Kroxi Takım Lideri

• 25 Mar 2018 tarihinden itibaren üye
Son Etkinlik

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• supremo88 -

Genel tartışmadaki ban konusuna bakmanızı istiyorum sayın TAKIM LİDERİM lütfen zaman ayırabilirseniz çok teşekkür ederim .

• arda0080 -

​HAYIRDIR DOSTUM SIZIN REYMANB DÜŞMANLIĞINIZ NEDIR SÜRESİZ BAN ATILMIS 105 LV SURAMA NEDENI YAZMIYOR BAN SEBEBI YAZMIYOR GM YANDASINIZI YAKALADIM DIYEMI ATIYONUZ LAN TOPLAR BURDA ALINIR BASKA SWDE WERILIR YAZDIM DIYE BAN ATMISINIZ MILLET NE BOKLAR CEVIRIYO OYUNDA UMRUNUZDA OLMUYODA BEN BÖLE YAZINCAMI BI TARAFLARINA BISELER BATIYOR O KADAR EMEK WERDIK SABAHLADIK ROHAN KAPANMAZ OYNAYALIM DEDIK SONUCU BUMU LAN ? SURESIZ BANNEDIR GEREKSIZ YERE BAN ATTINIZ BANIMI ACINNNNNNNN EMEK HIRSIZLIGI YAPMAYINNN

• merdo1067 -

kroxi

sizin yapcanız oyuna
    lan karakterin içindeki büyün itemler gitmiş paralar gitmiş bune biçim iş o kada emek veriyoz

ep verin bare de oyuna devam edelim ,
    yada itemleri geri verin çarın adı: Pexo

• S1LVER -

oyunu nerden ındırcem

• sqenderr -

Sayın Komam.
    Benim 3 gun içinde +59 tılsımım , +9 kyanit kılıcım , kusursuz farmlık yakutum , 7 adet 999 wonluk çek + 500 won nakit , yeni kyanit mazemeleri, ve ben wonla char devir etmiştim oyun içi o charın epostası adamın ustune kalmış 3 gun oncesıne alınmasına ragmen param onda kaldı , üstüne ondan cıkartıp boşalttıgım ıtemler tekrar o chara döndü , yazık degilmi sayın komam şimdi siz bana söyleyin ben nasıl devam edebilirim oyuna elimde birşey kalmadı bütün harcamalarımı yaptım kyanit zırh bılezık için mazeme biriktirdim basıcakken olaylar gelişti ne yapmamı beklıyorsunuz. veya ne yapmamızı benim oyundaki adım DariusFarm , 120 lwl büyülü silah , şimdi oyuna nasıl devam edelım okadar emekten sonra , ve sizden ricam harddiskleri raid lemeyin ben internet kafe işletiyorum geçen gün bios pilim bitti die server makinasının butun herşey sıfırlanmak zorunda kaldı allahtan yedek vardı sizdede aynı sorun olmuş olabilir ben 2 tb ssd aldm raidsiz bagladım daha güvenli sıkıntısız tavsiye ederim cunku aynı şey tekrar edilebilir..

• GlaDYaToR -

Benimde mükemmel yakutum yok zehirim yok zırhım yok aldığım efsunlu ayakkabılar yok 500 wonu geçik zarar fazla değil ama aylardır emek veriyoruz bizim için zor para kardeşim

• onurbabacan23 -

bilader kyanit kuşak zodyak hiç bişeyim yok bu nasıl bir oyun şeyidir 3 günde 5k won kaybı yaşadım düzeltin şunu çarı 115 e kasmak için 3 gün uyumadım karşılığı bu mu

• sembol -

Güzel kardeşim ts gelip beni özel bi odaya çekermisin Rica ediyorum.

• blackwell2tc -

TS 3 BAKARMISINIZ

• sembol -

neden banlıyorsunuz ?

