Search Results

Search results 1-20 of 184.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Battle pas

karakaya42 - - Genel Tartışma

eeee hani bakımda oldu ama hala hata düzelmemiş ??

• Battle pas

güncell+++

• discord

karakaya42 - - Öneriler & Şikayetler

Peki Teşekkür Ederim..

• Battle pas

hizliresim.com/kMvrPq Battle Pas da 10 görevi tamamladım fakat Mi-Jung Görevinden sonraki görevleri göstermiyor oyunu kapatıp açtım karakter attım fakat düzelmedi. Fotoğrafta net şekilde gözüküyor lütfen bu sorunu çözebilir misiniz.

• discord

ilk başvuruda kabul edilen 2. başvuruda neden kabul olmuyor onu anlamadım ben ???

• discord

Mesajın iletilemedi çünkü alıcı ile herhangi bir sunucu paylaşmıyorsun veya paylaşılan sunucunda direkt mesajları devre dışı bıraktın, alıcı sadece arkadaşlardan direkt mesaj kabul ediyor veya alıcı tarafından engellendin. Bu şekilde yazı geliyor yöneticiye mesaj attığımda..

• discord

Quote from Shade: “Quote from karakaya42: “Quote from Shade: “Quote from karakaya42: “Discord grubundan sebepsiz yere engellendim bunun sebebini öğrenebilir miyim ??? ” Discord kullanıcı adınız nedir? ” mevlutkarakaya5 ” Herhangi bir discord yasağı görülmedi. Kullanıcı adınızın doğru olduğun dan emin olun. ” Kullanıcı adım doğru size durumu şöyle anlatayım mayıs ayında takıma alımlar vardı başvuru yapmıştım ve başvurum onaylanmış bende işim icabı geçici bir göreve gittiğimden dolayı maillerimi 1…

• discord

Quote from Shade: “Quote from karakaya42: “Discord grubundan sebepsiz yere engellendim bunun sebebini öğrenebilir miyim ??? ” Discord kullanıcı adınız nedir? ” mevlutkarakaya5

• discord

güncell+++

• discord

güncelll+++

• discord

Discord grubundan sebepsiz yere engellendim bunun sebebini öğrenebilir miyim ???

• Soru

Quote from Arrow: “Normal olarak petinizin ömrünü uzatmak için kullanırsınız fakat Rohan2 sunucularında petleri ölümsüz olarak ayarladığımız için şuan işlevi yoktur. ” Teşekkür ederim..

• Soru

güncelll ++

• Soru

Güncell++++

• Soru

Bu Yöneticiler nerde acaba gören varmı ya konularımız hep cevapsız kalmaya başladı ??? Böyle bir aktif oyunda yöneticiler nerede ??

• Soru

Protein Lokması ne işe yarıyor acaba ??

• Won Masası

Konu cevapsız kaldı yetkili arkadaşlar ilgilenen yok mu acaba ???

• Won Masası

Güncell ++

• Won Masası

Bugün Çarşamba ve saat 19:00 ve yine won masası açılmamış yeter artık şu işi ya düzeltin yada açıklama yapın artık gerçekten yeter

• Won Masası

Ha bide eklemek istediğim şu var güncellemede yeni event dediniz paskalya eventi pazar günleri ama bi aktif hale gelemedi nedense bu etkinlik konusunda gerçekten herkesin gayet sade bir açıklama yapmanıza ihtiyacı var..