Search Results

Search results 1-20 of 110.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Güncelleme

Mert Gns - - Teknik Sorunlar

Yapmış Olduğunuz Güncellemeler Sonucunda Sunucularınıza Giriş Yaparken Sorunlar Yaşamaya Başladık. İnternet'ten Kaynaklı Olduğunu Düşünerek Modemi Resteledim Fişini Çekip Taktım Bilgisayarı 1 Kaç Defa Yeniden Başlattım,Ama Sonuç Yine Aynı Sunucuya Bağlanırken Hata 8 Defa Bunu Gördükten Sonra 9. Denememden İtibaren Giriş Yapabildim Ancak. Sunucularınızı Yeniden Bakıma Alıp Gerekli Güncellemeleri Yeniden Gözden Geçirmenizi Rica Ediyorum. Sürekli Olarak Aynı Hatayı Görmek Gerçekten Can Sıkıcı Bir D…

• Yonetime Hakaret

Mert Gns - - Kural İhlali Bildirimi

i.hizliresim.com/zjX76O.jpg Kendini Bilmeyen Basit Bir Karaktare Sahip Vasıfsız Bir Kişilik İlgilenmenizi Rica Ederim. İyi Forumlar. İyi Aksamlar.

• Rüya Ruhu

Mert Gns - - Genel Tartışma

Peki Sayın Geliştirici Bu Adamlar Bunu Yapıyor Diye Bizlerin Suçu Ne Bizim İşimiz Daha Zor Oluyor Bunun Yüzünden Bir Tarafı Hallederken Diğer Tarafı Mağdur Ediyorsunuz. Konuyu Ele Alırken Tek Taraflı Ele Almamanızı Rica Ediyorum 2 Tarafıda Mağdur Etmeyecek Bir Orta Yol Bulabilirseniz Daha Hoş Olacaktır. İyi Forumlar ; İyi Görevler.

• Rüya Ruhu

Gelecek Güncelleme İle Belirtmiş Olduğunuz Rüya Ruhunun Patronlar Üzerindeki Etkisizliği Kötü Oldu Metin Taşları Bir Şekilde Kırılabiliyor. Ama Patronlar Basit Bir Şekilde Öldürülemiyor Ve Tek Atabiliyorlar. Rüya Ruhu Sayesinde Patronları Zorluk Çekmeden Tılsımsız Yili Vadisi,Hidra,Agile,Mavi Ejderha,Razadör,Nemere Gibi Patron Bossları Zorluk Çekmeden Kesebilirken Şuan Aynı Şeyleri Yapamıyoruz +200 +150 Tılsımsız Hidra,Agile Ve Yili Vadisini Geçemiyoruz. Tılsımları Yükseltmek Basit Olmuş Olsa En…

• Yapmış Olduğunuz Yeni Harita Gerçekten Güzel Görseller Barındırıyor Ama Gondor'daki Oyuncu Sayısı Az Olduğu İçin Pek Bi İlgi Gördü Diyemem Yine Mavi Bayrak Bütün Oyunculara Ev Sahipliği Yapmakta Ve Boz Diyara Bakıldığında Pek Bir İlgi Odağı Olmamakta İlerleyen Günlerde Neler Olur Bilmem Ama Gerçekten Elinize Emeğinize Sağlık Rohan Ekibi Olarak Yapılmamışları Yapmanız Güzel Bir Duygu Yaşatırken Yeni Açılan İsengard Serveri Olmamış Olsa İlgi Ve Talep Büyük Olurdu Tekrardan Emeğinize Sağlık. İyi Fo…

• Güncelleme Hatası

Güncelleme Öncesine Kadar Bosslar'da Herhangi Bir Sorun Yaşamazken Yapmış Olduğunuz Güncelleme'de Bosslar Damage Attığında Tabiri Caiz ise Başka Bir Boyuta Gidiyoruz Geri Geliyoruz Her Nedense Bu Olayın Ardından Boss Tek Atmış Oluyor İlgilenir Ve Düzeltirseniz Sevinirim. Gondorda Böyle Bir Problem Var. İyi Forumlar.

