Arama Aynasında Fiyat

• Arama aynasında fiyat görünmüyor. Pazardan almak istediğimiz bir eşya için satıcıların yanına tek tek ışınlanıp fiyatlarına bakıyoruz.
    Arama aynasında fiyat da görünse hatta eşyalar, arama aynasında fiyatları düşükten yükseğe sıralansa hem piyasada absürt rakamlara itemler satılmaz hem de arayan kişi aradığı eşyayı en ucuza ve kolay şekilde alabilir.

• 1-99 için ticaret aynası yönergeleri;

* Sadece CH1'de Ticaret aynasını kullanabilirsin.
    * Ticaret aynasını sadece köy içerisinde kullanabilirsin.

1-99'a Özel Arama Aynası
    - Arama aynası 1-99 sunucumuza özel anketler neticesinde hazırlanmıştır.

- Arama aynası nasıl kullanılır?
    1. Arattığınız nesnenin üzerine basarak pazarın üzerinde pazarı gösteren işaretin çıkmasını sağlayabiliriz.
    2. (M) tuşuna bastığımızda ise harita üzerinde yerini gösteren yanıp sönen yuvarlak ibare belirecektir.
    3. İkinci yolu seçmeyerek (Işınla) butonuyla istediğiniz pazara ışınlanabilirsiniz.

Not: Uzaktan satın alma ve fiyat bilgisi görebilme 1-99 sunucumuz için aktif olmayacaktır. Bu şekilde karar almamız ve bunu uygulamamızın nedeni oyunumuzda ticaretin akışı hem daha iyi olması hem de daha uzun ömürlü olması içindir.

• Not: Uzaktan satın alma ve fiyat bilgisi görebilme 1-99 sunucumuz için aktif olmayacaktır. Bu şekilde karar almamız ve bunu uygulamamızın nedeni oyunumuzda ticaretin akışı hem daha iyi olması hem de daha uzun ömürlü olması içindir.

Aldığınız bu karar neticesinde;
    -Herhangi bir itemin fiyat aralığı 10M den 1 Won a kadar değişebiliyor. 1 Wondan aldığım itemi azıcık ilerde 10m den görünce ister istemez sinirleniyosun.
    -Pazarda binlerce aynı ürünü satan satıcı var hepsinin yanına ayrı ayrı ışınlanıp fiyatlarını kontrol edip ona göre almam da imkansız.
    -Sırf bir itemin piyasa değerini bilmediğim için çok gereksiz para harcamış oluyorum.
    -Oyuna yeni başlayan biri için çok kötü bir durum bu. Hem itemlerin neler olduğunu yavaş yavaş tanımaya çalışırken hangi itemin piyasa değerinin ne kadar olduğunu bile kestiremiyorum. Bi tecrübe yüzüğüne 20m verince ucuza mı aldım yoksa çok mu fazla para verdim öğrenmemin yolu yok.
    -Fiyat bilgisi görülebilirse itemlerin piyasadaki fiyatları daha dengeli olur ticaret akışı daha iyi ve daha düzgün olur diye düşünüyorum.

Mesajımı görüp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!