Rohan2 Global Forum - Special Metin2 Server

ROHAN 3 YAŞINDA! Sevgili oyuncularımız, 3 yıl önce çıktığımız bu yolda aralıksız ve devamlı gelişerek devam ediyoruz. Her gün daha iyi oyun deneyimi için rohan ve ekibi çalışmaya devam ediyor. 1- 120 Farm & VS Official oyun.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

2000TL Ödüllü +105 . Seviyeler Arası Turnuva!
    Rohan2 sunucumuzun 4. yılına özel düzenlenecek olan;.
    +105. seviyeler arasında olacak turnuva hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.
    Söz konusu ödül kişiye en geç turnuvadan bir veya iki gün içerisinde verilecektir.
    Katılım şartları ve kuralları konuda belirtilmiştir.Geçen hafta yapmış olduğumuz turnuva ödülleri kazanan kişilere taktim edilmiştir.
    Bu turnuva Pazar günü saat 20:00 itibar ile başlayacaktır. Turnuva kayıtları cuma günü akşam saatlerinde açılacaktır

• Önemli Duyuru: Yeni sunucu yok!

Sevgili oyuncularımız,

Her gün artan oyuncu sayımız ile başladığımız zamandan bu zamana kadar devam ediyoruz! Tabii ki, buda bir kaç sorunla bizi karşı karşıya bırakıyor. Bazı kişiler oyuncularımıza yalan yanlış bilgiler paylaşarak; oyuncularımızın kafalarını karıştırmaktalar. Herhangi bir yeni sunucu planımız maalesef yoktur. Evet, çok fazla bu konu hakkında talep ve istek var. Fakat biz sizlere verdiğimiz sözlerin arkasında durmak istediğimiz için henüz böyle bir karar almadık.
    Sizlerde lütfen bu asılsız haberlere kulak asmayınız. Şu ana kadar yapılan hiçbir reklamımız herhangi bir "yeni sunucu/bölüm" için değil. Mevcut bölümler için yapılan reklamlardır.

Yaptığımız reklamları yanlış yorumlayarak, yanlış algılar oluşmasını istemiyoruz. Siz değerli oyuncularımız için var olan sunucularımızın gelişmelerini sağlamaktayız.
    Her hafta daha fazla yüksek oyuncu sayısına ulaşan, sürekli güncellenen ve düzenlenen bir oyun yapısına sahibiz.…

• İyileştirmeler, Düzeltmeler & Yenilikler;
    - İstemci taraflı FPS artışı sağlayacak eklenti ve iyileştirmeler yapıldı. Oyunu daha akıcı şekilde oynayabileceksiniz.
    - Köyler ve oyun "Cadılar Bayramı" konseptine göre dizayn edildi.
    - Elementer dünyasında canavarların hasarlarında iyileştirmeler yapıldı.
    - Binek ve bir kaç evcil hayvanda Yansıtmada meydana gelen isim yanlışlığı düzeltildi.
    - Aura pencerelerinde iyileştirmeler yapıldı.
    - Yalnız Dağ Arenasında "Ejderha Lordunu" haritanın biraz dışına çekme sorunu çözüldü.
    - Kan Ritüeli etkinliği rohan sunucularında aktif olacaktır.
    - Yükseltme yaparken, yükseltme diyaloğu pencere dışına taşıyordu düzeltildi.
    - Evrimli silah takılıyken, kostüm silahı gizlendiğinde silahın evrimide gizleniyordu bu sorun düzeltildi.
    - Fırsat Penceresinde extra bonus veren kostümler için "+1 Rastgele gelebilecek bonus" ibaresi eklendi.
    - Düşük seviye zindan takip penceresine Zindan&Farm seçeneği getirildi.
    - Mavi Ölümün ininde ek düzenlemeler

• ( Sabahın ilk saatlerine kadar, Kralı Yakala Etkinliği, )
    Yıl Dönümü Etkinliği, Ruh Sandukası Etkinliği, Aura Sandukası Etkinliği, Aktiftir.

Sevgili oyuncularımız, 4 yıl önce çıktığımız bu yolda aralıksız ve devamlı gelişerek devam ediyoruz.
    Her gün daha iyi oyun deneyimi için rohan ve ekibi çalışmaya devam ediyor.

KISA SÜRELIĞINE, YIL DÖNÜMÜ TÜCCARI'NDA ALIŞVERIŞ;
    Etkinlik süresince topraklarımıza Yıl Dönümü Tüccarı gelecek. Etkinlik YZK'sından elde edebileceğiniz yıl dönümü paralarınızı Yıl Dönümü Tüccarı'nda kullanarak alışveriş edebilirsiniz.
    Marketi görülmeye değer, çünkü burada sizleri tıka basa dolu yıl dönümü sandıkları veya yıl dönümü kuşakları gibi harika nesneler bekliyor.

DEKORASYONLAR AKTIF;
    Yıl dönümü flamaları tüm köyleri süsledi.
    – 3 İmparatorluğun tümü kutlamalar için yeniden dekore edildi.
    – Başlangıç köyüne lezzetli bir pasta yerleştirildi.
    – Gölge Savaşçısını yenin ve ondan topladığınız puanları bozdurarak madeni paralar haline getirin.
    Yıl Dönümü

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Ban Hk.

1

gokcan99

Haksız Yere Ban Yedim

9

gokcan99

Erebor Turnuva Kaydı - DOKTOR'dan Temiz

0

Görev Önerisi

1

Posion

Erebor piyasa

3

Posion

Recent Activities

• gokcan99 -

Replied to the thread Ban Hk..

Attığım ticketa istinaden gelen cevap tekrar inceleme yapılmış ve hesabım açılmayacakmış. Ulaşabileceğim tüm yargı kurumlarına hiç üşenmeden ve yıllık izinimi kullanarak gerekli başvuruları yapacağımdan şüpheniz olmasın. Hiç…
  • gokcan99 -

Wrote a comment on Thunder’s wall.

Wall Comment
    Atilla bey merhaba,
    Foruma konu da açtım. Destek sistemine ticket de gönderdim. Önce oyundan ban yedim. İtemci üzerinden satış yaptığımıza dair, sonra da discorddan ban yedim. O kadar ep aldık ve emek verdik. Tüm ticaret kayıtlarımın…
  • gokcan99 -

Wrote a comment on oguzhandrz’s wall.

Wall Comment
    hocam bir çözüm alabildin mi :) merak ettim benim de bugün aynı şey başıma geldi çünkü..
  • gokcan99 -

Replied to the thread Haksız Yere Ban Yedim.

Hocam aynısı benim de bugün başıma geldi. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki. Sanırım bende herşeyi silip unutacağım verdiğim emeği epi herşeyi. Ama anlayamıyorum. Aklım da almıyor. Olmayan bir ticaret, bakılamayan bir ticaret geçmisi...…
  • gokcan99 -

Posted a new thread: Ban Hk.

Thread
    Merhabalar, 25.11.2020 tarihinde sabah sularında 12.700 wona +145 şimşek tılsımı alıyorum. 25.11.2020 tarihinde öğlen sularında itemci üzerinden 1200won satmak nedeni ile ban yiyorum. Yetkili arkadaşlar gerekli görüntü kayıtlarının…