Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sphinx -

Replied to the thread Sunucu birleşimi isteyenler buraya...

Quote from BluePhoenix: “Quote from royaleader: “Erebor Mordor Birleştirilmeli Ereborda oynuyorum sunucuda gunduz 10 -15 user var ticaret 0 oyun sonu yapmama ramak kaldı bir açıklama bekliyoruz ” Mordor aynı şekilde %50-60 user kaybı…
  • Sphinx -

Liked BluePhoenix’s post in the thread Sunucu birleşimi isteyenler buraya...

Like (Post)
    Quote from royaleader: “Erebor Mordor Birleştirilmeli Ereborda oynuyorum sunucuda gunduz 10 -15 user var ticaret 0 oyun sonu yapmama ramak kaldı bir açıklama bekliyoruz ” Mordor aynı şekilde %50-60 user kaybı yaşadı belki yeni sever…
  • Sphinx -

Liked satisiguvercin’s post in the thread Sunucu birleşimi isteyenler buraya...

Like (Post)
    Birlesme konusunda acele etmeleri gerekir. Yoksa swda oyuncu kalmayacak
  • Sphinx -

Liked xMIKOTA’s post in the thread Sunucu birleşimi isteyenler buraya...

Like (Post)
    Öncelikle rohan 1 gondor sunucuları birleştirildigin de bu kadar talep bile yoktu artık ciddi derecede oyuncu kaybı oluyor bu bizede yansıyor oyun içi p6 çogaldı ve itemlerin değerleri bir anda düşüp yükseliyor hiç hoş bir durum değil…
  • alitrhn -

Posted a new thread: 100 LEVEL KASK DÖNŞTÜRME

Thread
    MERHABA . 80 LEVEL KASKI , 100 LEVELE DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYORUM DA BAYA MASRAFLI . DÖNÜŞTÜRÜRKEN BAŞARISIZ OLMA ŞANSI VAR MIDIR ACABA ? TEŞEKKÜRLER
  • tolgakoc1940 -

Posted a new thread: AngrySailor KÜFÜR HAKARET

Thread
    youtu.be/sAEXAyST-CM Video Ektedir 5 Dakika Boyunca bütün ailevi değerlerime küfür etti yetkililer tarafından gereğinin yapılmasını arz ederim.
  • MUSTANGG -

Liked ZYNESS’s post in the thread Madenci VS +15.

Like (Post)
    Ya knka beni oyuna girdirmeyin Çara çöp için görünce Enes abi dalma diye yalvartırım gene bak :P
  • MUSTANGG -

Liked Elizabeth’s post in the thread CaptainForza NAMIDEĞER HIRSIZ :).

Like (Post)
    Quote from ZYNESS: “Quote from sunca22: “BAKIN ŞİMDİ BUKADAR KUDURDUGUNUZA GÖRE 1-1 HEPİNİZİ YEMİŞİM HALEN DAHA BEKLİYORUM 1-1 SİZİ SIKINTI YOK ÖNCEKİ WİDEOLARI ATIYOR ARKDAAŞ BİDE LAF YAPIYOR OGLUM ÖNCE CÖLE GELİP KACTIGINI…
  • MUSTANGG -

Liked Elizabeth’s post in the thread BÜYÜLÜ SİLAH BAG'I CaptanJacK.

Like (Post)
    Quote from ZYNESS: “Dövüşmen guzum ” Bende Öyle Diyorumda Dinleyen yok
  • MUSTANGG -

Liked ZYNESS’s post in the thread BÜYÜLÜ SİLAH BAG'I CaptanJacK.

Like (Post)
    Oyun içi 50 ort dolu satılır :P :P :P :P
  • MUSTANGG -

Liked ZYNESS’s post in the thread BÜYÜLÜ SİLAH BAG'I CaptanJacK.

Like (Post)
    Reklam ve görüşleriniz için Oyun içi ZYNESS pm :P Ee :P :P
  • MUSTANGG -

Replied to the thread BÜYÜLÜ SİLAH BAG'I CaptanJacK.

sunca22 DENEN ŞAHIS ÖNCELİKLE KONUNUN NE ZAMAN AÇILDIGINA VE NE GİBİ SONUÇLANDIGINA BAKARSAN ANLAMIŞ OLURSUN OYUN OYNAYA OYNAYA KISIRLAŞTIRDIĞIN BEYNİN SAYESİNDE MUSTANGG'I BİLE MUSTAFA YAZMIŞSIN BİRAZCIK OKUMA YAZMAYI ÖĞRENMELİSİN…
  • Elizabeth -

Replied to the thread CaptainForza NAMIDEĞER HIRSIZ :).

Quote from ZYNESS: “Quote from sunca22: “BAKIN ŞİMDİ BUKADAR KUDURDUGUNUZA GÖRE 1-1 HEPİNİZİ YEMİŞİM HALEN DAHA BEKLİYORUM 1-1 SİZİ SIKINTI YOK ÖNCEKİ WİDEOLARI ATIYOR ARKDAAŞ BİDE LAF YAPIYOR OGLUM ÖNCE CÖLE GELİP KACTIGINI…
  • MUSTANGG -

Liked jokerdevran’s post in the thread CaptainForza NAMIDEĞER HIRSIZ :).

Like (Post)
    Clavecim tbrikler ii zırlatmışsın. emzik lazımsa verelim zırlaklara emzik beleşxD
  • Elizabeth -

Replied to the thread Madenci VS +15.

Quote from ZYNESS: “Ya knka beni oyuna girdirmeyin Çara çöp için görünce Enes abi dalma diye yalvartırım gene bak :P ” Arada Gel Muhabbet Ederiz ^^
  • ZYNESS -

Quote from sunca22: “BAKIN ŞİMDİ BUKADAR KUDURDUGUNUZA GÖRE 1-1 HEPİNİZİ YEMİŞİM HALEN DAHA BEKLİYORUM 1-1 SİZİ SIKINTI YOK ÖNCEKİ WİDEOLARI ATIYOR ARKDAAŞ BİDE LAF YAPIYOR OGLUM ÖNCE CÖLE GELİP KACTIGINI İTİRAF ET ŞUAN…
  • Sphinx -

Posted a new thread: Mordor Erebor Birleşme

Thread
    İki serverda da oyuncu azaldığından piyasada buna bağlı olarak sacma bir hal aldı.Bu yuzden coğu kısı ya ara verdi ya da bıraktı. Birleşmeyi bekleyen kişiler oyundan kopma eşiğindeler. Sizden talebımız birleşme oldugu vakıt cogu…
  • ClaverWolf -

• sunca22 -

Replied to the thread BÜYÜLÜ SİLAH BAG'I CaptanJacK.

AYN ÖYLE MUSTAFA SEN YAPINCA BİŞE YOK O ADAM YAPMIŞ COKMU ASLANIM BUG VAR SWDE DİE KUDURUYORSUN OGLUM SEN O BAGI SENDE COK YAPTIN KUDURMA BU KADAR HİC Bİ ZAMAN İYİ CAR SAHİBİ OLAMİCAKSINIZ LEONCUKLAR :D