Snefru vs TırısFırıs

• Sizin dönüm noktası 2021 Şubat- mart ayları Edorastan Lonca halinde sarı bayrak olarak geldiğimizde aynı bayrak olmamız.
    O dönem savaşlarda “Agnry , şuan ki loncam TTB ile aynı bayrak olmuş,”TTB arkadaslarımın teklifini kabul etmiş olsa idik, sayı ve karakter üstünlüğü olarak belkide oyunu bırakanlar Angry diğer lonca üyeleri olmayacaklardı.
    2021 yılındaki “Ereborun dönüm noktası.”

“Siz nerde iseniz karşısınızdayım” demiştim 2021 yılı yaz ayında hala daha geçerlidir. O nedenle “bayrak değiştirme zorunluluğum size bağlı”
    Asil loncamdaki Kardeşlerimi serbest alıp yoharada kastırmadınız günleri de unutmadık.

1-1 vs miz için ;
    32 atak 27 hp petiniz tadına bak şuanda petinin üstünlüğünü kabul ediyorum, (yüzde 2.4 atak yüzde 2.5 hp farkın var)

Petteki Yüzde 27 hp; örnek ile 70 bin Hp de 18.900 hp eder, petlerdeki hp 2.5 fark ise 1.750 hp fark eder eder.

Bu cesaretinizi de SV DEKİ eski petlerin gelemeyeceğine veriyorum

O yüzden şartları eşitlemek için ep kuponu cüzdanımı ağzını açtım.
    Vs de “Öyle ufak özellikler fark edecek ki mesela (zırh hp 500 eksik,kolye hp 500 gibi) ama güzel bir vs olacak

@TearsFears yukarda yazdığın cümleler senin cümlelerin hatırlıyor musun minik farklar çok büyük şeylere sonuç açacak diye ben attığımız düelloda KOCAMAN farklar gördüm yinede sen bilirsin argonit zırh + zümrüt küpe ( 1650 hp veriyor ) ile 86k hp vardı sende ama bende kara ejder zırh + kavansit küpe ile bende 91k hp vardı yani bu halde bile 6k civarı hp farkı bulunuyordu onlarıda kara ejder kavansit yapsan 10k ya yaklasacaktı fark yinede sen bilirsin biraz daha ince detayları düşünmeye devam et lazım olur 8o :thumbup: :D

• bize nasıl vs atılmayacağını gösterdiğin için teşekkür ederiz emin :D yıkılışını en önden izlemiş biri olarak şunu fark ettim. aylarca kavansit kolyelerle takılmış biri olarak çenen fazlasıyla düşüktü. şimşek tılsımının direncini skillere etki edeceğini düşündüğün zaman bile şaşırmamıştım. çünkü oyun bilgin tam olarak bu kadar. emre yine yüce gönüllülük yaparak senin vs teklifini kabul etmiş. ancak masraf çıkartmaktan başka bir şeye yaramıyorsun. vs bitmiş ve sen diyorsun ki spiralim bitti devam edeceksek çekeyim aS:DASD:ADS çıldırmamak gerçekten elde değil. ben sana zor tahammül ediyorum çoğu zaman senin karakterini gördüğüm zaman map değişiyorum. allah ailene sabırlar versin. 1 senedir item dizeceğim şuyum eksik buyum eksik diye diye 1.5 k dan kaptın bozuk kara ejderleri :D ona rağmen de gidip dayak yedin :D diyorum ya emre yine yüce gönüllülük yapmışta kaale almış seni :D vs de bakıyorum ne kombo yapmışsın. ne item dizilimin doğru. ne balığı zamanında basmışsın. ne yapmışsın emin anlamıyorum ki :D dua ederek emre ' nin pc si kapansın mı istedin AS:DASDSD valla iş güç yoğunluğuna anca gördüm senin videoyu yoksa çok daha önceden gelir rutin eziklememi yapar yerini bildirirdim. ama yeni gördüm kusuruma bakma :D neyse 2 3 gün aralıklarla gelirim güncel falan yazar giderim. tüm server kollarının olmadığını görür öğrenir. malum şimdi arnor diye bir server açıldı sen tabi bilmezsin. orada ki insanlar böyle kara ejderli birini görünce , oyun bilgisi tavan falan zannediyor. allah korusun sana soru falan sormasınlar diye bolca seni etiket etmek lazım buralara. sonra insanlar senin gibi şimşek tılsımını alır şaman bana skill vuramaz diyip aragonit zırh takarlar allah korusun :D :D ulan birde vs de canım dolu değildi deyip yalan söyledin. ya nerden baksan tutarsızlıklarla dolusun emin. neyse seni yeterince ezikledik. gelelim bu güzel seyir zevkini bize sunan @Snefru ya teşekkürlerimizi iletelim. eline koluna sağlık.

