Discord Sistemi

• Merhabalar iyi forumlar öncelikle buradan rohan yönetimine verdikleri discord hizmetlerinden dolayı teşekkürü oyuncular adına borç bilirim.
    Günlük saatlerce aktif oldukları saatlere rağmen hiç bir şekilde hatasız ve üsluplarını ne olursa olsun bozmamaları , bizleri hiç sıkılmadan dinlemeleri onları bam başka kılıyor server'ı boş verin sadece bu yönetimin güzel diline odaklanın hiç bir problem olmasa bile gidin hal hatır sorun hepsi çok güzel insanlar hepsini çok seviyoruz cansınız.
    Not:Sabaha karşı discorda gittiğimde bir yönetimden avcı arkadaşa problem anlatırken uyuya kalmıştı oda adamdır <3 kendim çıktım okuyorsan seviliyorsun reis.

• Merhabalar iyi forumlar öncelikle buradan rohan yönetimine verdikleri discord hizmetlerinden dolayı teşekkürü oyuncular adına borç bilirim.
    Günlük saatlerce aktif oldukları saatlere rağmen hiç bir şekilde hatasız ve üsluplarını ne olursa olsun bozmamaları , bizleri hiç sıkılmadan dinlemeleri onları bam başka kılıyor server'ı boş verin sadece bu yönetimin güzel diline odaklanın hiç bir problem olmasa bile gidin hal hatır sorun hepsi çok güzel insanlar hepsini çok seviyoruz cansınız.
    Not:Sabaha karşı discorda gittiğimde bir yönetimden avcı arkadaşa problem anlatırken uyuya kalmıştı oda adamdır <3 kendim çıktım okuyorsan seviliyorsun reis.

Rohan2, sunucuların da barınan tüm oyunculara hizmet vermektedir. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

• Oyunu uzun zamandır oynamıyorum. hesaplarımın içi bomboş ve discorddan banlanmışım. mecbur buradan iletişim kuruyorum. ayrıca dün numenor serverine kayıt oldum charı 50 lv kastım. bugün girdim hesabım yok yeni hesap aç diyor. oyuncu listesinden baktığımda charım duruyor.S Ne yapmam lazım._

• Oyunu uzun zamandır oynamıyorum. hesaplarımın içi bomboş ve discorddan banlanmışım. mecbur buradan iletişim kuruyorum. ayrıca dün numenor serverine kayıt oldum charı 50 lv kastım. bugün girdim hesabım yok yeni hesap aç diyor. oyuncu listesinden baktığımda charım duruyor.S Ne yapmam lazım._

Merhaba sitemizde Kullanıcı Adımı Unuttum seçeneği mevcut. Bir yerde muhakkak hata yapıyorsunuzdur. Hangi sunucumuzda hesaplarınızı bulmak istiyorsanız o siteye girmelisiniz.

Erebor: Kullanıcı Adımı Unuttum
    Numenor: Kullanıcı Adımı Unuttum

Sunucu birleşimlerinde hesap ID’lerinin çakışmaması için ID’lerinize son ek eklenmektedir.

Yakamoz oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna "y9"

Gondor oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna “gyz1”

Isengard oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna “i9”

Edoras oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna "ed9"

Moria oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna "mr9"

Efes oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna "ef9"

World oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna “w9” eklenmiştir.

Arnor oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna "ar9" eklenmiştir.

Eldamar oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna "el9" eklenmiştir.

Lorien oyuncularımızın oyuna giriş ID'lerinin sonuna "lo9" eklenmiştir.

Kullanıcı Adlarımı Unuttum:

Kullanıcı adlarını unutan oyuncularımız için sitede "Kullanıcı Adımı Unuttum" seçeneği aktif edildi. Tüm kullanıcı adlarını mail adresinize gönderebilirsiniz.

Ek olarak discord kullanıcı adınızı özel mesaj yoluyla iletirseniz takım arkadaşlarımıza ileteyim eğer yasak nedeni ağır değilse discord sunucumuza katılmanız için yasağınızı kaldırabilirler.

Discord: https://rohan2.global/discord

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!