Erobor "Korkaklar Yardım Çağırır"19.03.2022

• arkadaşların çölde savaşırken senden bir haber senin bu videoyu editliyor olman harika olmuş savaş videosu atamamış olman için senin adına üzüldüm ama sende haklısın hidra önündeki savaşı nasıl atabilirdin ki değil mi :)

83.000 HP si olan çara büyülü keskinliğin açık halde çift şaman safirle 6.400 yetenek vurarak beni çok zor durumda bırakıyorsun bir daha böyle şakalar yapma lütfen insan içinde oynuyoruz böyle şakaları kaldıramıyorum

• Şakanın en güzelini; çok güvendiğin oyun bilginin ve şaman karakterinin yer bir olduğunu bilhare öz güvenin kaybettiğin gün idrak edeceksin...

Tevazu içerisinde son derece mütevazi ilişkilerim mevcut iken siz ve sizin gibilere;
    “kibirli olana karşı kibirli olmak sadakadır“ cümleleri çok güzel izah edilmiş olup,
    tüm kullanıcılar adına cevap veriyorum,sahada da cevap vereceğim...

Grubunuzda her birinin görevi olup,ancak tek baslarına 3-4 hatta 5 kişiye kullanıcaya karşı savasak öz güveni olmayanlara sesleniyorum
    Senin dışında 1-1 vs atacakları cesareti bulduklarında bekliyorum.

• Anlaman için ez cümle;
    Bizler statüsündeki 3-4-5 kişiye karşı TEK BAŞINA savaşacak cesareti olmayanlar arasına @Snefru,dahilsin.

1-1 vs ise senin dışında grubunuzdakileri; cesaretlerini ve öz güvenini topladıkları zaman bekliyorum, var ise benim bilgim yok,bana ulaşan teklif mevcut değil.

• yavrum yukarda 5 - 1 diyorsun 1V1 atalım diyorum senin dışındakiler diyorsun dansöz gibi kıvırmayı bırak insanların içinde atmıyorsan açık açık

SNEFRU'YA GÜCÜM YETMİYOR YAZACAKSIN :)

• @Snefru video sonunda mesajımı okumalısın,
    Ayrıca uslübunuza dikkat ediniz, uzatmanın lüzumu yok, teklifini kabul ettim 1-1 itemler hazırlıyorum.

oyun=vs benim için müsait olduğum zaman diliminde aksam girerim,bir kac saat savas cık, gün içerisinde ofiste kahve arasında gir,savas cık, arkadaşlarımın savas var demesi yeterli gir savas cık...

Efsun atacak vaktim olmuyor ancak özel olarak şaman ile şaman vs için 1-1 itemler hazırlıyorum. Bitince o cok beklediğin “ANI GÖRECEĞİZ”
    NE YAZIP YAZACAĞINI”
    Diğerler arkadaşların ile Vs için her zaman hazırım 1-1 iteme gerek yok.

• tam emini ciddiye alacağım , oyun bilgisi var bunun hepimizi keser diyeceğim ama diyemiyorum işte AS:DASDS - birde senin ws de hp absorbenin çalıştığını bilmediğin yer vardı onu utancından silmişsin :D biri emin e 1v1 de binek ve potun kapalı olduğunu söylesin. ha bu arada aylar önce enes sana bu teklifi yapmıştı. ama sen okuma yazmayı pek bilmediğinden dolayı. anlamak istememiştin. konularda hala duruyor. +7 +8 +9 ayakkabı arıyormuşsun 1v1 için sanırım :D ah emin ah çok cahil gördüm senin gibisini göremedim. dava açacağım dedin dava açamıyorsun ne biçim avukatsın sen. muhasebeci olduğun duyumlarını aldım gerçi :D ama senden olsa olsa paparazi olur :D başka da bir halt olmaz senden. ayda 1 geliyorsun bineğe binip gezip duruyorsun öyle. ne dekont gösterebildin ne savaşabildin. char devir almasan yohara seviyen 1 olarak kalacaktı :D hala gelmiş burada konuşuyorsun. allah cahil cesareti versin demişler ya sen cahilliğin vücut bulmuş halisin. 29.5 str petlerle sana bol başarılar birazdan item tanıtım videosu da göndercem :D birleşim öncesi yine almıştım garanti olsun diye. onuda senin için gönderirim. +9 eldiven falan görürsün :D malum sana kalsa won masasına jiangsi falan koysunlar diyorsun. videolarda olmasa itemleri görüp tanıyacağın yok.

• oy oy eminem şarkısnıı koyacaktım ama inan ki üşendim. yukarıda hp absorbenin çalıştığı yazmışım , çalışmadığını yazacaktım. yazım hatası olmuş. konu sen olunca beyin pek lazım olmuyor ondan dolayı bazı yazım yanlışları olabiliyor :D neyse emincim sana video gönderiyorum. tüm charının tek itemime denk geleceği bir vakitte seni kaale alırım.

• Benimle atacağın düello senin için çok büyük önem arz ediyor olabilir fakat benim için normal bir düello olacak tek önemli yanı uzun zamandır hazırlanmanın ne kadar çaresizce olduğunu videomla süslemek olacak :) zamanında eldiveni ve 250 aurama bileziğimi attığımda seninle ws atcağız demiştin istiyorsan videosunu atabilirim duruyor. hazırlanmaya devam et arkadaşların savaşıp eğlenirken sen içten içe hırsından ölüyorsun ben senin için özel bir çaba sarf etmiyorum ama sen yaklasık edoras birleşiminden bu yana beni kesebilmek için özel çaba sarf ediyorsun ÖZENİYORSUN AMA ÇÖZEMİYORSUN :) devam et hacım item diz pet yap aura yap onu dene bunu dene karşındaki hiç bir çar SNEFRU Değil unutma karşına ben geldiğimde tuşlara basarken parmakların titreyecek unutma :) iyi oyunlar diliyorum son postumdur buda daha cevap vermeyeceğim bir gün hazır olursan düello atmak için pm at vaktimi boşa harcama!

Ayrıca benim için item dizmek yerine biraz daha mantıklı eşyalar barındır envanterinde arkadaşların savaşırken kendin sadece kaçıyorsun üzülüyorum o insanlara TTB loncasını pek sevmem ama insanların KALİTESİNİ DÜŞÜRÜYORSUN :)

• Oyun ile gerçek hayatı bu kadar karıştırmayınız.Ölüm var unutmayınız.
    Biz her gün ne duruşmalara giriyoruz,ne tür olay,insanlar ile karşılaşıyoruz söylediğin şeyleri zamanında tecrübe etmişsib, emin ol ki aynı şeyleri benle vs atarken de yaşayacaksınız

Diğer konularda cevap verme gereği bile yok düşüncelerin ile yazdıkların uyuşmuyor. Görünen köy klavuz istemez.

• Oyun ile gerçek hayatı bu kadar karıştırmayınız.Ölüm var unutmayınız.
    Biz her gün ne duruşmalara giriyoruz,ne tür olay,insanlar ile karşılaşıyoruz söylediğin şeyleri zamanında tecrübe etmişsib, emin ol ki aynı şeyleri benle vs atarken de yaşayacaksınız

Diğer konularda cevap verme gereği bile yok düşüncelerin ile yazdıkların uyuşmuyor. Görünen köy klavuz istemez.

:thumbup:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!