Potsuz Bineksiz 1-1 Vs teklif içerir

• şamana yeni geçti ya heyecanlı şuan hemen hevesini kırmayın bence :) iyileştirme atınca ölümsüz olduğunu düşünüyor şuan herkese meydan okuyabilir. lütfen özgüvenini hemen kırmayın. zira ayda 1 nesne çekebilen biri için bu tarz şeyler zordur hassas olun

Saygısız olduğun her kelimenden anlaşılıyor, beni tanmıyorsun, edorastan erebora gelen arkadaşlara sorabilirsiniz,nesne konusunu, sizde haklısınız videolarda itemleri kapatıyorum, merak ediyorsunuz bu nedenle soyut ve dayanaksız ifadeler ile yorum yapmanı normal ancak saygısızlıgı değil.
    Özetle; edorasta 2 aylık sürede +15 kara zırh ,+15 kara kılıc ,+13 kara kask ep kuponu ile bastığımı, 5 S si ruh taşı++ ep kuponu ile edorasta acınız, 2 auranın 1 nin ep ile ; diğerini ereborda kısmen ep ile 2 aura yapınız, birine kara bileklik, sonrasında 7 adet 3 savunmalı safir, 8 adet 2 sav 1 atak safir, 2-3 adet 3 ataklı safirler yapın sonrasında yorum yapınız, iç iteme gelirsek 5 parca kolye 3 parca ayakkabı 2 parca küpe , 2 adet 15 sura kara zırh, 15 kara sura kask, saman karakterine ilişkin 5-5 kara itemler, 8 adet 5-5 karakter kalkan, 4 adet vslik tılsım 4 adet vslik kara savlı kara ataklı olmak üzere kusak , 8 adet pet toplu ve 1-1( min29-30 ataklı )
    bir eksiğim “bayan jinas” tercih etmedim nogaj işimi gördü şimdide gece mavisi görüyor
    ***Buradan da eldivenin olduğunu anlamışsındır.
    1-1 lik karakter itemler karakter kemerlerikolye bileklik ...
    -ne kadar ep harcadığımızın yarıstırmaya lüzumu yok.

-Harcadığın ep ve yaptıgın itemler sende kalsın,
    -Ama yönlünüz rahat olsun, lüzum ve gerekli itemler icin en az sizin kadar ep harcadım ve sadece 1 senede...
    saygı duymak ile size göre luzümlu olan kostum veya kara kılıc zırh lvl 1 iteme yansıtmak olabilir ...
    - aldığımız nesneleri söylemenin gereği bile yok.

- karsındakinin arastırmadan yorum yapma ... güvenin var ise gelirsin 1-1 vsye...
    -Buradan söylüyorum oyunda her zaman saygısız davrandığınız sürece karsınızda olacağım...

-önümüzdeki haftalar ise alan savasının 3. Bölümü olacak inşaAllah, arkadaslarımız hazırlanıyor
    -sizi aynı bayrak altına birleşmeye sebebiyet vermemiz bile. Bir takım şartların degıstıgını gösteriyor.
    Size sizin cümleleriniz cevap vereyim;
    “Ormanın kralı olmak istiyorsaız, kral gibi davranmanı yetmez, kral olmanız gerekir. Hiçbir şüphe olamaz. Çünkü şüphe kaosa ve kendi kuyunu kazmınıza yol açar.”

• Snefru bulunduğu loncada en alt seviyelerde takılan Sonfedai ile Apexann ayakçılğını yapan bir oyuncuydu.bu arkadaşı kaile alıp cvp veren yokdu genelde sahipleriyle muattap olunurdu ne olduda bi anda kara setler safirler petler jingsulara sahip oldu bunu önce bi açıklasın ? ep çektiyse loglardan ss atsın görelim ? nerden geldi bunca item sana açıkla olm yüregin varsa..gökhanı yediysen delikanlı ol açık açık söyle bilelim ??

