Haddi aşmamak

• bu bir item tanıtımı değildir. bu sadece kendini fil zanneden karıncalara yerini bildirmek için atılan bir videodur. videonun asıl çekilme amacı server birleşimlerinden önce item kaybı yaşanmaması için alınan bir tedbirden ibarettir. ancak son zamanlarda görüyorum ki kara ejder itemlerin son dönüşüm olmasından ötürü zar zor 1 set dizen kim varsa horoz olmuş ötüyor da ötüyor :) özellikle edorastan gelme olanlar var bunların içinde. dekontlarını gösteremeyen :) envanterinde ki itemlerin nereden nasıl alındığının hesabını veremeyecek olan bir güruhtan bahsediyorum. onlar kendilerini iyi biliyorlar. 1 ay kadar önce deri sertleştiricinin 10 adeti 100 ep iken +9 eldiven loncam tarafından basıldı. gnollde slotlar yakınlaşmamışken ilk 20 lvl ve ilk 30 lvl yine benim loncam tarafından kasıldı. oyunda emek verip bir şeyler başaranlar ve sürekli çamur atıp haset çukurunda boğulanlar arasında gidip geliyor. deri sertleştiricinin neredeyse 35 - 40 tanesi 100 ep oldu neden başka +9 eldiven göremiyorum :) lvl kasmak sadece otomatiğe bırakıp giderek oluyor neden kendi loncam dışında başka 30 lvl göremiyorum :) sallayıp durduğunuz o loncam ve içinde ki değerli insanların hepsi emekçi ve kalender insanlardır. sözlerim kendini bilmeyen böcekler içindir. dostlarım sakın alınıp gücenmesinler. sadece bunların anladığı dil aşağılanmak olduğu için mecburen acizliklerini ve başarısızlıklarını yüzlerine vurmak lazım. videonun çekildiği tarihte , çoğu boş konuşan hesap hala kavansit 5/4 itemleriyle gezerken ben yansıtma hesabımda keyfe market yanında duruyordum. unutmayın siz item dizmiyorsunuz server ucuzluyor :) ona rağmen 3 aylık world sunucusuna dahi yetişemeyen hesaplarınız var. ben oyunu salalı çok oldu bilenler biliyor. ancak kendinizi büyütmeyin. fillerin yokluğunda karıncalar kendilerini baya büyük görmeye başlamış ama unutmayın maddi manevi her açıdan ezilecek hesaplarınızı çok fazla şişirmeyin. şuan yılan itemleri gelse bırakın dönüştürmeye cesaret etmeyi dönüşüm panelini açabilecek cesareti olmayanlar , yıllar sonra kara ejder set dizmiş gelmiş burada laga luga yapıyor. aynen kardeşim aynen :) oyun içi makbuzlarınızla gelin :) nereden alındığı belli olmayan itemlerinizle değil. bundan sonra benim ve loncamın adının geçtiği her asılsız konu için gider şikayet ederim. herkes bunu böyle bilsin. biz burda çoluk çocuk eğlendirmeye gelmedik. ben emek vereceğim farmımı yapacağım. cüzdanımdan legal şekilde harcama yapacağım. sonra da kendini bilmez bir kafadan bacaklı gelecek , ben sizin karşınızdayım ben varken şöyle olur ben varken böyle olur diyecek. legal hesaplar dışında bundan sonra bizim adımızı anmayın. tarihlerle ve makbuzlarla gelin.

ufak bir bonus

• @PECCATORE OLMADIĞIMIZ MASA YOK HATTA SANA BİR SIR VEREYİM Mİ? YAKINDA T.B BİZİM GETİR GÖTÜRÜMÜZÜ YAPICAK İMZALAR ATILDI :))))

kasılmak için loncadan çıkıyorlar. korkudan köyde kim var kim yok loncaya alıyorlar :) yetmiyor kendi charlarına girip farm yapamıyorlar :D daha ne olsun yahu getir götürümüzü yapıyorlar zaten

• Tamam haklısin ali abi artık kimsenin 2.şansı hakkettiğini düşünmüyorum ne sana ne bana..bende küçükken radyonun içinde insanların olduğunu sanıyodum ne zavallıymışım demi .......ne gördümdee neyi bekliyosunuz _?gördüğüm en dandik halisilasyon olamayacak misyonlarla olmaz bu işler....neysee genede büyügümüzsün Baştacısın kendine iyi davran Allaha emanetsin rica ediyorum adımı geçirmesinler daha fazla bizde uğraşıyoruz kendi çapımızda vaktim yok..(tilkiyle plan yapıp kurt ile avlanıp sonra oturup koyunla yas tutanlarada selam olsun)

• ben seni nedense tanımıyorum. güvendiğim hiçbir dağ yok , çok şükür oyunda ki çizgim de belli. bol soğanlı sokak lahmacunu gibisiniz inanılmaz bir koku yaymaya başladınız. vazgeçin artık. rahatsızlık veriyorsunuz ve sürekli buna devam ediyorsunuz. yerinizi bilmeniz için elimden gelen her türlü çabayı sarf ettim ancak anlamamakta ısrar ediyorsunuz. gerçekten olmuyorsa zorlamamak en doğrusu

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!