Search Results

Search results 1-20 of 134.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Rohan2 | Yohara Güncellemesinin aktif olmasına kısa bir süre kaldı, ekipmanlarını geliştir ve hazır ol!

• Bot

Mert Gns - - Kural İhlali Bildirimi

Defalarcamı Söylemem Gerekmekte Yoksa Okuma Yazma Sorunlarımı Çekiyorsun Gerekli Görevli Arkadaş Konuyu Okur Değerlendirir Ve Cevabı Verir Tatlım sanada iyi forumlar

• Bot

Ben Üzerime Düşen Görevi Yaptım Yukarıda'da Belirttiğim Üzere 30 sn Ayırıp Video Alabilecek Kadar Boş Vaktin Var Ama 3 Sn Ayırıp Hayır Bot Kullanmıyorum Diyecek Vaktin Her Nedense Yok Video Kaydını Foruma Attığımı Öğrenip Buradan Neden Vakit Ayırıp Cevap Veriyorsun Peki Hani Kimseye Cevap Verme Gibi Bir Zorunluluğun Yoktu .. Yukarıdan Konusarak Bi Yerlere Varamazsın Bilgilerine.. Ayrıca Binbir Şeyle Uğraşan Arkdaşlar Dediğin Konu İse Bu Foruma Bakan Arkadaşlar Bu Onlara Ait Bir Görev Gerekli İnc…

• Bot

Benim Video Kaydı Aldığım Saat Ve Hersey Belli Videoda Görüldügü Gibi 30 sn Ayırıp Video Alabiliyorsan 3 Sn Ayırıp Cevap Verebilirdin Bana Kanıtlaman Gereken Bisey Görmüyorum Hileyi Botu Kapatıp Video Almadıgını Nerden Bilebilirim. Saygılar

• Bot

youtu.be/HS1FFHqEFm0 Cevap Vermedi Herhangi Bir Açıklama Yapmadı Video Aldığımı Söyledim.

• Hakaret

hizliresim.com/HimC6M hizliresim.com/iEpC91 hizliresim.com/QrrtIB hizliresim.com/usJdkb hizliresim.com/WbEW7b hizliresim.com/3vHdRb hizliresim.com/18UYT1 Bu Arkadas Basit Bir Chat Ban Yerse İşlem Yapmayın Boyle İnsanlıktan Nasibini Almamıs Hayatta Herhangi Bir Amacı Olayan Topluma Herhangi Bir Fayda Sağlamayacak Konusma Biçimi Uslubu Nasıl Hitap Edilir Bilmeyen Basit Aciz Bir İnsanı Karşısındaki İnsanı Tanımadan Bilmeden Bos Klavye Sözleri İle Konusan Kişiliksiz Birisi Olarak Görüyorum Chat Ban …

• Ben Üzerime Düşeni Yapmış Olayımda Gerisi Onların Sorunu

• hizliresim.com/oaeVxN Resimdede Görülüdügü Üzere Yang 200 Yaparak Nesne Sayısı Gibi Gösteriyor İnsanları Dolandırmaya Çalışmakta Gören Olursa Bilgisi Olsun Diye Hemde Bu Tarz Bir Olayın Dolandırıcılık Olduğunu Düsündügüm İçin Forumda Gerekenin Yapılması İçin Paylaşıyorum.

• Resimi İnceleyip Gerekli İşlemleri Yaparsınız. hizliresim.com/4D8okd

• Hakaret İftira

Resimde Göründügü Gibi Arkadaş Hem Neyin Neresi Oldugunu Bilmiyor Üstüne Wall Hack Kullandıgımı Söyleyerek Hakaret Ediyor Gerekli İşlemlerin Yapılmasını Rica Ediyorum Arkadaşta Benim Kullandıgımı İddia Ettigi Wall Hack Görüntüleri Mevcutmuş Ulaşıp Görüntüleri İnceleyin. hizliresim.com/8iDpOU

• Yeni Etkinlik

Mert Gns - - Öneriler & Şikayetler

Yıl Dönümü Etkiliğindeki Bossları Nerelerde Bulabiliriz.

• Yeni Açılan Sunucuda Beta Maplar Olsun Normal Maplar Olsun Bir Çok Oyuncu Olduğu İçin Özel Metin Mapı Yapılabilir Şeytan Kulesi Gibi Belli Bir Ücret İle İçeri Giriş Sağlayıp Belli Bir Süre Boyunca İçeride Kalıp Süre Bitiminde Yeniden Ücret Ödeyerek Tekrar Giriş Sağlayabileceğimiz Kişiye Özel Metin Mapları Yapılabilir Bu Sayede Bütün Oyuncular Eşit Şekilde Farm Yapabilir Diğer Türlü Beta Maplarda İtemleri Daha İyi Olan Arkadaşlar Serbest Açıp Kesip Farm Yapılmasına Engel Olabiliyorlar. Ayrıca Ejd…

• Quote from ClaverWolf: “Var zaten öyle bişeyboard.rohan2.global/index.php?…2b9f8639cfe32b4c8a26b732f ” Yeni Serverde Yok Kardesim

• Enerji Parçası

Mert Gns - - Ekran Görüntüler / Videolar

Enerji Parçası Üretmek İçin Tek Tek Simyacıya Silah Zırh Vermektense Bir Envanter Eklenebilirse Daha Kolay Enerji Parçası Üretebiliriz Aynı Şekilde Enerji Kristali Üretmek İçinde Bir Envanter Eklenebilinir.

• Hile Kullanımı

Quote from AvşarEli: “Quote from Mert Gns: “Bilgi İçin Sagolun. ” Hilelerin engellenmesine yönelik çalışıyoruz kısa sürede aktif olacaktır. ” Birde Ayrı Konu Açıp Dile Getirmek İstemiyorum Ejder sadece 2 ch de Açık Ama 9 Ch Var Aynı Şekilde Şeytan Kuleside Ayrıca Bu Ejdere'de Bir Soğuma Süresi Eklerseniz Daha İyi Olabilir Tecrübe Sahibi Olmayan Arkadaşlar Ejder Kesemiyor.

• Hile Kullanımı

Bilgi İçin Sagolun.

• Hile Kullanımı

30 55 Seviye Arasında Değişen Hesaplar Vadide Sohan'da Ve Çölde Metin Kestirmiyorlar Bunlarla Alakalı Neden Bir İşlem Yapılmıyor Farm Yapamıyoruz. 2.5 Yıldır Bu Serveri Oynuyorum Bu Kadar Fazlasına İlk Defa Karşılaştım.

• Yeni Sunucu Açılış

Mert Gns - - Genel Tartışma

Yeni Açılacak Sunucu Saat Kaçta Açılacak Saat Bilgisi Verebilirmisiniz ?

• 30 40 Defa Dediğinizi Yapmama Rağmen Bununla Karşılaşmaktayım.

• Eski Hesabıma Giriş Sağlayamıyorum 48 Saat Önce Gerekli Bilgileri Verdim Ama Hala Bir Dönüş Olmadı Konuyu Yineliyorum .. Mikrofonum Bozuk Olduğu İçin Dc'Destekten Yararlanamıyorum.

• Hesap İşlemleri

Mert Gns - - Genel Tartışma

@Thunder Atilla Bey Konuyla İlgilenebilirmisiniz 24 Saatir Geri Dönüş Yapılmadı.