Erebor IZODİACI ekranından savaşlar ASİL Loncası Saygı ile...

• Hayır söylemiyim diyorumda rakip sayıca üstün bide çözmeci getirmişler sürekli çözüyo gerek varmı diye düşünüyorumda valla hiç gerek yok 2 kişiye 5,6 kişi dalıyolar bide çözmeci çar getiriyolar ortaya savaşan bi çar olsa lafım yok

• Ozan bide burdan izle kendini ne kadar etkisiz kaldığını anlatmama gerek yok heralde :) attıgın kayıtı hatırlıyorum buflu gelmiştin çözüldükten 30 sny sonra çimleri öpmüştün :) ayriyeten çarı sahneye ilk çıkardıgım zamnlardı kombinim tam deildi lordumda yoktu :)

• Her şey iyi güzel de az binekten inseydin oradan oraya koşup insanları sektirmekten ne keyif alıyorsunuz hala anlamış değilim sıkışırsın binip inersin okey darlıktan çıkmak için yaparsın yine olur ama sırf sektirmek için bineğe binip space e basmak ne biliyim keyif alıyorsanız devam edin . Video geneli için demiyorum yanlış algılama ama bazı yerlerde tek amacın bu açıkça görülüyor videoda da .Boss mu kesmeye çalışıyosunuz savaşıyomusunuz belli değil.

• "Video geneli için demiyorum yanlış algılama ama bazı yerlerde tek amacın bu açıkça görülüyor videoda da " beyanınaza hitaben "okcuların at üstünde olduğu koşulu incelendiğinde" Foruma da yer alan 1) sevecen adlı kullanıcının vidoesunda IZODIACI okculara karsı saldırıdığında vuramadığı veya dokunamadığı BOŞ ALANDA DÜZ VURUSLAR yaptığı görülmektedir. 2)Raidon adlı kullanıcın foruma koydugunuz video da görüleceği üzere ; aynı durum görülmektedir. IZODİACI 'ın at üstündeki SONFEDAİ VE RAİDON kullanıcılara vurduğu düz vurus ve skıllerı ıncelediğinizde bos yerde yalnız basına dövüştüğü, kılıc salladıgı görülmektedir. Bunun nedeni bir çok sebep olabılır ; SONFEDAİ VE RAİDONUN netinin hızlı olması ve IZODIACI mobile veriden giriyorum oyuna netin yavas olup olmadığı dikkate alınabilir. Bu videoda fark ettıgınız uzere SONFEDAI yapılan saldırılarda ata bındığım ve vurusları kacırmamak adına yaptıgım görülecektir. Diğer bir husus at binip korumala alan geçtiği görülmektedir. Orada item ve safir degiştirdiğim görülmektedir. At ile sektirip sektirmeme konusu tamamen bu durumdan kaynaklı tespit ettiğim bir durum tercih meselesi olup, bu durumu kimilerinin seveceği kimilerin de sevmeyeceğidir saygı duyulmalıdır. iyi günler dilerim

• Merhaba bende bir yorumda bulunmak istiyorum. Sizin asil loncası adı altında attığınız 5 videoyu da izledim ve severek takip ediyordum. Ancak son 2 videoda bahsettiğim 2 videonun birisi bu diğeri de hidra önünde vefakar adlı lonca ile attığınız savaş videosu, maalesef bu 2 video özellikle bundan bir önce ki vefakar adlı lonca ile attığınız videoda çok fazla binek kullanmanız seyir zevkini olumsuz etkiliyor. Sizden ilk 2 videonuzda ki gibi daha az binek kullandığınız savaş videoları bekliyorum. iyi oyunlar elinize sağlık. :)

• "Video geneli için demiyorum yanlış algılama ama bazı yerlerde tek amacın bu açıkça görülüyor videoda da " beyanınaza hitaben "okcuların at üstünde olduğu koşulu incelendiğinde" Foruma da yer alan 1) sevecen adlı kullanıcının vidoesunda IZODIACI okculara karsı saldırıdığında vuramadığı veya dokunamadığı BOŞ ALANDA DÜZ VURUSLAR yaptığı görülmektedir. 2)Raidon adlı kullanıcın foruma koydugunuz video da görüleceği üzere ; aynı durum görülmektedir. IZODİACI 'ın at üstündeki SONFEDAİ VE RAİDON kullanıcılara vurduğu düz vurus ve skıllerı ıncelediğinizde bos yerde yalnız basına dövüştüğü, kılıc salladıgı görülmektedir. Bunun nedeni bir çok sebep olabılır ; SONFEDAİ VE RAİDONUN netinin hızlı olması ve IZODIACI mobile veriden giriyorum oyuna netin yavas olup olmadığı dikkate alınabilir. Bu videoda fark ettıgınız uzere SONFEDAI yapılan saldırılarda ata bındığım ve vurusları kacırmamak adına yaptıgım görülecektir. Diğer bir husus at binip korumala alan geçtiği görülmektedir. Orada item ve safir degiştirdiğim görülmektedir. At ile sektirip sektirmeme konusu tamamen bu durumdan kaynaklı tespit ettiğim bir durum tercih meselesi olup, bu durumu kimilerinin seveceği kimilerin de sevmeyeceğidir saygı duyulmalıdır. iyi günler dilerim

