aile değerleri - erebor

• Kolay gelsin, bu söylediğimi ister yapıcı bir eleştiri olarak algılayın isterseniz yıkıcı fakat buradaki tek gerçek bu şahsın insanların aile değrlerini her fırsatta hiçe sayarak konuşamalarıdır. Yaklaşık 2 3 güne bir hesap değiştirip ağzının lastiğini bu şekilde rahatça gevşek bırakarak yaya yaya nasıl olsa bu chat ban yerse diğer hesaba geçerim rahatlığı ile oyun oynuyor. Artık müdahale edilmesi gerektiğini düşünüyorum ve her fırsatta video alıp atacağım artık cezalarının CAYDIRICI nitelikte olmasını rica ediyorum zira kimsenin ailesi kimsenin meze tabağı değil.

• Merhaba Sayın yetkililer benim konuyla bir alakam yoktur lakin şunuda söylemek isterim emre denen şahıs gördüğünüz gibi daha öncede tarafınıza birçok şikayette bulundum videoyu detaylı izlerseniz ilk olarak kışkırtma yapıyor acizssin yıkıl ulan gibisinden kelimeler kullanıyor bir çok oyuncumuzu bu sebepten dolayı bu tarz ezici laflarından ötürü oyundan soğutup ya ceza yemesine yada oyunu bırakmasına sebep olmuştur bunuda dikkate almanız gerektiğni düşünüyorm ve ben oynadığım bu oyunda oyuncularımızın bu şekilde aramızdan ayrılmasından rahatsızlık duyarım iyi çalışmalar dilerim.

• Bu konular sen yorum yapabilmen için açılmıyor bir fikrin varsa dc adreslerinden görevli olarak başvur işlerini yapamadıklarını düşünüp mü yazıyorsun bu cümleleri? eğerki öyle düşünüyorsan başvuru yap ve görevli olarak devam et oyun hayatına onun harici yapmak istemiyorum diyorsan oyuncu gibi konuları sadece yetkili insanların incelemesine izin ver benide rahat bırak.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!