Shade Board Admin

• Male
  • from Board Admin
  • Member since Oct 2nd 2018
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• gokselo6 -

ya ustam rohan benim çarla gondor daki çarım hesap adı aynıydı ne yapmam gerekiyor çarım yok suan da

• Shade -

Rohan2 bölümün den Gondor bölümüne geçen oyuncular kullanıcı adının sonuna "r9r" ekleyerek erişim sağlayabilir.
      Eğer sorun hala devam ediyor ise, destek talebi oluşturmanız da fayda var. Hızlı çözüm için discord platformumuzu ziyaret edin.
      Discord: discordapp.com/invite/E8Sn82y
      Destek: rohan2.global
      Not: Discord davet bağlantısı geçersiz ise, şu bağlantıya tıklayabilirsiniz: discord.gg/cABQw4c

• 4311maviAy4311 -

Selam carima giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim EfEcAnEFSOOO

• Shade -

Rohan bölümün den Gondor bölümüne giriş yapmak için, kullanıcı adınızın sonuna ""r9r" ekleyip giriş yapmayı deneyin.

• kuzey -

sa svler birleşti benim rohanda da gordonda çarım vardı ama ikisinin de id girişi aynıydı birine girebiliom sadece dierine girmiorum yardımcı olursnız seviniriim kardeşim tşklr

• yalcin34 -

çarım ban yedi ticket atım lütfen ilgilenirmisiniz efendim

• kadocan159 -

Sa hocam ben yaklaşık 3 saat önce ep çektim ve hala çarıma yüklenmedi mobil ödeme üzerinde çektim başarılı olduguna dair mesajlar telefonumda duruyor bi yardım edebilrmisiniz ??

• Shade -

Ejderha Parası yükleme ile ilgili bazı sorunları fark ettik. Çözümü için çalışıyoruz. Kısa süre içerisin de tekrar aktif olacak'tır.

• Whipofgod -

Hocam torrent güncellemesi hatası alıyorum yardımcı olabilirmisiniz.

• zaferkaydi -

çarım soyuldu kandırıldım napmalıyım

• kronom -

Merhabalar Admin. Oyunda Bug Var. Karaktere Girince Giriş Ekranına Atıyor? nasıl düzelir?.
    Nick:Sendemibrita
    Server: Rohan
    board.rohan2.global/index.php?…4%B1na-at%C4%B1yor-rohan/

• Shade -

Konunuzu takip edin. Gerekli adımlar sizlere sunulacaktır.

• Mersinlii33 -

Merhabalar öncelikle ​yaklaşık 10 dk önce oyun attı kanal 1 den giriş yaptım ve tekrardan lag girmiş fakat ben lag girdiğini anlamadım o sırada bi adamla ticaret yapıcaktık pazarımdan gelen 18 wonu çektim sonra oyun attı ve oyuna tekrar giriş yaptığımda 18 won ne envantere gelmişti ne de pakette gözüküyordu

gereğinin yapılmasını önemle arz ederim.

Oyun içi (EmreBeyFARRM) Sunucu:İsengard

• berat12 -

acil bir durum var yardımcı olur musun ?

• sempatikkky -

torent hatası neden olur ne olur yardım edın :S herseyı yapıyoruz bı degısen yok :S

• Shade -

Torrent hatası çözüme kavuştu.

• sempatikkky -

nerde cozumu acaba bılgı verırmısınız cok sevındım gıremıyorum cunkı rohan a

• sempatikkky -

kolay gelsın torrent guncellenmesınde hata bunu nasıl hallederız dns yaptım olmadı :S

• ZengAh -

torrent güncelleme hatası aldım sorun düzelmiyor her yolu denedim

• yuri67 -

Merhabalar.Hem M2 oynayıp hem film izlediğim sırada TGM Joer nickli yetkili tarafından süresiz banlandım.Sebebi ise 3dk içinde ona cevap yazmamam.Çift ekranda bi yandan sadece metinlere tıklayarak otomatik saldırı ile kesip diğer yandan film izliyordum.Çok hızlı akan bi chatte ve oyuna odaklanmamış durumdayken yazdığı şeyi görmediğim için üçüncü parti yazılım kullandığım gerekçesiyle süresiz ban yedim.Anlamlandıramadım bu olayı.Bilgilendirirseniz sevinirim.

• ADALETISTIYORUM -

board.rohan2.global/index.php?…m/&postID=12552#post12552
    hocam lütfen konuyla ilgilenirminiz çok önemli

• serkangnyy -

Destek ekıbı yokmu oyunda 1saattir magdurum burada

• clamatis123 -

hocam bir şey soracaktım ben. her zaman pet ismi olarak aynı ismi kullanırım demin 3 tane razadör yumurtası açtım adlarını da kaybolan petimin de adı olan Narnia koydum ama çıkan petleri sattım sonra kendi kaybolan petime sağ tıkladım ve 1 lvl olarak az önce açtığım petlerden sonuncusunun özelliğini taşıyarak çıktı adı da Narnia diye değil de 's diye çıktı pet tipi prizmatik ama 1 lvl ve hp savunma ve strsi önceki düşük petin özellikleri yani şimdi ne olacak benim petim bulunabilecek değil mi ??

• havo6767 -

merhaba oyuna giriş yapamıyoruz suan nedeni nedir acaba sunucuyla iletişim kurulamadı diyor ?

