Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• liveinloud -

Replied to the thread GameMafia06 Bitmek bilmeyen Hakaretler.

• liveinloud -

Posted a new thread: GameMafia06 Bitmek bilmeyen Hakaretler

Thread
    Daha öncede kural ihlali konusundan ssler ile ceza almış bulunan bu karakter halen isim izi atarak türlü hakaretlere, karalamalara ve kanıtsız iftiralara devam etmektedir. Karakterin id sinin daha önceki cezaları pc üzerinden esas alınarak ona…
  • FeVeR -

Replied to the thread Biyolog veremiyorum.

Virüs programları varsa eğer oyun torrent attıgı zaman bazı şeyleri virüs otomatik siliyor o yüzden hata alıyorsun kardeşim. aynısını ben yaşadım virüs programından izin vermen gerek veya güvenlik duvarını kapatmanı öneririm.
  • geben001 -

Replied to the thread MADENLERDE FELAKET.

18 saaat oldu hala beklemedeyız sabırla.......Rohan2
  • Burcu34 -

Replied to the thread Biyolog veremiyorum.

AYNI SORUNU BENDE ALIYORUM ÇAR 117 LEVEL OLDU HALEN BİYOLOK VEREMİYORUZ BU SIKINTIYI BİRAN ÖNCE ÇÖZÜMÜNÜ YAZIN YADA NPC DEN VERELİM BİYOLOK GÖREVLERİNİ OYUNU BIRAKICAM
  • gok01 -

Posted a new thread: Bot kullanımı

Thread
    youtube.com/watch?v=MDXkz-4m_y4&feature=youtu.be Gerekli işlemin yapılmasını arz ederim.
  • gok01 -

Replied to the thread 90 MAP.

İşlem yapılacak mı acaba bu durumu düzeltmek için ?
  • Sedios -

Replied to the thread KÜFÜR HAKARET.

Merhabalar, gerekli cezai işlem uygulanacaktır. Bildiriminiz için teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.
  • geben001 -

Replied to the thread MADENLERDE FELAKET.

neden 13 saat oldu cevap yok yardımcı olmuyorsunuz hem gorev koyuyorsunuz hemde bılgılendırmıyorsunuz lutfen ama kac saat oldu
  • yigithanyildirim -

Posted a new thread: KÜFÜR HAKARET

Thread
    prnt.sc/pygwjv Ailevi hakaret SpqLash
  • emreates -

Replied to a comment by emreates on Hutchy’s wall.

Wall Reply
    Teşekkür ederim eksik olmayın discortta gerek iletişimi kurdum teşekkür ederim tekrardan
  • Hutchy -

Replied to a comment by emreates on Hutchy’s wall.

Wall Reply
    Merhabalar, sizinde söyleminiz bizim yıllarca emek verdiğimiz bir sunucuyu hiçe saymak oluyor. Discord adresimize gelip bizlerle iletişime geçiniz. İyi günler.
  • Hutchy -

Replied to the thread Serverlar arası item takası yapan lejyonerrr.

Merhabalar, yapılması gereken işlem uyarıdır. Kurallar dahilinde hareket etmemiz gerekiyor. İyi günler.
  • Hutchy -

Replied to the thread ailevi değerlere hakaret.

Merhabalar, göndermiş olduğunuz ekran görüntüsünün çözünürlüğünü düzenleyip tekrardan bizlere iletirseniz gerekli cezai işlemi uygulayabiliriz. Kişinin nicki tam gözükmemekte.
  • geben001 -

Posted a new thread: MADENLERDE FELAKET

Thread
    Madenlerde felaket yenı gelen gorevı yaptım buyulu toprak yuzugunude aldım degerlı maden tasıyle buyuledım ejdere gırdık.. yuzugude felaketın gunlugunude aldı sorun yok cıkısda yuzukgu gerı vermedı bu gunde gırelım dedık felaketın…
  • mhmmdckr55 -

işinize karışmak gibi olmasın ama çoğu char arkadaşımın da dahil olmak üzere itemci üzerinden ve ya başka şekillerde (oyun dışı alışveriş) yapanlara banned atıldı bu şahıs başka bir pvp server da item vereceğini bu serverda item…
  • Mert Gns -

Replied to the thread Hesap İşlemleri.

Söylemiş Olduğunuz İşlemleri Dikkate Alarak Yeniden Denedim Denemelerim Sonucunda Yine Aynı Şekilde Bir Sayfa İle Karşı Karşıyayım. hizliresim.com/qAkV53 Görevim Dolayısıyla Uzun Süredir Hesabıma Giriş Yapmamıştım Hesabımı En Son…
  • Archi -

Merhabalar,gerekli uyarı yapılmıştır.Bildiriminiz için teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.
  • Archi -

Replied to the thread KÜFÜR.

Merhabalar,gerekli cezai işlem uygulanmıştır.Bildiriminiz için teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.