Rohan2 Global Forum - Special Metin2 Server

ROHAN 3 YAŞINDA! Sevgili oyuncularımız, 3 yıl önce çıktığımız bu yolda aralıksız ve devamlı gelişerek devam ediyoruz. Her gün daha iyi oyun deneyimi için rohan ve ekibi çalışmaya devam ediyor. 1- 120 Farm & VS Official oyun.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Merhaba,

Rohan2 sunucumuzun 4. yılına özel +105 ve 120 seviyeler arası bir turnuva düzenleme kararı almış bulunmaktayız. Bu turnuva 1 Kasım Pazar Günü 20:00 itibar ile başlayacaktır. Turnuva kayıtları 25 Ekim 18:00 açılacaktır, turnuva ödülü Toplamda 2500 Türk Lirası şeklinde olacaktır. Sadece 1. olan kişiye verilecektir. Eğer katılım artar ise;

ikinci ve üçüncü içinde "Türk Lirası veya Ejderha Parası" verilecektir. Bu turnuvaya katılım şartları aşağıda belirtilmiştir,
    Düello Kayıtları Savaş Sorumlusundan Olacaktır.

• +105. seviye olmak gerekmektedir.
    • Karakteri oluşturma süresi min. 100 saat olmalıdır.
    • Turnuva esnasında Pot kullanmak yasaktır.
    • Buff vb. şeyler serbesttir.
    • Binek vb. pet gibi öğeler serbesttir. Oyun seçeneklerinden gizleme yapılabilir.
    • Karakter oyun süresi 300 dakikayı geçik olmalıdır.
    Diğer kurallar;

• Turnuva esnasında kişilere hakaret vb. durumlarda süresiz cezai işlem alınır.
    • Bir kişiyi karalamak veya propaganda yapmak süresiz cezai işlem getirir.
    • Turnuva

• Kralı Yakala etkinliği aktif edilmiştir. Hafta içi ve hafta sonları birbirinden bağımsız özel eventler sizlerle olacaktır.
    Rohan oynamanın tam zamanı! Her gün eventlerle dolu dolu eğlenerek zaman geçirmeniz için buradayız.
    Event bitimine kalan süre: 2 saat

Merhaba,

"Kralı yakala" geri döndü! Heyecanlı kart oyunu "Kralı yakala" beyin hücrelerine meydan okuyor ve
    yeteneklerini bronz, gümüş veya altın gibi değerli kraliyet ganimetiyle ödüllendiriyor.
    Canavar avına çıkı ve kral kartlarını topla ya da nesne marketteki kart kutularını al ve hemen başla!

Oyun başlangıcı
    Canavar avına çık ve kral kartlarını topla. 25 kart ile bir tur Kralı Yakala oynayabileceğin bir kral destesi oluşturursun.
    Nesne Market'teki kart kutuları da çok sayıda kral kartı içeriyor.

Oyun hedefi
    Mümkün olduğu kadar çok kart aç ve puan topla. Tek seferde 100 puan almak için son oyun hamlende kral kartını tek bir hamlede yakala.
    En az 10 puan alırsan, oyunun sonunda ödülünü etkinleştirebilirsin.

İlgili sayıda

• -Ejderha kemiği zırhı ve naga kostüm vb görünmeyen hatalı olan modeller düzeltildi.
    -Rüya ruhu yükseltmedeki problem düzeltildi.
    -Yanlız dağ açıldığında event logosu yanlız dağ logosuna dönüşecek.
    -Beceri seçme tahtasında bir hata düzeltildi
    -Karakter silme seviyesi 70 levele çekildi.
    -Core optimazyonları yapıldı
    -Beta mapler( nefrit,yıldırım,guatama) 6 kanal aktif edildi.
    -Düşük seviye zindanlardaki ve derin zindanı %50 slot düşürüldü.
    -Düşük seviye zindanlar ve derin zindanın droplar değiştirildi.
    -Düşük seviye zindanlar ve derin zindanın slot damageleri nurflendi.
    -Agile'nin ini aktif.
    -Yili vadisi patron boss canı nurflendi hp yenilemesi kaldırıldı.
    -Ejderha kralı sarayında binek bugu fixlendi.
    -Erebor sunucusu yeni nesil sunucu ile değiştirildi.(Kesinlikle lag vb problemler artık olmayacaktır.

