Erebor Asena uçan balon loncası tatlı seyirler...

• Oğluma hikaye kitaplarından geçenlerde şöyle bir hikaye okudum
    " bir gün genç babasına tutturmuş ben evlenecem diye,
    Babası oğluna madem evleneceksin bana bir altın getir demiş,
    oğlan annesine giderek durumu anlatmış, anneside biriktirdiği altınlardan bir tanesini oğluna vermiş
    Oğlan umutlu şekilde babasına "baba baba bir altın getirdim" demiş
    Babası altını akarsuya atmış oğlanda hiç bir tepki yok babası oğluna yok henüz evlenemezsin, sen bana yarın bir tane daha altın getir demiş, oğlu annesine giderek durumu anlatmış annesinden yine bir altın istemiş, anneside oğlunu kıramamış bir altın vermiş, Oğlan umutlu şekilde yine babasına "baba bir altın getirdim" demiş, babası aynı şekilde akarsuya altını atmış oğluna dönerek henüz hazır değilsin demiş, sen yarın bir tane altın daha getir demiş, oğlu yine annesine giderek durumu anlatmış, annesi oğluna "oğlum sen git bi iş bul çalış baban altını senin kazanmanı istiyor" demiş
    Oğlan gidip iş bulur günler boyunca çalışır, aylar sonunda bir altın hak eder,aldığı altın ile oğlan babasına giderek, "istediğin altını getirdim baba "demiş, Babası altını akarsuya tam atarken "BABA DUR BEN NE ŞARTLARDA KAZANDIM AYLARCA ÇALIŞARAK KAZANDIM” demiş
    Babası oğluna dönerek Şimdi tamam artık evlenebilirsin oğlum" demiş

Yani senin söylediğin Yetişkin düşüncesi değil, Akla mantığa da uygun değil, Ne senin ne benim Maddi ve manevi emeklerimi böyle lüzumsuz iddialar,sözler ile zayiat etmem.

6. Ve 7. Efsunu atmışsın bu özgüven ordan geliyor, turmuvadan hemen sonra rövanş istedim, ufak bir kac hata nedeniyle cok az farkla surayı aldın,

Kendini çok iyi hissediyorsan Turnuvada 6.ve 7. efsunlarını test edersin haydi bakalım simdi turnuvayı Sadece ben istemiyorum, hosgeldin Turnuvayı sabırla bekleceğiz..

• Belliki çok yaran var senin uslanmamışsın hala millete laf atıcağına işine odaklan buralar senlik değil bir sonraki lonca durağı neresi olucak peki merak ediyoruzda

• Babadan anneden harçlık almaya devam mı? ^^

Harçlıklar ile oyundan eşya,ep almaya devam mı yukarıda hikaye sana göre bak ;)

Benim nerede olduğum çok önemliyse bizimkilerden ayrılmazdın, dizimizin dibindeyken abi abi diye

Ayrıldıktan sonra yine belli süre abi, en son üstün ne derse o “sen ben oldu simdi terbiyesizliğin hat seviyede”

Sen yat dersen yat , kalk dersen kalkarsın
    :)
    Nasıl yaşarsan öyle yönetilirsin...

Biz senin başlarınla her türlü mücadeleyi veririz. ;)

Sizler gibileri özel hayattımda dikkate bile almam :D
    Loncamızı çok merak ediyorsanız bizim klasik edorastaki kemik kadro, sen ve senin gibiler anlamazsınız kemik kadrodan..

Sağında solunda kim var o önemli ...

Bir gün RESPECT bir gün ASİL bir gün TTB ama sizin suan ki loncanızda başka barınacağınız loncanız yok bu açıdan düşünemiyorsunuz çünkü at gözlüklüsünüz 8)

Oyunda bi yerlere gelmek için başkalarının kuklası olmuşunuz ...