• Ne demiş Kral: Mesele kaçıp gitmekse eğer her zamn peşindeyim sen nereye gitsen ben daha önce ordayım.mesele öldürmekse eğer hemen öldürmek kolay kardeş. doğrusu her gün yavaş yavaş öldürmek. Ama mesele öldürmek deil =)) Herşeyi benmi söyleyecem kardeeeş onun orasınıda sen düşün !(Bir mukabele)

• @AvşarEli
    @PECCATORE adlı kişinin yukarıda önceki yorumlarında yazdığı iftira ve hakeret içeren cümlelerin oyun ve forum kurallarına aykırı olması nedeniyle; forumda kural ihlali kısmında öncesinde aynı nedenle şikayet edilip, oyunda ilgili ceza verilmiştir. burada da gerekli ceza işlemini forum ve oyundaki karakterleri için Uygulanması gerekmektedir.
    Şayet kurallar herkes icin gecerli ise bu bir elzemdir.

• @AvşarEli
    @PECCATORE adlı kişinin yukarıda önceki yorumlarında yazdığı iftira ve hakeret içeren cümlelerin oyun ve forum kurallarına aykırı olması nedeniyle; forumda kural ihlali kısmında öncesinde aynı nedenle şikayet edilip, oyunda ilgili ceza verilmiştir. burada da gerekli ceza işlemini forum ve oyundaki karakterleri için Uygulanması gerekmektedir.
    Şayet kurallar herkes icin gecerli ise bu bir elzemdir.

hakaret yok hakkettiğini yazdım iftira yok düşünce özgürlüğü var sana soru sordum nasıl dizdin diye yaran var ki gocunuyorsun. başa çıkamayınca da gelip burada yetkililere ağlıyorsun. beni kimse şikayet etmedi bu arada bilip bilmeden uydurma :) dediklerimin arkasındayım ve evet benimde tek pişmanlığım seni muhataba almak. ancak gelipte benim nicklerimi yazıp üzerimden prim yapmana izin verecek halim yok. avukatım falan filan diyorsun ya. düşünce özgürlüğü diye bir şey var. sen burada ağlıyorsun diye kimse ceza alamaz kusura bakma prenses. dekontunu paylaşmak bu kadar gururuna dokunmamalı bence :) bana biri yazsa hemen yetkililer eşliğinde hepsini gösterebilecek delilim var. yani burada ayrımcılık falan filan diye ağlama boş yere.

• Ne demiş Kral: Mesele kaçıp gitmekse eğer her zamn peşindeyim sen nereye gitsen ben daha önce ordayım.mesele öldürmekse eğer hemen öldürmek kolay kardeş. doğrusu her gün yavaş yavaş öldürmek. Ama mesele öldürmek deil =)) Herşeyi benmi söyleyecem kardeeeş onun orasınıda sen düşün !(Bir mukabele)

BAK ERKEK OLMUŞ xD , Geri döndürmeyin beni alayınızı deliye döndürürüm , Haddinizi bilip biat etmeye devam edin ben canım istediğinde azad ederim hepinizi.

• Raidon :)Görüşmeyeli sana bi özgüven gelmiş Hayırdır ingiltere prensesiylemi konuşuyoruzxD.Sonradan dönme arkaşlar salgıladımız hormonlara Fransız kalsada biz seni adam yerine koyup cvp verdik senin adına daha onurlu bişey olamaz xDMeslegim nemi Erebor Halısaha zincirleri cıosuyum senin gibi çok top geldi geçti elimden Beklerimxd(Kadere boyun bükmedir Çare yoksa kadere başkaldırmak mıdır Çare? )

• Raidon :)Görüşmeyeli sana bi özgüven gelmiş Hayırdır ingiltere prensesiylemi konuşuyoruzxD.Sonradan dönme arkaşlar salgıladımız hormonlara Fransız kalsada biz seni adam yerine koyup cvp verdik senin adına daha onurlu bişey olamaz xDMeslegim nemi Erebor Halısaha zincirleri cıosuyum senin gibi çok top geldi geçti elimden Beklerimxd(Kadere boyun bükmedir Çare yoksa kadere başkaldırmak mıdır Çare? )

You don't be on about something, Please,next in line loser come under my feet. I was destroyed all you for 4 months ago. When you're use translation, You can realize nothing there's in front of me. Btw if you asked question, Yes, I'm prince of United Kingdom. Know your place,fool.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!