açıkça düello teklifidir.

• @Karaejder sen ve yanındaki item verdiğin şaman bozuntusu şahsa sesleniyorum KARA EJDERHA SETİNE veya EP KUPONUNA hiç fark etmiyor EĞERKİ ÇOK KOKRUYORSANIZ YENİLMEKTEN HİÇ BİR ŞEYİNE düelloya çağırıyorum ikinizide ister okçunla ister şamanınla bak o şamanla demiyorum.

HİÇ FARK ETMİYOR YANİ YUKARDA BELİRTTİĞİM 3 ŞEYDEN SEÇ BEĞEN AL AZICIK YAZDIKLARINIZIN HAKKINI VERME ZAMANI GELDİ ROHAN2 GÖRSÜN NE ÇARINIZ VAR ORTAYA KOYALIM HER ŞEYİ.

POTSUZ
    YÖNGSÜZ
    YAŞAMSIZ
    ŞEFTALİ ŞARABI ve türevleri olmadan

ERKEK DÜELLOSU HODRİ MEYDAN BU TEKLİFİMİ KABUL EDENE KADAR DAHADA SİZE CEVAP DAHİ VERMEYECEĞİM YENİ REŞİT OLMUŞ ÇOCUK VE SÜRÜSÜ.

• Ulan 46 lık ruh hastası çoluk çocuk eğlendiricek yaşı geçtik.bütün sw önnüde seni 1-1 düelyoya davet ettik. sihirbaz olamadık ama adam kaybetmesini senle öğrendik bütün sw ve yardakcıların bütün olan her şeye şahit bu ısrarının altında zamanında yediğin dayaklar yatmaktadır yediklerinle kal :D sana söz kral sahneye çıktığı zaman soytarı olarak seni oynatacaz bunada sana son kıyağım olsun ağlamaya devam

• Ulan 46 lık ruh hastası çoluk çocuk eğlendiricek yaşı geçtik.bütün sw önnüde seni 1-1 düelyoya davet ettik. sihirbaz olamadık ama adam kaybetmesini senle öğrendik bütün sw ve yardakcıların bütün olan her şeye şahit bu ısrarının altında zamanında yediğin dayaklar yatmaktadır yediklerinle kal :D sana söz kral sahneye çıktığı zaman soytarı olarak seni oynatacaz bunada sana son kıyağım olsun ağlamaya devam

içine girip oynadığın çarın nicki ve 1 2 item hariç sana ait olmayan çarın itemleri ve nicki gibi cümlelerinde sana ait değil ÇOK FİLM İZLİYOR VE REPLİK KULLANIYORSUN GENÇ ÇOCUK TEKLİFİM AÇIK NET YAZDIĞIN POSTUN HİÇ BİR YERİNDE WS DAVETİNİ KABUL ETTİĞİNİ GÖREMİYORUM DEMEK Kİ TİR TİR TİTİRİYORSUN EĞERKİ KABUL EDEBİLECEK SEVİYEYE ERİŞİRSEN CEVAP YAZ DAHADA CEVAP VERMEYECEĞİM İKİLİ MUHABBETE GİRMEYE ÇALIŞAN AĞZI GEVŞEK ÇOCUK.

• HER KONUDA BİŞEYLER ANLATIYORSUN KAFANA GÖRE BİLİP BİLEMDİGİN KENDİNCE OKUYORSUN BLADER.NERDEN OKUDUĞUNU ÇÖZMEİYORUM GİRMİŞSİN Bİ YALANIN İÇİNE SENİN ABİLERİN DEMİYOMU OLUM HASIMLIĞINI YAPTIGIN ADAM BİLE OLSA İFTİRA YALAN ADAMI BOZAR DİYE.KALKMIŞ İTEMİ VARMIŞ ÇARIN ADI SIKINTIYMIŞ SENİ BANBU AYAGGABI DİYE AYAĞIMA TAKAR GEZERİM HABERİN YOK.MENFAATÇİLERİ SİZİ.DOST DSTUNA ZARARSIZ GEREK ALLAHA ŞÜKÜR BİZİM DOSTLUGUMUZ YOLARKADAŞLIĞIMIZ BU YOLDA İLERLEDİ İLERLİYODA ZATEN KARDEŞ BENİM DOSTLUĞUMDA O TARZ MUABBETLER OLAMADI OLAMAZDA EMİN OL.LAN GEL DEKİ ÇARI DİZDİM GÜVENİYORUM ARTIK KAPIŞTIRALM BAKALIM KİM KİME PATLIYO GÖRELİM KARDEŞ DEE KÜÇÜGÜMÜZÜ KIRCAK HALİMİZ YOK YA YAPMIŞ HEYCANLANMIŞ BİYANDAN RESMEN ORTALIK DELİSİ GİBİ SIKINTIYI KESİYORUUUM BAK GÖRDÜNMÜ NASI KESİYORUM YOK YOK GÖRMEDİN BAK BAK İZLE NASI KESİYORUM NASI KAÇIYO GELEMİYO GÖRRÜYONMU YAAA BENDE BÖYLE Bİ ÇARIM İŞTE GÖRDÜNMÜ BAAAK İYİBAK BANA YAAAA BİZDE BÖYLE DELİKANLIYIZ İŞTE AYIK OLUN.:)))LAN TAM KARDEŞ ÖNÜMÜZDEKİ BAYRAMDA ÇÖLE GEL BAYRAM HEDİYESİ ŞEKLİ YAPCAM SÖZ. TAMAMMI EVLAT.HADİ HADİ MEŞGUL ETME TEZGAHISEN PARKTAN BEKLER SENİ AMCANLAR.