Senin gibi 10 tane” çakmak sura” keserim
    (Bak bu cümle senin Konumuna göreydi)

Alan savaşlarında Paspas olmuşsun, gelmiş burda gerçekte olamacağın avukatlığını yapıyorsun :)

• Şakacı seni işine bak sen herkes senin ne olduğunu biliyor oda bende kalsın allaha şükür kimsenin kuklası olduğumuz yok gerçek yüzüm bu benim o yüzden seni kaile bile almıyorum çünkü kaile alıncak kişi değilsin anca kendini böyle avutursun yüksek damageli videoları atarsın ama kesildiğin sahneleri atmazsın balon olan kim belli oluyor

• emin ben inşaat mühendisiyim benim her şeyim planlı ve sabit ilerler hiç bir şey şansa dayalı ilerlemez benim sektörümde oyunda da böyleyim ben kaybedeceğimi bildiğim konular üzerinde konuşmam bile ama senin gibi çapı yetmeyecek insanların hep 20 adım önünde oldum/k olmayada devam edeceğim/z.

Parasıyla değil mi istediğim iteme istediğim kadar efsun atarım o efsunlar turnuvadan önce atılı haldeydi sen milletten 1v1 itemleri alıp gaza geldiğinde benim envanterim 1v1 itemleri ile dolu halde bekliyordu 6 7 efsunları hazır şekilde sen oyun oynamıyorsun oynadığını sanıyorsun teklifime İTEM SİLMESİNE ÇAR SİLMESİNE EPİNE WONUNA hiç fark etmez kabul ettiğinde bana yaZarsın turnuvayı ben istemiyordum sen istiyordun ben istiyorum gibi gösterdim eforsuz şekilde kestim seni surada da ben yoktum ve yine kesildin( küçük farkla diyorsun fakat 5 0 bitti küçük farklarla olsa illaki kazanırdın :) ) neyse emincim hayal aleminde başarılar dilerim sana turnuva gelirse hoşuma gider nesne marketimdeki ep miktarı artmış olur aklımda bir şeyler var onlarıda test etmiş olur havadan yere :) gülüm unutma DÜELLO TEKLİFİME ERKEK WS Sİ ATACAKSAK CEVAP VER ONUN HARİCİ BENİM VAKTİMİ ÇALMA BOŞADA REKLAM YAPMA YOKSA O MİNİK ÇARINI AYAKLARIMIN ALTINDA EZERİM ÇAKMA ŞAMANCIK ÖZENTİLER OYUNDA ŞAMAN YOKKEN İYİLEŞTİRME BEN OYNADIM VE BENDEN FEYZ ALDINIZ AZ ŞÜKÜRLÜ OLUN EMRE BİZE YOL GÖSTERDİN HAY ALLAH SENDEN RAZI OLSUN DİYE UTANMASANIZ ÇARA GİR İTEMLERİ AYARLA DİCEKSİNİZ EFSUNLARI :)

• Gülüm ben 2aydır yokum oyunda bea sallıycaksan oturaklı sallada algı yaratmayalım. Sahi çay aldın mı çay zam gelmiş

• Gördüğümü söyleyeyim “ gerçek hayatta bir şeyleri başaramayıp, sanal alemde kendini bir şey sanan,

bunun için başta kendini inandırmaya çalışan, insanları oyun dışındaki mücadelen ile oyundan soğutup, meydanı almaya çalışan topluluksunuz.. .

Senin çapın oyun dışına çıkmayı yetmez The Jokey :thumbdown: 7/24 oyundasınız ne de olsa :) :) :)

Şunu diyorsun sanırım “Rohan2 de yohara arazilerini inşaa edip,arazileri alıp, satıyorsun ;)

• Gerçek hayatta insanların bir şeyler başarması avukatlıktan mı geçiyor dilinde bir pelesenk ettiki anlatamam gerçek hayatta vasfınız yok bla bla bla. Herkesin eşit şartlar altında olmadığı şu dünyada neden şahsını ben okudum diye yüceltip karşındakini küçük görme ihtiyacı hissediyorsun ?

