Oyunda 2 tane aynı ıd var

• Merabalar 2 gün önce attığım tickette ve videoda 999 w luk çekimin 248 w olarak geldiğini ve elimdeki kılıcın Kaydolduğunu bellirtmistim Ayni ticketin altına Benimde Id bu rohandan geldim diyen bu kullanici var sunucuda 2 ayni İd olmasi normal mi Benim kendi Id Susua1 Yardımcı olursaniz sevinirimm

• Konu açmadım Bu yeni konu bi önceki açtığım konuda Konuya dahil olan bi kullanıcı Ayni İd yi kendisi kullandığını ve Rohandan geldigini söyledi Oyunda 2 tane ayni id olması Normalmi

Rohan ve Gondor bölümleri birleşme den dolayı, aynı karakter ismi ya da aynı kullanıcı adı olmasını göz önün de bulundurarak şöyle bir çözüm ürettik.

Rohan kullanıcısı olan kişiler oyuna şu şekil de giriş yapması gerek

• Oyuna kayıt olurken kullandığınız hesabınızın sonuna "r9r" ekleyerek giriş yapmalısınız. *Örnek: Daha önceden "rohan2global" ile giriş yapıyorsanız, "rohan2globalr9r" şeklinde birleştirilmiş oyuna giriş yapabilirsiniz.

Gondor kullanıcıları ise eskisi gibi aynı kullanıcı adı ile giriş yapabilirler. Sorun hala çözülmedi ise, destek talebi oluşturmanız da fayda olacaktır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!