• Shade -

Rohan2, Gondor ve İsengard kesintisiz devam ediyor. Bir bağlantı hatası görülmemekte.

• falsecan -

kolay gelsin ben köyde oturuyorum internetim laglı bi arakadas sürekli bana bulastıgı ıcın pm ve fısıltı blockladım videoya almıs internetim laglı kesik kesik oldugu için hileli gibi görünmüşüm oyun ici nickim FcN isengard sunucusunda oynuyorum . daha once gondor sw nızde oynadım ordada nıckım falsecan hile kullansam ordada ban yerdim , ben rohan2 ve ekibini cok seviyorum oyunu bırakmak istemıyorum teamviever verebılırım hesabımı ınceleyebilrsiniz lutfen gerekenı yapın banı kaldırın yoksa bırakma zorunda kalacagım oyunu lagdan dolayı dagdan dolastıgım ustunden aşar gibi görünmüş size yemin ederim hiçbirsey yok bende sizlere güveniyorum nick FcN isengard sunucu

• kadirocalss -

Sa RainGod adlı şahsiyeti banlatabilirmisiniz lütfen kulede haritayı açmıyor KURAL İHLALİ

• alpo2020 -

Ss nereden atabilirm size?

• azuka123 -

dcye geçersiz davet yazıyor bende buradan yazıcam İSANGARD 1.OLAN EİSBRECHER İN ss var server bug bulup kulannmış ve oyle bırıncı oldugunu iddia edıyor hak yemeyelim yarışmada bende vardım ama bunlar gıbı yuzunden cekıldım.

• Shade -

Yeni davet linkine tıklayarak, destek bekleme odasın da bekleyin. Bir yetkili sizinle ilgilendiğin de, ona sorunu anlatırsınız.
      Discord: discord.gg/tuqcpzW

• caner81 -

isengard 20 de açılacak dendi açılmadı neden acaba

• Shade -

İncelemeler yapılıyor, kısa süre içerisin de aktif edilecek'tir.

• gokalp05 -

EFENDIM TWİTCH BAŞVURUMUZU YAPTIK HAYIRLISI NEYSE O OLSUN İYİ ÇALIŞMALAR LEJYON

• ScampSoulBR -

REİS SONUÇLAR NE ZAMAN ÇIKAR YOUTUBE PARTNERLİK.

• Shade -

Onaylanan başvurulara geri dönüş yapılıyor. Eğer başvurunuz onaylanır ise, kısa süre içerisin de geri dönüş sağlanır.

• ScampSoulBR -

ortalama 1 günde gelirmi.

• Shade -

Maximum 48 saat içerisin de dönüş yapılacak.

• BOZOKLU -

hizliresim.com/MV4Xrg i.hizliresim.com/MV4Xrg.jpg HİDRA ÖNÜ ADAM KESMEK ŞİKAYETCİYİM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM HİDRA YAPAMIYORUZ EN GEL OLUYORLAR BUFUMUZ GİDİYOR KESEMIYORUZ GEREĞİNİN TEKRAR YAPILMASINI ARZ EDERİM

• Shade -

Selam, hidra bekçisi önünde düellolara karışmıyoruz. Fakat, Hidra bekçisinin içerisine girip tıklanmasına engel olan oyunculara işlem yapıyoruz.

• BOZOKLU -

HİDRA GİRMEK İÇİN BALIKÇI ÖNÜNDE ÇARLARIMI KESTİLER HER SEFERİNDE KESİYOLAR SS FOTOSUNU ALDIM NEREYE ATICAM ACABA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ŞİKAYETİCİYİM HER SEFERİNDE KESİYOLAR HİDRA YAPAMIYORUZ

• Shade -

Selam, hidra bekçisi önünde düellolara karışmıyoruz. Fakat, Hidra bekçisinin içerisine girip tıklanmasına engel olan oyunculara işlem yapıyoruz.

• ue2000 -

ue2000 - 2 dakika önce
    Şu an hesabım banlandı sebebi ise itemci.com bakın, ben üniye hazırlanan bir öğrenciyim ve oyuna farm yapacak saati ayıracak kadar vaktim yok . Server açılalı aylar oldu itemler ciddi pahalılıkta . GM lerde itemci.comda satış yapıyor ve onlardan aldım. Bakın şu türkiye şartlarında biriktirebildiğimi bu oyuna zevk almak için yatırdım. Kimseye ne küfür ne hakaret ne dolandırıcılık yaptım? Her yeni başlayana yardım ettim ne varsa verdim serverde YouNNGA nickini tanıyan herkese sorun kime ne ayıbım olmuş . Lütfen ya tüm param o hesapta lütfen açar mısınız? Cidden binlerce won biriktirecek kadar hayatta zamanım yok bulunduğum şartlarda yüzümü güldüren tek şey bu oyundu . Bana bunu neden yaptınız? Lütfen açıklayın.

• IMPOSSBILE -

merhaba ımpossıble adlı çarım ban yedi ama neden yedini nerden ögrencem 1000n dan fazla eşya vardı 400 won bide o kadar emek verdim ve neden ban yedini bilmiorum

• OLCAYTO1111 -

MİTSİ SİMYA YÜZÜNDEN BATTIM ARKADAŞ. BAŞARI ORANLARI BUKADAR ÇOK DÜŞÜRÜLÜRMÜ...1K WON HARCADIM BİTANE TERTEMİZ MİTSİ YAPAMADIM