• yemlihakiyakoglu -

2 aydır bir sonraki güncelleme diye diye getirmediğiniz razadora devam sistemi v3.0 da mutlaka gelicek dediniz bakıyorum yine yok yine yok v3 ün ileriki ayak notlarındada yok teşekkürler 2 aydır 1 isteği gerçekleştirmediğiniz için

• 07akrep -

tam 3 gündür oyun oynamiyorum carim soyuldundan beri gm yardım istedim hala bi işlem yapilmadi bekliyorum eger işlem yapilmicaksa cocuk gibi bekletmeyin bende birakicam oyunu :? okadar para harcadim

istedim belli itemlerimi geri istiyorum hirsizin cezasini kesin istiyorum yaşim 25

bu işlerin nasıl oldunuda bilirim 5 dk zamaninizi almaz ama siz 3 gündür bekletiyorsunuz

• devildom -

TİCKET ATIYORUM ORADAN BAN HAKINDA YARDIMCI OLUNMUYOR TS3 CAGIRIYORLAR SİTEDEN ORAYADA GİRİŞ YOK ACİLMİYOR NEDENSE RİCA EDİYORUM GERİ DÖNÜŞ YAPIN

• devildom -

SAYIN YONETİCİ CARIM BAN HAKINDA BİLGİ ALABİLMİYİM SINIRSIZ BAN ALMIŞ AMA NEDEN LÜTFEN YARDIMCI OLUN

• muhaka -

sayın yönetici sskamobo adili carımın banın açılmasını talep ediyorum ban süresi 2 gün denildi ama site hesabıma giriyorum süresiz diyor sizden carim açılmasını istiyorum iyi günler dileriz:)

• gotermes -

sayın yönetici her taraftan her yerden yazıyorum.Yeni hesap kuruyorum ticket ban yedınız yazamazsınız diyor.Hesabıma giriş yapıcam id şifre yanlış diyor.Buna bir çözum bulun

• wesselam -

Hocam dönüş yapabilirseniz oyuna dün başladım oyunun verdiği kostüm giyiliyordu zırh giymek için kostümümü çıkarttım birde ne göreyim giyemiyroum artık lycan için olarak kalkmış kostüm sav ninja sura şaman olarak gözüküyor lycan yok kaldırılmış giyebilmesinden ilgilenir seniz sevinirim.

• mansur1 -

OYUNUN İNDİRME LİNKİ NEREDE BEN BULAMADIMDA

• yasyas33 -

hocam bi dönüş yapabilirmisiniz çikolata tılsımı bugda ep boşa gitti efsunları işlemio

• LeDifuzor -

​Sorry that i am asking you, but any option to play in english??

• qndhol31 -

Sevgili yetkililer oyunda oldugum bir esnada oyundan atıldım.Hemen bir daha girdim.Cok kısa bir süre sonra bi daha atıldım ve bidaha giremedim.Girmeye çalıştığımda Hesap adı veya şifresi yanlış diyor.Daha sonra Siteden girmeye çalıştım aynı şeyle karşılaştım.Yan hesabımda dost ekliydi arkadaş listesinden baktım çevrımdışı bile gözükmüyor hesabım silindimi ban mı yedi hiçbir fikrim yok.Tıcket attım 1günü aşkın süre oldu kimse yanıtlamadı.2Gündür mağdurum hesabıma giremiyorum ve bi çok kayıp yaşadım yetkililere sesleniyorum hesabıma ne oldu lütfen yardım edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• orhanv1 -

Güvenli pc bakar mısınız Arkadaşm hesabımı yanlıslıkla aktiflemiş ne kaldırablıyoruz nede pc ekliyoruz

• DRAGO -

Merhaba
    Güvenli Modu Düzeltirmisiniz. İşyerinden girdim evden giremiyorum.İptal seçeneğide koyun lütfen. İyi çalışmalar

• mrpapaz -

s.a kroxi zodyak mapı 90 seviye olması uygun değil mi 105 e kasmak zor ???

• ozcan5921 -

SELAM SAYIN YÖNETİCİ BENİM 40 LVL PETİM BUGA GİRİP KAYBOLDU