• HER KONUDA BİŞEYLER ANLATIYORSUN KAFANA GÖRE BİLİP BİLEMDİGİN KENDİNCE OKUYORSUN BLADER.NERDEN OKUDUĞUNU ÇÖZMEİYORUM GİRMİŞSİN Bİ YALANIN İÇİNE SENİN ABİLERİN DEMİYOMU OLUM HASIMLIĞINI YAPTIGIN ADAM BİLE OLSA İFTİRA YALAN ADAMI BOZAR DİYE.KALKMIŞ İTEMİ VARMIŞ ÇARIN ADI SIKINTIYMIŞ SENİ BANBU AYAGGABI DİYE AYAĞIMA TAKAR GEZERİM HABERİN YOK.MENFAATÇİLERİ SİZİ.DOST DSTUNA ZARARSIZ GEREK ALLAHA ŞÜKÜR BİZİM DOSTLUGUMUZ YOLARKADAŞLIĞIMIZ BU YOLDA İLERLEDİ İLERLİYODA ZATEN KARDEŞ BENİM DOSTLUĞUMDA O TARZ MUABBETLER OLAMADI OLAMAZDA EMİN OL.LAN GEL DEKİ ÇARI DİZDİM GÜVENİYORUM ARTIK KAPIŞTIRALM BAKALIM KİM KİME PATLIYO GÖRELİM KARDEŞ DEE KÜÇÜGÜMÜZÜ KIRCAK HALİMİZ YOK YA YAPMIŞ HEYCANLANMIŞ BİYANDAN RESMEN ORTALIK DELİSİ GİBİ SIKINTIYI KESİYORUUUM BAK GÖRDÜNMÜ NASI KESİYORUM YOK YOK GÖRMEDİN BAK BAK İZLE NASI KESİYORUM NASI KAÇIYO GELEMİYO GÖRRÜYONMU YAAA BENDE BÖYLE Bİ ÇARIM İŞTE GÖRDÜNMÜ BAAAK İYİBAK BANA YAAAA BİZDE BÖYLE DELİKANLIYIZ İŞTE AYIK OLUN.:)))LAN TAM KARDEŞ ÖNÜMÜZDEKİ BAYRAMDA ÇÖLE GEL BAYRAM HEDİYESİ ŞEKLİ YAPCAM SÖZ. TAMAMMI EVLAT.HADİ HADİ MEŞGUL ETME TEZGAHISEN PARKTAN BEKLER SENİ AMCANLAR.

O kadar laf cambazlığı yapmış videoyu atıp geç Kardeş diyememiş ya .Çok çukur izliyo çoookkk.

• Offfff Snefru ne sıkıcı bir insansın zamanında kaçkere çağırdık Gelmedin sonrada çağırıyosun geliyoruz bekletiyosun 1 saat loncandan item topluyorsun ve bahane üretip öyle oldu şöyle oldu çarıma Attığın 1 k Damage Videoların var nasıl kesmeyi düşünüyorsun birde Utanmadan 1 1 Açık Düello Yazıyosun rüyada falanmı yaşıyorsun seni çözmek gerçekten çok zor.

• Offfff Snefru ne sıkıcı bir insansın zamanında kaçkere çağırdık Gelmedin sonrada çağırıyosun geliyoruz bekletiyosun 1 saat loncandan item topluyorsun ve bahane üretip öyle oldu şöyle oldu çarıma Attığın 1 k Damage Videoların var nasıl kesmeyi düşünüyorsun birde Utanmadan 1 1 Açık Düello Yazıyosun rüyada falanmı yaşıyorsun seni çözmek gerçekten çok zor.

Adam olan sözünün eri olur, tabi sizde bu vasıflar olmadığı için kıvırmaya devam ediyorsunuz..!

1E1 DİYORSUNUZ ÇÖLE ÇAĞIRIYORSUNUZ GELMİYORSUNUZ, AFK TAKLİDİ YAPIYORSUNUZ, ORTALIKTAN KABYOLUYORSUNUZ. (SİZİ ADAMDAN SAYIP NESNE ALIYORUZ BOŞA GİDİYOR.)
    ŞİMDİ SENİN BİR DAHA WS TEKLİFİNİ KİM KAALE ALIP NESNE ÇEKER?
    ADAMSANIZ TÜM SW ÖNÜNDE TARİH SAAT VERİN GEÇİN ÇÖLE HATTA GMLERİ DE DAVET EDELİM SERVERE Bİ CANLILIK GELSİN İDDİAYIDA SİZ BELİRLEYİN NESİNE İSTİYORSANIZ.
    SİZE DAHA NE DİYELİM AÇIK WS DAVETİ DİYOR KONUDA İSTEDİĞİN ZAMAN İSTEDİĞİN YERDE ADAM GİBİ WS ATABİLECEK YÜREĞİNİZ VARSA BUYRUN. AŞAĞIYA DA TÜM GMLERİ ETİKETLEDİM LAF KALABALIĞI YAPMAYIN..!

Not: şimdi sen kendini çok güçlü gördüğün için yine sizi rakip kabul etmiyorum falan diye kıvıracaksın orası ayrı.

@Posion @Spectra @Raizel @Thunder

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!