• bize nasıl vs atılmayacağını gösterdiğin için teşekkür ederiz emin :D yıkılışını en önden izlemiş biri olarak şunu fark ettim. aylarca kavansit kolyelerle takılmış biri olarak çenen fazlasıyla düşüktü. şimşek tılsımının direncini skillere etki edeceğini düşündüğün zaman bile şaşırmamıştım. çünkü oyun bilgin tam olarak bu kadar. emre yine yüce gönüllülük yaparak senin vs teklifini kabul etmiş. ancak masraf çıkartmaktan başka bir şeye yaramıyorsun. vs bitmiş ve sen diyorsun ki spiralim bitti devam edeceksek çekeyim aS:DASD:ADS çıldırmamak gerçekten elde değil. ben sana zor tahammül ediyorum çoğu zaman senin karakterini gördüğüm zaman map değişiyorum. allah ailene sabırlar versin. 1 senedir item dizeceğim şuyum eksik buyum eksik diye diye 1.5 k dan kaptın bozuk kara ejderleri :D ona rağmen de gidip dayak yedin :D diyorum ya emre yine yüce gönüllülük yapmışta kaale almış seni :D vs de bakıyorum ne kombo yapmışsın. ne item dizilimin doğru. ne balığı zamanında basmışsın. ne yapmışsın emin anlamıyorum ki :D dua ederek emre ' nin pc si kapansın mı istedin AS:DASDSD valla iş güç yoğunluğuna anca gördüm senin videoyu yoksa çok daha önceden gelir rutin eziklememi yapar yerini bildirirdim. ama yeni gördüm kusuruma bakma :D neyse 2 3 gün aralıklarla gelirim güncel falan yazar giderim. tüm server kollarının olmadığını görür öğrenir. malum şimdi arnor diye bir server açıldı sen tabi bilmezsin. orada ki insanlar böyle kara ejderli birini görünce , oyun bilgisi tavan falan zannediyor. allah korusun sana soru falan sormasınlar diye bolca seni etiket etmek lazım buralara. sonra insanlar senin gibi şimşek tılsımını alır şaman bana skill vuramaz diyip aragonit zırh takarlar allah korusun :D :D ulan birde vs de canım dolu değildi deyip yalan söyledin. ya nerden baksan tutarsızlıklarla dolusun emin. neyse seni yeterince ezikledik. gelelim bu güzel seyir zevkini bize sunan @Snefru ya teşekkürlerimizi iletelim. eline koluna sağlık.

güncel mi peki ? :D

• @TearsFears legar şartlarda atılmış bir düelloda ancak benim %10 kapasiteme ulaştığını görüyorum ve şamanını ucuzdan devir ettiğinide biliyorum değişmelik savaşçı itemlerine ve savaşçıya karşılık :) bu oyunda her zaman benim gerimden gelip hesap yaparak bana yetişmeye çalışarak geçirmeye mahkumsun allah sana ve çevrendekilere sabır versin 12 gündür oyuna girmiyorsun yazık videoda diyorsunya aaa canım dolmamış ne güldüm biliyor musun :))))))))))))))))))))))))))

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!