Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pax -

Replied to the thread Pet beslenmesi.

Merhaba, sorunla ilgili geliştiricilerimiz çalışmaktadır en kısa sürede çözüm sağlanıcaktır.Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.İyi oyunlar.
  • ZaFeR -

Posted a new thread: Pet beslenmesi

Thread
    PET BESLEME GENEL BİR PROBLEMİDİR TEK İTEM TEK İTEM BESLENİYOR SÜREKLİ PET AÇ KAPA YAPIYORUM. ÇÖZÜME KAVUŞTURULMASINI RİCA EDİYORUM. SAYGILAR......
  • ZaFeR -

Wrote a comment on ZaFeR’s wall.

Wall Comment
    PET BESLEME GENEL BİR PROBLEMİDİR TEK İTEM TEK İTEM BESLENİYOR SÜREKLİ PET AÇ KAPA YAPIYORUM. ÇÖZÜME KAVUŞTURULMASINI RİCA EDİYORUM. SAYGILAR......
  • Tenrax -

Replied to the thread Dini değerlere hakaret.

Merhaba , gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Bildiriminiz için teşekkür ederiz.
  • Tenrax -

Replied to the thread Küfür.

• mazlum115 -

Replied to the thread Irkçılık ve küfür.

• Tenrax -

• mazlum115 -

ANLAMADIM HOCAM NASIL YANI ORDA SOVUYOR ACIK ACIK NE YAPMAMI BEKLIYONUZ ??
  • CaptanDusty -

Tüm konusma gerekli bır kısmı degil sadece
  • mazlum115 -

Posted a new thread: Irkçılık ve küfür

Thread
    vi133846vejbeksiup.com/p/vi133846vejb GEREKLI İŞLEMLERIN YAPILMASINI ISTIYORUM
  • Tenrax -

Replied to the thread Şikayet Oyundaki Son Durum.

Merhabalar, oyundaki ticaret döngüsü siz oyuncularımızın elinde olan bir durumdur .
  • kulanma56 -

Posted a new thread: Şikayet Oyundaki Son Durum

Thread
    Sayın GM VE Oyun Arkdaşları. Oyundaki Pazar Durumundan Artık Birşey Yapamıyoruz Biraz Kolaylaştırsan Artık GM bey Kostum Alıcam Adam 400Won Aşağı Satmıyor Bu kadarda Olmaz Binek ALıcam 350 won çok pahlı artık Jutondan kostum binek…
  • Hutchy -

Replied to the thread Hesap erişimi.

Merhabalar, bu konuyla alakalı bizlerle discord adresimiz üzerinden iletişime geçiniz. İyi günler.
  • Hutchy -

Replied to the thread Üçüncü Parti Yazılım Kullanımı.

Merhabalar, göndermiş olduğunuz videoda herhangi bir üçüncü parti yazılıma rastlanmamıştır. İyi günler.
  • Hutchy -

Replied to the thread Irkçılık.

Merhabalar, göndermiş olduğunuz ekran görüntüsünde kişi ırkçılık haricinde Lycan karakteri adına bir söylemde bulunduğunu dile getiriyor. Bu durumda delil yetersizliğinden dolayı herhangi bir işlem yapamayacağız. İyi günler.
  • etrim48 -

Wrote a comment on Kroxi’s wall.

Wall Comment
    Birde hocam rohan2 nin ilk server ı rohan2 server ını niçin birleşime dahil etmediniz orada oynayanlar insan değil mi?
  • etrim48 -

Wrote a comment on Kroxi’s wall.

Wall Comment
    Hocam serverları birleştirmişsiniz de hiç bi çarımda karakterlerim yok nasıl iş bu?
  • liveinloud -

Posted a new thread: Irkçılık

Thread
    Arkadaşımız resimdeki karakter tarafından defalarca bu şekilde ırkçılık söylemine uğradı Rohan yönetiminin bu ss hakkında gerekli cezai işlemin yapmasını istiyorum. eksiup.com/p/3u1153516zoc