• @Snefru şimdi turnuvadaki vs mizde ve iş bu videonun çekildiği turnuvadan bir kaç saat öncesinde 6 ve 7. Efsunun olduğu halde bu damageleri yiyorsan ^^ ve Turnuvada her 3 sn iyileştirme basarak ve uzaktan tabir caizse kaçarak savasarak, skil ve düz vurus vurmama engelleyerek, sura olmama rağmen yaklasık 3 dk fazla sürdü vsmiz

Bak benim 6. Ve 7 efsunum yoktu turunuvada şuanda da yok, ama basıyorum bir kac gün veya haftaya ^^

Bunlar beni bağlar ancak genel bilgi vereyim F1 F2 tuslarına koyulan slotlardaki skiller arenada çalışmıyordu ayrıca turnuvada zehri yok et balığı fare ile tıkladığında çalışıyordu.

büyü çözme yerine 3 kere karanlık koruma kapattım buna rağmen cok az farkla kazandın sen neyin havasındasin uçan balom ;)

• ne bahaneymiş onu yapamadım bunu yapamadım şu olmadı bu olmadı o indi bu kalktı yayaya yl verdim fatura yatırıyordum indirdim bindirdim kırmızı ışıkta durdum utanmasan yöneticiler bunu bilerek yaptı diceksin sende çalışmıyorsa bendede çalışmıyor kardeş kimseye şahse müdahele olmuyor kıl payı dediğin düelloda ben full hp bitirdim kafan mı güzel gülüm

Sana şunu demek istiyorum ‘ okay ‘ en yakın zamanda yine olur umarımda senin gibi kerizler karşıma gelirde 13 k ep kazanırım :) ama finaldede yine asellinadan 2 kişi oluyor neyseki çok iyiyiz...

• sen avukat birisisin değil mi minumum lisans mezunu diplomasına sahipsin bir oyun alanında tanışıyoruz ve o oyunun içerisinde ortak bir kesişimde bulunuyoruz oyunun kendisi sanal zaten neden sanal ortamda gerçek hayatımı konuşuyorum günümün bir çok kısmı zaten iş ve ailemle geçiyor benim işimde şantiyede var ofiste dönem dönem benim sektörümde şantiyede olabiliyorsun ofiste bilgisayarın başında da olabiliyorsun sen kahve haneye durup oyuna girebiliyorsun kimse sana işsiz misin oyuna girmek için kahveye giriyorsun demiyorda oyunu oynayan insanları eleştiriyorsun gerçekten yazık sana insanların oyunu oynuyorsa vakti vardır oynamıyorsa vakti yoktur zaten OYUNU VAKTİN OLDUKÇA OYNAYABİLİRSİN kimi zaman fazla kimi zaman az bunu kavrayabilecek zekaya sahip olduğunu düşünüyorum ayrıca 7/24 kimse oyun oynayamaz mı rohan2 buna değmez mi ne demek istiyorsun sen sen insanlara bunoyunu kötülüyor musun gidin başka şeyler mi yapın diyorsun sen değmeyeceğini düşünüp başka şeyler yapıyorsun galiba buradan yetkililere sesleniyorum bu sayın avukat insanlara oyununun belli bir süreden fazla vakit ayrılmamasını gerektiğini söylüyor gerekli işlem yapılırsa sevinirim :))

• Düzeltme :İzmir otomanındaki “ Kahve hane değil “ Shell benzinlik cafe de durdum arkadaşlarım ve ekimiz icin yalnız dağ birliktelik için o anda girip nesne çektim keyifle savaştık sonra yoluma devam ettim...

Emre şuan ki bir kısım verdiğin cvplar ve cümleler ile ;
    oyuna basladığımda sizlere tüm oyunculara verdiğim cvp ve tepkiler görüyorum,biliyorsunuz gerçek kimliğimden her cümlemde saygıdan çıkmadım hiçbir zaman, saygısızlıklara rağmen,
    ama gördüğüm sürekli kibirli cümleler şahsıma yapılan saldırı içeren cümleler sonrası sizlere karşı cümlelerim oyun içerisinde bu şekle dönüştü.

-Şimdi ise benim ilk yaklaşımım görüyorum sende güzel yoldayız emre aslında özünde iyi insansın, senden bu cümleleri duymak çok mutlu etti beni, oyundaki kimliğin dışına çıkıp özetlemen oyunda da böyle olsak,olsan iyi olmaz mı seviyeli olarak sözlü dalaşmanın sınırı aşmadan yaparsınız mesela

“ kişi arkadaşının dini üzerinedir” bakınız loncanızda herkes aynı tavırda saygı konusunda

Üzüm üzüme baka baka kararır bakınız oyun içerisinde size karşı ben bu durumu düştüm..
    insanın oyundaki savaştığı düşmanıda kaliteli olmalı ...

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!