Search Results

Search results 1-20 of 426.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Savaşçı Çizimim 2 :)

Shade - - Fan Çalışmaları

Quote from KRALBENIM: “AOAgor.jpg ” Emeğinize sağlık, daha fazla çizim yaparak kendini geliştirebilirsin. Sizin gibi oyuncularımıza ihtiyacımız var

• Oyun geri almada kaybolan eşyalar

Shade - - Teknik Sorunlar

Quote from ibrahimk06: “17,06,2019 DA GERİ ALINAN ISENGARD SERVERINDE + BASMA İTEMLERİM CORLARIM YANGLARIM METİN SANDIKLARIM KAYBOLDU LÜTFEN BİR YETKİLİNİN İLGİLENMESİNİ İSTİYORUM ” Herhangi bir sunucu da geri alma işlemi yapılmadı. Gün içerisin de yaşanan kesinti hat üzerin den olduğun dan dolayı, anlık bir bağlantı kopması yaşandı. Bu kopma oyunu geri almaz.

• Birleşme sonrasın da erişimi engellenen kullanıcılara bir duyuru yapılacağını belirttik. Bura dan kullanıcı adınızı yazarak özel bir destek alamazsınız. Erişimi engellenen diğer oyuncular gibi duyuruyu beklemelisiniz.

• İtem silinmesi

Shade - - Genel Tartışma

Bu tür sorunlara destek talebi üzerin den ya da discord platform üzerin den bakılıyor. Lütfen platformlara göz atın. Discord: discord.gg/cABQw4c Destek: rohan2.global/

• Savaşçı Çizimim :)

Shade - - Fan Çalışmaları

Siyah çelik kömür ama olsun. Güzel çalışma için ellerinize sağlık

• Selamlar

Shade - - Genel Tartışma

Rohan2 sunucularına hoşgeldiniz. Umarım aradığınız grup ya da loncayı bulabilirsiniz.

• Oyunda 2 tane aynı ıd var

Quote from staxoyunda1453: “Konu açmadım Bu yeni konu bi önceki açtığım konuda Konuya dahil olan bi kullanıcı Ayni İd yi kendisi kullandığını ve Rohandan geldigini söyledi Oyunda 2 tane ayni id olması Normalmi ” Rohan ve Gondor bölümleri birleşme den dolayı, aynı karakter ismi ya da aynı kullanıcı adı olmasını göz önün de bulundurarak şöyle bir çözüm ürettik. Rohan kullanıcısı olan kişiler oyuna şu şekil de giriş yapması gerek - Oyuna kayıt olurken kullandığınız hesabınızın sonuna "r9r" ekleyere…

• 7-8 Pasif yetenek

Shade - - Yardım ve İpuçları

@Feitan

• Oyunda 2 tane aynı ıd var

Destek talepleri maximum 48 saat içerisin de yanıtlanıyor. Ekstra olarak foruma konu açmanız bu işlemi hızlandırmaz.

• Quote from MehmetLAYIKER: “Ch değiştirirken ve ışınlanırken oyundan atma düşme sorunu var sorun sadece benim bilgisayarımda yoksa oyunda herkes temi var bu sorun ? ” Kanal1 bölümüne girerken bazı atmalar olabilir. Kanal2'den boş bir alana geçiş yaparaki kanal1'e giriş yapmayı deneyin.

• item kayıp

Shade - - Yardım ve İpuçları

Quote from NizamıAlem: “benim konuma neden bir cevap gelmiyor her konuya bakılıyor bu neden atlanıyor hep kac gundur magdurum alt tarafı bir kusak neyi bu kadar zor olabilir ya gercekten bunu beklemezdim ! ” Konu ile @Feitan arkadaşımız ilgileniyor, bekleme de kalmanızı dile getirmiş zaten. Merak etmeyin eşyanız bizler de kalmayacaktır. Bir gelişme olduğun da sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

• Patron Takip Sistemi

Shade - - Öneriler & Şikayetler

Quote from karakaya42: “Patron takip sistemi sağlıklı çalışmıyor ben mesela alev kralı kesiyorum ch1 de hala yaşıyor gösteriyor veya ch2 alev kralı kesiyorum süre başlıyor mesela 27 dk kaldı diyor oyundan çıkıp giriyorum süre sıfırlanıyor yaşıyor olarak gösteriyor ???? ” Bu sorunu video ile bizlere iletebilir misin?

