• dakika 10.56 der susarım :) birkaç dakika önce hortum 2 k vuruyor falan diye laga luga yapan kişi tek skille gidiyor :)
    olayı bilmeyenler için ufak bir özet geçmek gerekirse videoda ki pala arkadaşımız biriyle tartıştığında seni oynatmayacağım sana oyunu zindan edeceğim bundan sonra her şey değişecek şeklinde çok BEY lik laflar eden birisi. bende kendisine bunun bir oyun olduğunu ve charının ne kadar yetersiz olduğunu anlatmaya çalıştım. üye sayısının vermiş olduğu gazla kendisini başkalarından üstün görmeye alışık olduğu için laftan sözden anlaması baya uzun sürüyor. videoyu izlediğinizde anlayacaksınız ki anormal bir şekilde skiller işlemiyordu ancak ağlamak veya kaçmak yerine vurduğu kadarını gösterdim yoksa atmış olduğum skiller vursaydı kaçmaya bile vakti olmayacaktı :) ancak sorun yok sayemde biraz kondisyon çalışmış oldu. burada farklı bir konuya değinmek istiyorum. herkesin sizin kadar oyundan tat almaya hakkı var kişi sayınız yahut iteminiz bir tık fazla diye sizden itemce düşük kişilere zulmetmeyiniz burası sizin kişisel egolarınızı tatmin yeri değil. savaş oyunu oynuyoruz ama her şeyin bir adabı var. en ufak tartışmada sana burayı zindan ederim seni oynatmam buralarda , siz kaç günlük oyuncusunuz hepinizi ezicem şeklinde konuşursan böyle paspas olur susar kalırsın. dediğim gibi bakımdan sonra sanırım bir hata oldu ve skiller çoğu zaman vurmadı. ama sorun yok ben alacağımı aldım çok güzel bir video oldu :) buradan sizin loncanızda olupta durumdan haberdar olmayanlara da şunu söylemek istiyorum. söz ola kese savaşı söz ola kestire başı demişler. öyle insanların yanında durun ki haksızken özür dilemesini bilsin. bu arada diğer arkadaş hiç yaşam basmamış absorbe ile yetinmiş bunuda siz izleyicilerin takdirine bırakıyorum. :) namık kemalin bir sözü vardı yalanla ilgili ama neyse :) uzun lafın kısası. bu sadece bir oyun eğer ki sen oyunla insanları tehtid edip oyunla insannlara kafa tutarsan , seni o güvendiğin oyunda madara eder videonu böyle çekerler. son olarak şu sözle bitirmek istiyorum. zulüm ile abad olanın ahiri berbad olur. herkese iyi forumlar dilerim

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!