Fark ettiysen bahsettiğin 2 karakterde ninja karakter nitelikleri gereği şaman sura savaşcı lycan gibi karakterler ninjayı altına aldığı anda kurtulma şansın kalmıyo pek siz hortum veya parmak darbesi atarak kurtulup karşılıklı sektirebiliyorsunuz yerde bu yüzden ninja oynarken biraz hareketli oynaman gerekiyor çünkü altına aldığı zaman sadece sekmekle kalıyorsun internetle alakalı değil sadece adama tıklayarak değil düz vuruş atıp geri 1 adım çıkıp tekrardan vurman gerekir devamlılık için yoksa vuramadan seke seke ölürsün elbet senin ekranında atta vurmanın adama bir zararı yok gibi duruyor fakat benim videomu izlersen futursuzca bir oraya bir buraya savruluyor çar dikkatli izlersen fark edersin yani internetin ile ilgili değil düz adama vurmak yerine sürekli hareketli oluyosun diğer karakterlere vuruşun çıkıp ninjalara çıkmamasının nedeni bu arada yaparsın fakat hasar gördüğün adama binekle koşup hasar yiyince geri binekle dönüyorsun bunu anlatmaya çalıştım.

• bence siz kendi oynayışınızı kontrol edin.(çözmesiz bufsuz sayı üstünlügü kurmadan oynamasını üstünlük kurup alay etmemesini bi ögrenin sonra tartışırsınız)

özür dileriz reis seni 85 oranlı buffla oynatmadığımız için ya kusura bakma sayı konusundada insanlarla kötü geçinip yanınızda adam tutamanız benim problemim değil server orda adamlar orda istediğini al yanına savaş

• est benden deil eminden diliycen özrünü :) konuyu saptırma benim bahsettigim buf olayı kutsama almadan savaşa dahil olmamandan kasıtlı. kritik alıp almamanla sorunum yok cok iyi bilrisn m1de toplu savaş esnasında öldükçe sürekli gidip gidip buf alıp geliyodun.bunun neresinde var adalet ? hani bi laf var dinime küfreden müsman olsa bari diye neyse :) sizi eleştirmiyolar diye gerçekleri deiştiremessiniz.bide şöyle bi gerçek var swde bizim dostumuz az düşmanımız çoktur sayıca bizden üstün olabilisiniz ama eşit oldugumuz zaman yada bizden az sayıda oldugunuz zaman karşımızda savaşıcak cesareti bulamıyorsunuz.aşırı kasıyosunuz gerek yok. biz sizin gibi kazandıgmız savaş sonrasında sizle dalga geçicek insanlar deiliz hiç bizamnda yapmadık bunu elinize saglık der geçeriz bunuda bilin.

• est benden deil eminden diliycen özrünü :) konuyu saptırma benim bahsettigim buf olayı kutsama almadan savaşa dahil olmamandan kasıtlı. kritik alıp almamanla sorunum yok cok iyi bilrisn m1de toplu savaş esnasında öldükçe sürekli gidip gidip buf alıp geliyodun.bunun neresinde var adalet ? hani bi laf var dinime küfreden müsman olsa bari diye neyse :) sizi eleştirmiyolar diye gerçekleri deiştiremessiniz.bide şöyle bi gerçek var swde bizim dostumuz az düşmanımız çoktur sayıca bizden üstün olabilisiniz ama eşit oldugumuz zaman yada bizden az sayıda oldugunuz zaman karşımızda savaşıcak cesareti bulamıyorsunuz.aşırı kasıyosunuz gerek yok. biz sizin gibi kazandıgmız savaş sonrasında sizle dalga geçicek insanlar deiliz hiç bizamnda yapmadık bunu elinize saglık der geçeriz bunuda bilin.

RAİDON EKRANA YANSIYAN SAVAS ANLARI (VİDEODAKİ HERKESİN ELİNE SAĞLIK) çevir çevir izle ::( bufflu muyum görürsün 2k vurunca bufflu şunu çözün deyip çözülünce toplu savaşta 2k vurmak seni üzmüş sanırım :( haa bu arada 2,3 haftadır takındığın tutum 5 aylık mazini unutturmaz ettiğin küfürleri insanları aşşalamalarını böyle devam etki insanların aklında iyi etki bırak :)

• bana üstünlük sağlayıp övünecegin hiç bişey yok burda.2 senede toplama çar dizen bir oyuncudan karşısında savaşan oyuncunun hangi kalitede savaştığını ne yapmaya çalıştığını anlamasını beklemiyorum zaten.daha öğrenicegin çok şey var raat ol buralardayız bi süre daha.benim tavırlarımla sorunu olan varsa önce kendisine bakıcak.bu söylediklerini gel bide dost dedigim insanlara anlat anlatabiliyosan.Nasıl Yaklşırsan öyle karşılanırsın.hadi h.geceler.

• bana üstünlük sağlayıp övünecegin hiç bişey yok burda.2 senede toplama çar dizen bir oyuncudan karşısında savaşan oyuncunun hangi kalitede savaştığını ne yapmaya çalıştığını anlamasını beklemiyorum zaten.daha öğrenicegin çok şey var raat ol buralardayız bi süre daha.benim tavırlarımla sorunu olan varsa önce kendisine bakıcak.bu söylediklerini gel bide dost dedigim insanlara anlat anlatabiliyosan.Nasıl Yaklaşırsan öyle karşılanırsın.hadi h.geceler.

Sana üstünlük sağlamak için öyle bir kelime kurmadım zaten dediğim . Buff almadan savaşa dahil olamamandan kasıtlı ibaresine istinaden atmıştım .Bir ithamda bulunuyorsun doğruluğu yok bunu gösterdim sadece hayırlı geceler umarım dediğimi anlarsın daha fazla uzatmaya gerek yok.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!