Search Results

Search results 1-20 of 24.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rohan2 Yönetimi

SuvariTV - - Genel Tartışma

Öncelikle selamın aleyküm ben dj dikkat. ( Ruhuna bir şad olsunu haketti bence ) her neyse konuyu dağıtmaya hiç gerek yok. Rohan2 yönetimine sonsuz teşekkür ederim. Şimdi süvari niye teşekkür ediyor acaba birşeye mi ihtiyacı var diyorsunuz demi xd Bir server düşünün bütün aksiliklere rağmen 3. Ayını dolduran bir server. Her discorda sunucu için şikâyete gittiğim de yine mi bu geldi dediğinizi duyar gibiyim yönetim bey ama bu sefer güzel sözlerle geldim 90 günlük süreçte desteğini bizden esirgeme…

• Herkese çok teşekkür ederim.Düğün'de takılan hidra sandıklarıyla Miami ' ye tatile geldim çok mutluyummm

• Şahısa hakaret

SuvariTV - - Kural İhlali Bildirimi

Bazen hak edene hakkını vermek gerekiyor İt demekle de kalmadım aynı zaman da yıkık olduğunu dile getirdim çünkü forumdaki ss'ler de benim ailevi değerlerime ettiği küfür mevcut. O yüzden it kelimesinin de bence az kaldığını düşünüyorum :)) Burayı özür dileyerek söylüyorum ama bu insana karşı saygı göstermek büyük hata olurdu.İyi forumlar :)

• Güncelleme

SuvariTV - - Öneriler & Şikayetler

Konunun başlığından da anlaşılacağı üzere güncel - le - me demişsin arkadaşım xd

• Muhteşem...

• Bir Pozantılıdan korkacaksin bunu bilir bunu söylerimmm

• Quote from supremo88: “Quote from SuvariTV: “Quote from supremo88: “Quote from Logic: “Boss kesme aşkı engel tanımıyor. smile.png ” Isengardda sadece yönetim ve ben kalsam gitmeyeceğimiz bir yer bossları candır En kaliteli serverın en kaliteli yönetim ekibiyle oynamak çok güzel ” Supremo ” Efenim cağnummm . Yavuz bey de ayrı kral adam ya memnuniyeti bıraktık artık markalaşmış bir serverda bu yerlerde olmak bile gurur verici . ” Rohan 2 yönetimi Supremo

• Str ve ort olan kusursuz yakut alınır. Fiyat birakmaniz yeterli buradan. Oyun içinden de SuvariTV ' den ulaşabilirsiniz

• Quote from supremo88: “Quote from Logic: “Boss kesme aşkı engel tanımıyor. smile.png ” Isengardda sadece yönetim ve ben kalsam gitmeyeceğimiz bir yer bossları candır En kaliteli serverın en kaliteli yönetim ekibiyle oynamak çok güzel ” Supremo

• Ramazan etkinliği

Quote from Shade: “Quote from EMEKTAR: “Pazartesi herkes develeri çekmeye başlasın salı günü iftarı açtıktan sonra yonahtan çöle dogru koştururuz develerle ” Manu kullanırsak hile sayılırmı? ” Bence GM hesaplarıyla teleport da dahil olsun xd

• Ramazan etkinliği

Quote from EMEKTAR: “Dc'de her gece sahura kadar bi pilavlı yapalım beyler hem zaman geçiririz, bi yandan oyunumuzu oynarız bi yandanda muhabbetı döndürürüz. ” d0ru

• Ramazan etkinliği

Quote from EMEKTAR: “Deve koyabilirler mesela npc'lere. Herkes birer tane deve çeker Yonahın ordan bi toplanırız mısıra dogru yola çıkarız allah izin verirse 4-5 ay'a mısırdayız. ” Tebessüm ettirdin reis

• Ramazan etkinliği

Merhaba Rohan yönetimi ve oyuncuları. Ramazan ' a sayılı günler kaldı. Şimdiden herkese bu 30 günlük süreçte keyifli oyunlar ve oruç tutacak olan arkadaşlarımın da oruçlarının hayırlara vesile olmasını dileyerek bir öneri paylaşmak istiyorum Herkes bilir ki Ramazan ' da sohbet ortamı kurarak farm yapmak bir oyuncunun her zaman isteyeceği bir şey. Bu isteği güzel bir etkinlikle süslendirmek bence gayet hoş durabilir. Her neyse lafı uzatmadan etkinlik önerime gelecek olursak Ramazan boyunca kestiğ…

• yumi & yuumi Veda yazısı

Quote from yumi: “Quote from SuvariTV: “Bu konuyu yeni okuyorum ve hafta boyunca yumi nerede sorusunun cevabını buluyorum. Bırakmış olduğunuzu duymak beni gerçekten çok üzdü Hatri sayılır nadir insanlardansin Ertu. Herşey gönlünüzce olsun güzel insanlar ” Başka bir serüvende görüşmek üzere brother Bu sefer biraz güçsüz ol ama ” Ah be Ertu, birer birer bırakıp gitti sevdiklerimiz bir sonra ki serüvenler yerine bu serüvene tekrar ortak olmak istemez misin ? Karar da kesin miyiz yumiii

• yumi & yuumi Veda yazısı

Bu konuyu yeni okuyorum ve hafta boyunca yumi nerede sorusunun cevabını buluyorum. Bırakmış olduğunuzu duymak beni gerçekten çok üzdü Hatri sayılır nadir insanlardansin Ertu. Herşey gönlünüzce olsun güzel insanlar

• Lycan

SuvariTV - - Ekran Görüntüler / Videolar

Tai bizde ws attık torettoyla 5-3 aldı beni de

• Peki 02:18 ' de ki sol tarafta duran ince ayrıntıya ne demeli ? Starbucks

• Ayrıca şuan şehir dışındayim ama en yakın zamanda dönücem ve yayında ws atacaz seninle

• Bu yoruma cevabın HESABİNA 1V1 mi ? İnanılmazsin gerçekten. Ya sen kendini ifade edemiyorsun ya da ben sana kendimi ifade edemiyorum