Haddi aşmamak

• hayatı oyun olmuş belli başlı kişileri aydınlatmak. seni de aydınlatayım. bu oyunda item yapabiliyorsanız bu serverin ucuzlamasından kaynaklı. sizin bir şeyleri başarmanızla alakalı değil. bunu kavrayın diye varım bende. yıllar sonra 1 set kara ejder dizip ben paşayım diyenler olduğu sürece , sizlere yerinizi hatırlatan benim gibileri de olacak rahat olun

• senin gülmen çok önemli değil de , ben size güldüğüm zaman buraya paylaşıp hatıra olarak atıyorum ya o çok önemli işte :) dün korumalı alandan çıkamamanız falan aşırı komiğime gitmişti misal. videosu da var bi ara atarım. geçen abilerini gnoll de kesmiştim onunda videosu var müsait olduğumda onu da atarım. bende GÜLÜNECEK video sizde güldürecek malzeme bitmez :)

• sizde gülecek tek bir video olsa çoktan atardınız zaten :) boşu boşuna burada insanların gündemini meşgul etme. dediğim gibi dekontlarınla gel. haa birde sana özel bir kural koydum. orjinal hesabınla gel. hani kestiğimde korumalı alandan çıkamadığın hesabın. işte o nickle gel ki ona göre muhattaba alayım seni. dekontolarını da sakın unutma

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!