oyunu temiz tutmak için önerim

• az önce açmış olduğum konunun devamı olarak şunları eklemek istiyorum. amacım yetkili arkadaşları vs kötülemek değil benim derdim şu küfür , hakaret , argo ve türevi davranışları huy edinmiş kişilerin oyundan uzaklaştırılması adına daha sert cezalar istiyorum. oyun için küfür eden ailevi değerleri ayaklar altına alan ve karakter gelişimi tamamlanmamış bu kişilerin tek umursadığı şey item ve charları o yüzden sohbet banı vs gibi hafif cezalar onları durdurmuyor başka bir char açıp devam ediyorlar. her gün 20 tane böyle olaya denk geliyorum. şu kadar won ver yeni başladım. vermezsem küfür ediyor gidiyor. köydeyiz savaş ortamı var direkt karşı taraf size şunu yapacağım size bunu yapacağım. dengesiz dengesiz söylemler. toplasak 5 6 tane hastalıklı kişi bunlar dilini tutmayı beceremeyen ve bizim gibi insanları rahatsız eden bir topluluk yani. boss veya drop değişikliği değil bir an önce küfür hakaret argo sözler ve sarkastik kelimeler kullanan kişilere emsal niteliğinde cezalar gelsin lütfen. oyun oynamaya geldiğimiz bu ortamda ailemizi manevi değerlerimizi kimsenin ağzına maskara etmeyiz yani. bilerek yan hesaplardan kışkırtıyorlar ki ana hesaptan sabrımız taşsın küfür edelim. öyle midesizler yani. uzun lafın kısası bu tarz maduriyetler için cezalarda esneklik istiyorum küfür mü etti ana charına kadar hepsi zarar görsün. küfür etmekte devam mı ediyor sohbet banı yerine direkt oyundan uzaklaşsın. ki kostüm süreleri bekçileri vs bitsin. bitsin ki oyunu zarar görsün sonra anlasın aaa bu yaptığımın bir karşılığı varmış desin. gerçekten bu konuda aşırı doluyum. her gün bunun gibi 50 kişi yapıyor aynı kışkırtmaları. artık sabır eşiğim düşüyor benim. yetkililerden aynı hassasiyeti bekliyorum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!