Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pablo -

Replied to the thread Hesap İşlemleri / Gondor Sunucusu (Süreli).

* Banlanan Kişi * Ban Nedeni * Ban Süresi * İşlem Saati Ve Tarihi * Banlayan Yetkili * Kanıt * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * …
  • Pablo -

Replied to the thread Hakaret.

Merhaba,gerekli cezai işlem uygulanmıştır. İyi oyunlar.
  • Arrow -

Replied to the thread aile değerleri hakaret.

Merhaba , gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Bildiriminiz için teşekkür ederiz.
  • serkaneouf -

Posted a new thread: Hakaret

Thread
    durduk yere bilenmiş arkadaşlar gereği yapılsın : hizliresim.com/Xb7ogO
  • IPhantasoI -

Liked Shade’s post in the thread Serverin birleşmesini beklerken biz :DD.

Like (Post)
    Quote from IPhantasoI: “Can sıkıntısından ne yapacağımızı şaşırmış durumdayızz :DD Videodada anlaşılır zaten ruh halimiz :D Herkese iyi forumlar dilerim.. youtu.be/7eKONLt3BKE ” Bu birleşmeyi sabırsızlıkla bizler de bekliyoruz :)
  • Shade -

Replied to the thread Torrent Güncellemesi.

Quote from Sameteserx: “Denemediğim yöntem kalmadı sorun hala mevcut ” Özel mesaj ile görüşmeye devam edilecek'tir. Özel mesaj kutunuzu kontrol edin.
  • Sameteserx -

Denemediğim yöntem kalmadı sorun hala mevcut
  • Shade -

Replied to the thread Görevi Teslim edemiyorum.

Quote from SiuShin: “Herkese iyi Oyunlar En-tai Hükümdarı görevini bitirdim fakat görevi Orman kaşifine Teslim edemiyorum imleç yanıp sönüyor üstüne tıklayamıyorum sorun ne olabilir acaba ? ” @Feitan
  • Shade -

Replied to the thread Serverin birleşmesini beklerken biz :DD.

Quote from IPhantasoI: “Can sıkıntısından ne yapacağımızı şaşırmış durumdayızz :DD Videodada anlaşılır zaten ruh halimiz :D Herkese iyi forumlar dilerim.. youtu.be/7eKONLt3BKE ” Bu birleşmeyi sabırsızlıkla bizler de bekliyoruz :)
  • Shade -

Selam, aşşağıda ki adımları uygulayarak bu sorunu çözmeyi deneyebilirsin. - Dns adresinizi 8.8.8.8 / 8.8.4.4 olarak değiştirin ve tekrar deneyin. ( Sorun hala devam ediyor ise, bir sonra ki adıma geçin. ) - Rohan2FullClient içerisin de…
  • Sameteserx -

Posted a new thread: Torrent Güncellemesi

Thread
    gPz5MR İnternette ki bütün çözümlere baktım hala bi çözüme varamadım çözümü bilen varsa söyleyebilir mi veya oyunun şuan ki güncel dosyalarını atıcak var mı
  • paint123 -

Liked Feitan’s post in the thread Aragonit Basımı.

Like (Post)
    Merhaba, aragonit zodyak dönüşüm ve +basma malzemelerini aşağıdan görebilirsiniz. Aragonit Zodyak Dönüşüm : prntscr.com/nr4r5m +0>+1: prntscr.com/nr4s33 +1>+2: prntscr.com/nr4t9e +2>+3: prntscr.com/nr4tf3 +3>+4: prntscr.com/nr4tki +4>+5:
  • mustafa19 -

Posted a new thread: aile değerleri hakaret

Thread
    hizliresim.com/p5qRLn Gereğein Yapılmasını arzederim.. daha öncede benim aileme bu tür davranışlarla hakaret etmişti bu şahıs.
  • Aule -

Replied to the thread Görevi Teslim edemiyorum.

• cyemar -

Liked Astreal’s post in the thread Öneri İyileştirme Günlükleri: Öneri, Sorun ve İyileştirme Toplu Bildirim Konusu.

Like (Post)
    S.a Sayın Yetkili Kardeşim Oyunda herşey olmasına ragmen Sınırsız şebnem olmaması gerçekten bir tuhaf çogu sv de var. Rohan gibi kaliteli bir serverede Sınırsız şebnem Npc si getirilirse sevinirim. Sv de Şebnem yapmak gerçekten çok…
  • SiuShin -

Posted a new thread: Görevi Teslim edemiyorum

Thread
    Herkese iyi Oyunlar En-tai Hükümdarı görevini bitirdim fakat görevi Orman kaşifine Teslim edemiyorum imleç yanıp sönüyor üstüne tıklayamıyorum sorun ne olabilir acaba ?
  • jesuakaan34 -

Replied to the thread Bakım.

Quote from Feitan: “Şu anda Rohan(S1) sunucumuzda hatlar ile ilgili bir sıkıntı mevcuttur. Yapılan çalışma bizimle alakalı değil, DGN taraflıdır. Çalışma tamamlanır tamamlanmaz girişler aktif hale getirilecektir.Bu problemden dolayı…
  • YAMAZAKI -

Liked Feitan’s post in the thread Bakım.

Like (Post)
    Şu anda Rohan(S1) sunucumuzda hatlar ile ilgili bir sıkıntı mevcuttur. Yapılan çalışma bizimle alakalı değil, DGN taraflıdır. Çalışma tamamlanır tamamlanmaz girişler aktif hale getirilecektir.Bu problemden dolayı sizlerden özür…
  • Feitan -

Replied to the thread Bakım.

Şu anda Rohan(S1) sunucumuzda hatlar ile ilgili bir sıkıntı mevcuttur. Yapılan çalışma bizimle alakalı değil, DGN taraflıdır. Çalışma tamamlanır tamamlanmaz girişler aktif hale getirilecektir.Bu problemden dolayı sizlerden özür…
  • YAMAZAKI -

Posted a new thread: Bakım

Thread
    Herhangi bir bilgi verilmedi ROHAN2 [S1] bakımı hakkında server ne zaman aktif olacak ?