Rohan2 Global

Hikayene başla!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikal edişinin 81. yılında saygı , şükran ve rahmetle anıyoruz. Kurtuluş ve kuruluş yolunda kazandığı askeri ve siyasi zaferlerle tüm dünyanın gözünde bir kahraman olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ten aldığımız ilhamla, Cumhuriyetimizi yüceltmek için var gücümüzle çalışacağız. Milletimizin kaderini değiştiren Atatürk ve onunla mücadele eden adsız kahramanlarımızın aziz hatırası önünde bir kez daha saygıyla eğiliyoruz.

• Sevgi Eventi

Etkinlik başladığında her krallığın 1. köylerinde "Sevgi Tüccarı" belirir. (Kış eventi 'Noel Baba' ile aynı pozisyonda ortaya çıkar.)

Örnek Mavi Krallık 1. Köy

- Sevgi Tüccarı etrafında kalp ve gül efektleri belirir.

Bu Etkinliğe Özel Değişiklikler

- Oyundaki bütün pazarlar yeni halini alır.

- Oyundaki Bütün Metinler Yeni Halini Alır

- Dönen para yeni halini alacak

- Etkinlik başlar başlamaz güzel ama ufak bir Piyano resitali dinlemeye başlarsını.

Event ve İşleyişi

- Event başladığında ilk üç nesne Metin ve Patron'lardan elde edilebilir olacak.

* Taze Gül Buketi - Özel günler için üretilen değerli nesne.
    * Taze Gül - Özel günler için üretilen değerli nesne.
    * Sevgililer Günü Jetonu - Özel günler için üretilen değerli etkinlik jetonu.

Bu Nesneler Ne İşime Yarayacak ?

- Sevgi Tücarına giderek Sevgi Penceresini açarak bu nesneleri cube de kullanarak değerli nadir nesneler elde edebilirsiniz.
    - Cube'den elde edeceğiniz nesneler değişkenlik

• Hemen şimdi Ejderha Paranı yükle ve harcamaya başla! Bir birinden değerli eşsiz nesneleri Nesne Market üzerinden elde edebilirsiniz.

Talepler doğrultusunda Nesne Market aktif edilmiştir. Sizlerin ricasını kırmayıp hafta sonu açılmamıştır ve ekstra olarak; sıralama yarışmasının tamamlanmasını da bekledik. Çok fazla talep biriktiği için gerek Facebook, gerek Ticket, oyun içi ve Discord üzerinden bir çok kişiden bu yönde istekler doğrultusunda bu karar verilmiştir.
    • Şu ana kadar 2. yıldır açık olan Rohan2 Global sunucumuz ile biz güvenilirliğimizi sağladık. İki veya üç aylık bir oyun değil, sözde ömür boyu değil. Gerçekten tamamen şirketleşmiş bir oyun ve kuruluşuz.
    Hemen Ejderha Paralarını Yükle!

rohan2.global

• “Efendiler yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz.”
    Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz. Cumhuriyet, yüksek ahlâkî değer ve niteliklere dilenen bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir.
    • Atatürk"ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.
    Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk"ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyetimizin 96. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. "Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun."

https://rohan2.global
  • Güncelleme ve İyileştirmeler;

-Simya set bonus aktif edildi.
    - Şeytan kulesi ücretli özel zindan oluşturma aktif edilmiştir.
    -Hızlı Enerji Parçacısı üretme Simyacı'da aktif edildi.
    -K envanterinden markete nesne satınca envanterden item silinme sorunu çözüldü.
    -K envanterinden normal envantere item taşıyınca envanterdeki nesnelerin hareket etmesi sorunu çözüldü.
    -K Giyili olan item kostüm vb. Gibi itemlerin satıcıya tıkladığında server taraflı korumaya alma özelliği eklendi.

İçerisine girilen Npc'lere engelleme koyuldu.

Won Etkinlik Masası
    Yanılsama tüccarı
    Satıcı
    Yanılsama heykeli
    Uyanış heykeli
    Zaman Çatlağı heykeli
    Cephanelik heykeli
    Zırh ustası heykeli
    Demirci.

Şeytan kulesi ücretli özel zindan oluşturma aktif edilmiştir.;

- Evet, Mührü alıp açmayan, anahtarı alıp açmayan, haritayı alıp açmayan ve karakterini afk bırakıp bedava kule çıkan oyunculardan çok şikayetciydiniz.
    - Sizlere özel ücret verip tek başınıza veya grubunuzla çıkabileceğiniz kule aktif edildi.

Ücret:

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

GameMafia06 Bitmek bilmeyen Hakaretler

1

liveinloud

Biyolog veremiyorum

8

FeVeR

MADENLERDE FELAKET

2

geben001

Bot kullanımı

0

90 MAP

1

gok01

Recent Activities

• liveinloud -

Replied to the thread GameMafia06 Bitmek bilmeyen Hakaretler.

• liveinloud -

Posted a new thread: GameMafia06 Bitmek bilmeyen Hakaretler

Thread
    Daha öncede kural ihlali konusundan ssler ile ceza almış bulunan bu karakter halen isim izi atarak türlü hakaretlere, karalamalara ve kanıtsız iftiralara devam etmektedir. Karakterin id sinin daha önceki cezaları pc üzerinden esas alınarak ona…
  • FeVeR -

Replied to the thread Biyolog veremiyorum.

Virüs programları varsa eğer oyun torrent attıgı zaman bazı şeyleri virüs otomatik siliyor o yüzden hata alıyorsun kardeşim. aynısını ben yaşadım virüs programından izin vermen gerek veya güvenlik duvarını kapatmanı öneririm.
  • geben001 -

Replied to the thread MADENLERDE FELAKET.

18 saaat oldu hala beklemedeyız sabırla.......Rohan2
  • Burcu34 -

Replied to the thread Biyolog veremiyorum.

AYNI SORUNU BENDE ALIYORUM ÇAR 117 LEVEL OLDU HALEN BİYOLOK VEREMİYORUZ BU SIKINTIYI BİRAN ÖNCE ÇÖZÜMÜNÜ YAZIN YADA NPC DEN VERELİM BİYOLOK GÖREVLERİNİ OYUNU BIRAKICAM