• Bu Kadar Küçük Sorunları Bu Kadar Büyütmeye Gerek Yok Bence Dostum

• Rohan'dan Gondora Geleceğiniz İçin Bir Çok Oyuncu Rekabete Dahil Olmak İçin Wslik İtemlerini Satıp Farm İçin İtem Diziyorlar Bende Gondor Oyuncusuyum Ama Saçma Buldum Arkadasın Davranış Uslup Ve Hitap Şeklini Anlayamadığım Şey Farklı Bir Server İle Birleşme Söz Konusu Değil Nedir Bu Kin Nefret Herşeyi Anlarımda Bu Tarz Konuşma Saçmalık Kaile Bile Almaman Gereken Basit Karaktere Sahip Bir İnsan Kendini Bu Tarz İnsanların Seviyesine İndirme Oyunda Başarılar Geleceğiniz İçin Mutlu Oldum İyi Forumla…

• Hızlı Kanal Değişimi

Mert Gns - - Yardım ve İpuçları

Hızlı Kanal Değişimindeki Süre Bence Gereksiz Bir Durum Kanal Değiştir Seçimi Yapıldıktan Sonra 10 Veya 3 Sn Beklemeden Değişim Olursa Güzel Olur Mapta Veya Herhangi Bir Kasılma Farm Haritasında Slotlar Tarafından Ufak Bir Damage Atıldığında Bir Savaşa Girdiniz Yazısını Göremekten Sıkılmaya Başladım. İyi Forumlar.

• Efsun Botunu Kullanırken 0.1 ve 0.2 De Efsun Atmayıp Onlara Yakın Olan 0.3 Efsun Hız Ayarını Seçerseniz Bu Tarz Sorunlar Yaşamazsınız Bende Aynı Durumla Karşılaşıyordum 0.3 Hızda Sekme Veya Kayma Gibi Sorunlar Yaşamazsınız. İyi Forumlar.

• En-Tai Muhafızı Süresi

@EMEKTAR Güzel Kardeşim Büyülü Orman Ve Diğer Maplar Kişiye Özel Maplar Değil Bütün Oyuncuların Girişlerine Açık Bir Yer Olmakla Birlikte Sadece İçeride 20 Kişi Olsa Veya 60 Kişi Olsa Fark Eden Bir Durum Yok Benim Genel Olarak Oyun Sürem Günde 2 Saat 1 Saatini Muhafızı Arayarak Geçirmek Benim İçin Zaman Kaybı Senin Oyun Süren Benimkinden Daha Fazla Olabilir Sadece Kendini Düşünmek Bencilliktir. Dışında Farm Gücün Yüksekse Büyülü Ormanı Bırakıp Daha Fazla Eşya Elde Edebileceğin Jotun,Razadör,Neme…

• En-Tai Muhafızı Süresi

En Tai Mufazı Sürelerini 60 Dakika'dan 5-10-15 Dakikalara İndirme Şansınız Varmı 6 Ch'deki En-Tai Muhafızı Kesildikten Sonra 5 Dakika İçinde Yeniden Kayboluyor Portal Bu Yüzden Yetişemediğimiz Taktirde En Az 1 Saat Büyülü Ormana Girmek İçin Bekliyoruz. İyi Forumlar.

• Sandık Dropları

İlginizden Ötürü Teşekkür Ederim @Shade

• Kural İhlali

hizliresim.com/qdVoBB hizliresim.com/DYpNJZ Gereğinin Yapılmasını Rica Ediyorum. İyi Forumlar.

• Güncelleme

Mert Gns - - Öneriler & Şikayetler

Bilgi İçin Sağolun Her Metin Atacak Dimi Efsanevi Yükseltme Sandığı Gibi 4 Metinde 1 Düşmeyecek.

• Güncelleme

Mert Gns - - Öneriler & Şikayetler

Yeni Gelecek Güncelleme İle Birlikte Sandık Dropları Eski Durumuna Dönecekmi Ve Eğitim Sandığı Gibi Saçma Bir Drop Kalkacakmı Zen Fasulyesi Bulamaz Olduk Serverde Lütfen İlgilenin. Gondor Sunucusu İçin Sorum. İyi Forumlar.

• Hile

i.hizliresim.com/Gma39v.jpg i.hizliresim.com/oXoEOq.jpg Resimler Herseyi Anlatıyor Fazla Söze Gerek Yok Mac Ban Atılmasını Uygun Görmelisiniz. Bu Hile Varsa Bot Hileside Kullanıyordur Bu Arkadas İyi Geceler. İyi Forumlar

• Güncelleme

Yeni Gelecek Olan Güncelleme Tarihi Belirlendimi Yoksa Hala Test Aşamasındamı Konu İle Alaklı Bİlgi Verebilirmisiniz ?

• Hesap İsim Taklidi

İlginiz İçin Sağolun. İyi Görevler

• Seviye Skill Sıfırlama

Mert Gns - - Yardım ve İpuçları

Çok Teşekkür Ederim İçim Rahatladı Sagolun. İyi Forumlar İyi Görevler.