açmışsın, buralar seni anlayamıyor, anlayamadığı için senle mesafe koyuyor... ^^

Adın neydi senin Enes miydi ?

Hani Bir ara Balon zihinsel savaşçısı olan.
    Gerçi şuanda da değişen bir şey yok, sadece çarın sahini değişmiş “ çar yine balon”

Bakınız; “ODİN” e savaşçı görsün gözleriniz (mitsel kask ile, aurasız) snfru amcanız,ismail yeğeniniz subzero,jessy Yerin soğuk-sıcak dengesini,geçişini test ediyor :D ^^

• madem kırıcı olmaya çalışıyoruz yetişkinler gibi konuşalım seninle bir düello daha atalım ( ben bindiğim bineğe tekrar binmem ama sırf gönlün olsun diye diyorum ) bu düellonun sonucuna göre kaybeden kişi envanterlerindeki her şeyi video kayıtı eşliğinde yere siler eğerki bize göre YETİŞKİN bir birey olduğunu söylediğin için söylüyorum eğerki yetişkin birisiysen bu teklifimi kabul edebilecek medeni cesaretinde olur hatta teklifi artırıyorum. Ben sahip olduğum her şeyi sileceğim. ( benim envanterimdeki eşyalarla uzaktan yakından değerin aynı olmasa bile ) sen kaybedersen sadece çarın üzerindeki giyili eşyalarını silmen yeterli :) HODRİ MEYDAN KİM NE KADAR ERKEK GÖRELİM..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!