Wiki sayfası

• Tüm Rohan 2 ailesinin kadir gecesi ve ramazan ayı mubarek olsun oncelikle bir onerim olacak daha dogrusu isteğim wiki sayfanız aylardır kullanılamıyor wiki sayfasını duzeltseniz biz oyuncular da ordan bilgiler ve yardım alsak isimiz daha kolay olacak 1 seneden fazladır oynasam da hala karıstırdığım ve bilmedigim seyler cıkıyor dogal olarak birine sormaktanda cok sıkıldım eger wiki sayfasını duzeltirseniz cok sevinirim hayırlı geceler. :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

• Merhaba, wiki sayfamız yakın zaman içerisinde aktif olacaktır. Bu süre zarfında takıldığınız noktalarda yardım etmek için burada olacağız. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

• Aynı mesajı 1.5 ay önce banada atmıştınız sizin bu yakın zaman dediğiniz süre zarfını çok merak ettim ya 1 sene falan mı ???

• Aynı mesajı 1.5 ay önce banada atmıştınız sizin bu yakın zaman dediğiniz süre zarfını çok merak ettim ya 1 sene falan mı ???

İstem dışı gelişen bir takım sorunlar olabiliyor, oyun hakkında sorduğunuz ve cevap alamadığınız herhangi bir sorunuz oldu mu? Wiki olmasa da sizler için buradayız, oyun hakkında hangi sorunuz yanıtsız kaldı?

• İstem dışı gelişen bir takım sorunlar olabiliyor, oyun hakkında sorduğunuz ve cevap alamadığınız herhangi bir sorunuz oldu mu? Wiki olmasa da sizler için buradayız, oyun hakkında hangi sorunuz yanıtsız kaldı?

O konuda eyw. hiç bir sorumuz yanıtsız kalmıyor fakat aldığımız cevapların hep ucu açık oluyor net bir cevap alamıyoruz ve bundan yakınıyoruz biz çok açıklayıcı cevaplar vermiyorsunuz detay vermiyorsunuz umarım sizde bizim sitemimizi anlıyorsunuzdur..

• O konuda eyw. hiç bir sorumuz yanıtsız kalmıyor fakat aldığımız cevapların hep ucu açık oluyor net bir cevap alamıyoruz ve bundan yakınıyoruz biz çok açıklayıcı cevaplar vermiyorsunuz detay vermiyorsunuz umarım sizde bizim sitemimizi anlıyorsunuzdur..

Kesin yapılacak dersek ve bir aksilik çıkarsa biz de yapamamış olursak, o zaman ismimiz ister istemez kötü görünmüş olacaktır. Bu neden ile kesinleşmemiş ve hala yapım aşamasın da olan bir konsept için kesin konuşmamız doğru olmaz.

• Kesin yapılacak dersek ve bir aksilik çıkarsa biz de yapamamış olursak, o zaman ismimiz ister istemez kötü görünmüş olacaktır. Bu neden ile kesinleşmemiş ve hala yapım aşamasın da olan bir konsept için kesin konuşmamız doğru olmaz.

Haklısınız onada eyw o zaman hangi evrede olduğunuzu açık bir şekilde söyleyin ki çıkış tarihini biz tahmin edelim bari yakın bir zaman da veya yakında kelimelerini kullanmanızı istemiyoruz hangi evrede olduğunun açıklamasını yapın bize

• Haklısınız onada eyw o zaman hangi evrede olduğunuzu açık bir şekilde söyleyin ki çıkış tarihini biz tahmin edelim bari yakın bir zaman da veya yakında kelimelerini kullanmanızı istemiyoruz hangi evrede olduğunun açıklamasını yapın bize

Evreyi zaten belirtiyoruz :) Yapım aşamasın da henüz hala.

• bekleyecegiz iste kardesim napalım durmadan sık bogaz etmekle olmaz insallah yaparlar unutmayalımki bu isi yapanlar da senin benim gibi gencler onlarinda kendi sosyal hayatı var oyundan ayrı her seyin zaman alması normal iyi forumlar dilerim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!