• Bağlantı düzenlendi.

• * Banlanan Oyuncu * Banlanma Nedeni * Banlayan Yetkili * Kanıt * MrKai * Hile * [GM]Anthea * prntscr.com/n8sws6 * kalanASallla * Oyun dışı ticaret * [SGM]Ruling * i.hizliresim.com/Llj7EJ.jpg * KATACIM * Yan Hesaptan Ailevi Küfür * [GM]Anthea * i.hizliresim.com/6ajXOW.png i.hizliresim.com/ZXlEbZ.png i.hizliresim.com/WqjQmL.png * JesuaKaan * Yönetime Hakaret * [GM]Eirene * - * MechAnqeL * Oyun Sonu Küfür Hakaret * [GM]Pablo * i.hizliresim.com/6adyQ0.jpg * EfSaNe19 * Yönetime Hakaret * [GM]Eirene …

• * Banlanan Oyuncu * Ban Sebebi * Banlayan Yetkili * Kanıt * YavrumAbbaS * OyunDışı Ticaret * [AVCI]Heiz * board.rohan2.global/index.php?…ment/617-0114-172958-jpg/ * sefer072961 * Yönetime Hakaret * [YÖNETİM] * * saljiN1 * Oyun Dışı Satış * [GM]Ruling * images-ext-2.discordapp.net/ex…wT4VY8rdyks/hqdefault.jpg * Alosso * Dini Değerlere Hakaret * [GM]Anthea [AVCI]Shaj * youtube.com/watch?v=hUHs1tt36ZA * ASRAL * Oyun Dışı Satış * [GM]Batwo [AVCI]Shaj * i.hizliresim.com/OvyOb3.jpg i.hizliresim.com/l…

• @Feitan Quote from paint123: “bu soorun çözume kavuştumu aynı sorun bende aylardır var hala düzeltilmedi kaç defa discor da bağlanmama rağmen ”

• nesne market

Quote from paint123: “bi konu açarsanız sorunlar hakkında insanlar orda sorunları yazar sizde daha kolay öğrenmiş olursunuz sorunları tek bi konu altında toplayabilirisiniz ayrı ayrı konu açmaktansa ” Bahsettiğiniz konumuz mevcut. Konuya git.

• Etkinlik Bekliyruz

Quote from Blues: “Yaklaşk 1 gündür oyun bakımda ve oyundan atıyor bu yüzden nemere razadör bişey yapamadk kostm sürelirmz binek sürelm gitti bunları telefai edecek etknlkler bekliyoruz sizden ” Yeni etkinliklerimiz olacaktır. Bunlar dan şüpheniz olmasın. Şuan da etkinlikler Beta sunucumuz da deneniyor. Tüm sorunları hallettiğimiz zaman, Real sunuculara güncelleme verilecektir.

• Buff

Önerinizi not alıp, tüm ekibe sunulacak'tır. Eğer onaylanır ise güncelleme duyuruların da yer alacaktır. @Feitan

• Sıkıntı büyük.

Shade - - Genel Tartışma

Quote from ademler12: “itemcimde hiç bir ilan olmadığı halde vardır demelerine bir anlam verememekteyim artık birşeyler yanlış gitmektedir rohan2 de ya artık oyuncu istemiyorlar kafalarına göre ban atıyorlar yada ep cektıgımızden kaybediyoruz ” Bu şekil de Rohan2 ekibi bir söylem de bulunacağınıı sanmıyorum. Eğer ki böyle bir söylem oldu ise, yetkili kişinin ismini bizlere iletebilirsiniz.