iade i ziyaret :) ŞPOKE VE BİTMEYEN KAÇIŞI

• dün üzerimde farmlıklar varken birkaç vuruş gösterip zırhımı aldıktan sonra kaçan bu arkadaş bugünde geldi ama pek yakınıma gelmiyordu sonrasında yakaladım dilim döndüğünce konuştum ama arkadaş anlatmaktan değil göstermekten hoşlandığı için mecburen kestim :) 2 gündür forumu işgal eden başta şpoke ve onun gereksiz çocuklukları yüzünden kusura bakmayın. adrenalin eksiği vardı çanla kafasına vura vura tamamladık. tekrardan hayırlı forumlar dilerim herkese. videonun 1 dakikası ile değil her dakikası ile paylaşmak lazım binek güzeli :)

• şpokeeeee ah şpokee ah dün 30 k vuruyorum diye gerildiğin charımdan 4 dakika kaçıyorsun sen ne zavallıymışsın be şpoke 2 ye tek diye kendini büyütüyordun tek başıma kovaladım attan inebilecek cesaretin yoktu sen daha konuşuyormusun burda ifşan düşmüş forumlara :)

• Bu konuyla alakalı olan bütün problemler Yanlış anlaşılmalar konusulup iki taraf içinde çözüme kavuşturularak açılmamak üzere kapatılmıştır iki tarafın birbirini yanlış anlaması sebebiyetiyle bu tatsız konuşmalar istenmiyerek ve sinir Kaos halindeyken konusulan konuşmalardır Herkeze iyi forumlar dilerim.

• Bu konuyla alakalı olan bütün problemler Yanlış anlaşılmalar konusulup iki taraf içinde çözüme kavuşturularak açılmamak üzere kapatılmıştır iki tarafın birbirini yanlış anlaması sebebiyetiyle bu tatsız konuşmalar istenmiyerek ve sinir Kaos halindeyken konusulan konuşmalardır Herkeze iyi forumlar dilerim.

denildiği gibi sorunlar çözüldü karşılıklı uzlaşma yapıldı verilen rahatsızlık yüzünden kendi adıma herkesten özür dilerim. hiç tarzım olmayan şeylerin için çekilmekten bende mutlu değildim. konu makul bir şekilde bir daha açılmamak üzere kapanmıştır. iki tarafında samimiyetini göstermesi adına bir açıklama yapmak istedik.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!