Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• liveinloud -

Posted a new thread: Loncaya Küfür.

Thread
    Lonca adına genel olarak küfür hakaret bulunmaktadır gereğinin yapılmasını rica ediyorum. EilfTc.png
  • Hutchy -

Replied to a comment by geben001 on Hutchy’s wall.

Wall Reply
    Merhabalar, özüt görevleri sizin bireysel yaşadığınız bir problem değildir. Bu durumu geliştiricimize ilettik bize geri dönüş yapıldığı taktirde düzenlemeleri yapıp siz değerli oyuncularımıza sunacağız. İyi günler.
  • Hutchy -

Replied to the thread Agrikesici ailevi değerlere küfür v bilmem kaç.

Merhabalar, gerekli cezai işlem uygulanacaktır. İyi günler iyi oyunlar dileriz.
  • geben001 -

Posted a new thread: ÖZÜT GÖREVİ 1 BITIMI İŞLENMEMİŞ ÖDÜL

Thread
    ARKADAŞ 7 SAATTIR BIR SORUMA BIR CEVAP YOKMU NEDIR YA FORMA BAKMAKDAN YORULDUM HANI BÖLE OLACAKSA BOŞUNA GÖREV YAPMAYAK EMEGE VONA YAZIK SORUNLAR BİTMİYOR YENI SV NIZDE H OLSUN ŞİMDİDEN........
  • geben001 -

Wrote a comment on Hutchy’s wall.

Wall Comment
    S.A ABİM DERDİME SEN CARE BULURSUN HEPDE SEN BULDUN YARATIKLARI OLDUR OZUT 1 GOREVI YAPTIM AMA KARAKTERE VERILEN ODUL ISLENMEDI BU SABAH BITIRDIM GOREVI NICK geben01r9rg9g ılgılenırsen sen ılgılenırsın 4.5 saatır forumdayım bı yardım…
  • geben001 -

Replied to the thread Görev bitimi ödülün karaktere işlememesi.

((((bAEK_GO DAN OLMUYOR BOZUK SANIRIM ))) BIDE BU OZUT GÖREVİ AH YU DAN VERİLEN VE DE ALINAN 1 YARATIKLARI OLDUR GOREVIINAN TECRUBE DERECE BÜYÜ SALDIRISI 15 Y.DÖVÜŞ SALDIRI 15 VERİLEN GÖREV IŞLENMEDİ
  • AvşarEli -

Etkilerde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Baek-GO biyologun etkisiz reçetelerini kullanarak yaptığınız görevlerin etkilerini karakterlerinize tekrar alabilirsiniz.
  • Archi -

Replied to the thread küfür.

• zorbeybaba -

Posted a new thread: Biyolog Npc Kullanımı

Thread
    Merhabalar. Kısayol sistemi (x) çok güzel, lakin bende birazcık sorunlu. Hata bölümünde buna istinaden bir konu açmıştım. Bir çözüm olarak, görevleri Biyolog Npcsinden verebilsek aslında bu tür sorunlar bir nebze halledilmiş olur.
  • zorbeybaba -

Replied to the thread Biyolog veremiyorum.

Bu dosyaları silmek hiçbir işime yaramadı. Torrent hepsini geri yüklüyor zira.
  • zorbeybaba -

Replied to the thread Biyolog veremiyorum.

Pack dosyalarımı kontrol ettim. Sorunsuz bir şekilde kullanabilen bir arkadaşımın pack dosyalarından farklı. Örneğin'' pc_sura_effect '' tarzı dosyalar yok. Fakat bende ''pc_şaman_ effect'' - ''pc_assasin_effect'' tarzı dosyalar var.…
  • geben001 -

• geben001 -

Posted a new thread: Görev bitimi ödülün karaktere işlememesi

Thread
    SELAMLAR ROHAN2 AİLESİ ROHAN2 SV SINDE 1.BOYA GOREVIMİ YAPTIM KARAKTERİME İŞLEDİ 2 . BOYA GÖREVİM DEN YARISINI TAMAMLADIM. BİTİREMEDİM. TABİ OKADAR EMEK VON GİTTİ....BÜTÜN SV LER BİRLEŞİNCE 1.Cİ VE 2. CI BOYA GÖREVLERİ TEKRAR…
  • Hutchy -

Replied to the thread Aileye küfür.

Merhabalar, oyun içerisinde ki tarih ve saat gözükmediği için herhangi bir işlem uygulayamayacağız. İyi günler iyi oyunlar.
  • phobialee -

Posted a new thread: Aileye küfür

Thread
    i.hizliresim.com/Yda63l.png AZ ÖNCE YAZMIŞTIM FAKAT FOTOĞRAF KOYMAYI UNUTMUŞUM FAZLADAN BİLDİRİM AÇIYORUM KUSURA BAKMAYIN^^. İLGİLENİRSİNİZ SANIRIM ŞİMDİ
  • Hutchy -

Replied to the thread Aile değerlerime küfür.

Merhabalar, beyan üzerine herhangi bir işlem gerçekleştiremiyoruz. Eğer ki elinizde ekran görüntüsü video vs. gibi kanıtlar mevcut ise gerekli cezai işlemi uygulayabiliriz. İyi günler iyi oyunlar dileriz.
  • phobialee -

Replied to the thread Aile değerlerime küfür.

i.hizliresim.com/Yda63l.png FOTOĞRAF KOYMAYI UNUTMUŞUM KUSURA BAKMAYIN
  • phobialee -

Posted a new thread: Aile değerlerime küfür

Thread
    CHATTE İTEM ARIYORUM DİYE KÜFÜR ETTİ UYARMAMA RAĞMEN HALA KÜFÜR ETTİ GERKENLERİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. İYİ GÜNLER
  • Archi -

Replied to the thread küfür.

Merhaba, gerekli cezai işlem gün içerisinde yapılacaktır.
  • Shade -

Replied to a comment by Muhammet97 on Shade’s wall.

Wall Reply
    Discord adresimizi ziyaret ederek destek alabilirsiniz. Herhangi bir yetkili kişisel verilerini paylaşamaz.