-Çekirdek çökmesine sebep olan bir hata fixlendi.
    -Altın zodyak sandığı üst üste gelmesi düzeltildi.
    -Seviye görevlerinde hidra sandığı kaybolma sorunu fixlendi.
    -Atma problemleri

• Değerli oyuncularımız. Rohan2 sunucumuzun 4. yılına özel düzenlenecek olan; (Kademeli sistem olarak) olacak turnuva hakkında sizlere erken bir bildiride bulunmak istedik. Gladyatörlerin savaşacağı bu muazzam görsel şölen için şimdiden hazırlıklara başlamanızı tavsiye ederiz. Kazananlara muazzam ödüllerin vaad edileceği bu turnuvanın detaylı bilgilendirmeleri için lütfen bizi takipte kalınız.
    Nasıl bir savaş stili olacak?
    Öncelikle her karakterin farklı karakterlere karşı da savaşacağı bir arenada
    Katmanlı şekilde ve strateji çerçevesinde bir turnuva olacaktır.
    Karşınıza gelen gladyatörleri yenmek için elinizden geleni yapacaksınız!
    Büyük ödül son tura kalan Gladyatörlere verilecek olup savaşlar sadece bireysel olarak değil toplu şekilde de gerçekleştirilebilir olacaktır.
    Turnuva Şartları;
    Karakter Leveli +105
    Oyun Süresi ; Minimum 500 dakika.
    Karakter üzerinde 500M Nakit Yang. (Değişkenlik gösterebilir)
    Karakter Üzerinde Pot ve Eklenti Olmaması.
    Turnuva detayları için bizi

• İyileştirmeler & Hata Düzeltmeleri;
    - Pazar için iyileştirme ve düzenlemeler yapıldı.
    - Profil görüntüleme sisteminde özelleştirme ve iyileştirmeler yapıldı.
    - Arkadaşlık sisteminin altyapısında iyileştirmeler yapıldı. (Çözülen bir sorun: farklı haritalarda bazen arkadaşını online olarak görünmemesi)
    - Şeytan yeraltı mezarlığında meydana gelen sorunun düzeltimi yapılmıştır.
    - Özellikle Zodyak Tapınağında meydana gelen sandık sorunu düzeltildi ve genel anlamda iyileştirme yapıldı.
    - Won Masası eventi gibi stoklu npc lerde stoğu biten nesneler, bir sorundan dolayı kırmızı olmuyorlardı düzeltildi.
    - Yeşil ve Mor iksir efektlerinde bir sorun oluşmuştu giderildi. (Oyun seçeneklerinden aktif/deaktif edebilirsiniz.)
    - Client'deki sürekli ışınlama sırasında oluşan kritik hata çözüldü.
    - İngilizce dil seçiminde bazı yerlerde yaşanan sorunlar çözülmüştür.
    - Zodyak Tapınağında bazı portallar da metin gelmeme sorunu giderilmiştir.
    - Stoklu npc lerde iyileştirme yapılıp özelleştirilmiştir.
    -

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

küfür

1

Corvux

Küfür Hakaret

1

Corvux

Küfür ve Hakaret - Banlatmazsan ....... diyor Beyfendi Alışmış

2

bahararel

Ban

5

erkansanal

BUFF BÖLGESİ (MAVİ 2 KÖY)'DE SANDIK AÇARAK TROLLÜYOR

1

AvşarEli

Recent Activities

• Corvux -

Replied to the thread küfür.

Merhaba, kural ihlali bildirimlerini, video kayıt programı kullanarak kayıt almalı, kayıtta oyun ekranın sağ üstünde yer alan server, saat, tarih bilgileri açık ve net görülür şekilde olmalıdır. Videonuzu ise video platformlarına…
  • Corvux -

Replied to the thread Küfür Hakaret.

Merhaba, kural ihlali bildirimlerini, video kayıt programı kullanarak kayıt almalı, kayıtta oyun ekranın sağ üstünde yer alan server, saat, tarih bilgileri açık ve net görülür şekilde olmalıdır. Videonuzu ise video platformlarına…
  • mamilook10 -

Posted a new thread: küfür

Thread
  • erenakyapi -

Wrote a comment on AvşarEli’s wall.

Wall Comment
    Efendim öncelikle merhabalar özel bir yatda çalışıyorum ve kendi bilgisayarım dışında hiçbir yerden giriş yapmadım ve site veya başka bi yerde ID’m bile geçmiyor geceden pazar kurup uyudum ve uyandığım da hesabım bıraktığım…
  • erenakyapi -

Wrote a comment on Thunder’s wall.

Wall Comment
    Efendim öncelikle merhabalar özel bir yatda çalışıyorum ve kendi bilgisayarım dışında hiçbir yerden giriş yapmadım ve site veya başka bi yerde ID’m bile geçmiyor geceden pazar kurup uyudum ve uyandığım da hesabım bıraktığım…