NaberBro06 Adlı karaktere Dikkat Ediniz.

• Öncelikle herkese selamün aleyküm,İyi Günler, ben sw açıldığı günden beri sürekli olarak oynayan emektar bir kardeşinizim.Oyun Nickim:Jeopardize'dir. Bugün çarım (07.04.2019) tarihinde sebebsiz yere ban yemiştir.Siteye girdiğimde gördüğüm manzara ülkütücüydü ,sebebine hırsızlık diyor..Bu imkansızçarımn şifresini benden başka kimse bilmesine imkan olmadığı için başkasıda birşey yapmış olamaz. kullanıcı ıdları : Opticalvenoz06,opticalvenoz07,opticalvenoz08 çarlarım ban yemiş .Ayrıca dün metin2 tr anadoluda 5 t verip burda ,almış olduğum lycan karakteriminde şifresini değiştirmişler giriş yapamıyorum.İçinde itemler felanda vardı.Onunda nicki :bayt007 ama aldığım kişi mailin şifresini bilmediği için kendi maili üzerindeydi.Benim zaten çarım olduğu için bende maili önemsemedim.İçindeki itemler gitti o kötü oldu.Lütfen ilgilenirmisiniz.Ne olduğunu tam olarak anlamaya çalısıyorum.Lütfen yardımcı olun.Hayatım boyunca yanlış birşey yaptığımı sanmıyorum.Rohan2 nin üç serverindada sonuna kadar sizlerin adaletine güvendiğim için oynadım.Lütfen gereğini yapınız.Saygılarımla..

Bu gmlere attığım dc den mesajdır. bu giriş yapamadığım dediğim lycanın karakter ismide :NaberBro06'dır. Sözde bana çarı itemleriyle birlikte devreden arkadaş,BENDEN anadoluda 5 t para aldı.Daha sonra 1 gün sonra dc ye giden NaberBro06 adlı kişi çarım ve itemlerim çalındı diye ihbarda bulunuyor ,aklı sıra verdiği itemleri geri almaya çalışıyor.Sonrasında ise olan benim çarlarıma oluyor.Utanmaz sahış hala milleti kandırmaya devam ediyor.Facebook da ilanları var lütfen inanmayınız.Rohan2 yönetimine hep güvenmiştim fakat bana diyorki mac değişmissin, bana bu olaydan sonra ıp ban atmışlar, kaldıki yurtta kalıyorum ve yurdun internetini kullanıyorum laptoptan giriş yaptığım için ıp adresim sürekli farklı olabiliyor,Gazi Ünv kütüphaneden de girdiğim için .İşin özü yönetim hesap güvenliği size aittir diyor,fakat benim günahım olmadan beni banlamıştır.Sorun değil metin2 bağımlısı olarak biraz üzüldüm bu olaya ama asıl üzüldüğüm ise Rohan2 Yönetiminin Bana suçsuz yere HIRSIZ DAMGASI VURUP ,DC DEN ATMASIDIR.Ticket BAN ATTIKLARI İÇİN TİCKET DAHİL ATILMIYOR.UMARIM BÖYLE BİR OLAY SİZİN BAŞINIZA GELMEZ .UMARIM YÖNETİM İNSANLARI DİNLER VE EMEKLERİNİ YOK EDERKEN ,AYNI OLAY KENDİ BAŞLARINA GELSE NAPARLARDI DÜŞÜNÜR.SAYGILARIMLA .LÜTFEN BU SAHIŞA İTİBAR ETMEYİNİZ. KANITLARRRRR:

• Geçmiş olsun kardeşim bu kişi serverin başlarındayken sanırım açıldıktan 2 hafta sonra benden de anadoluda 4 won alıp +9 Zehir kılıcı vercekti.4 wonu alıp karakter atmıştı :D

• Ben NaberBro06'ya tr de +9 deri çizme ve mat yakut verdim ,oda bana burda +9 ormancı zırh ve +0 ruh kemeri vermişti. Beni kandıramadı sanırım,çünkü ben ilk almıştım sonra vermiştim .Üzüldüm sizin adınıza...

• Dün akşam 2 gibi oyunda burda verilir ,anadoluda alınır diye bağırıyordu NaberBro06. İyiki de pm atıp takaslamaya çalışmamışım yoksa itemlerim gidicekmiş baksana rezilliğe.Hala insanlar 2 3 item için hırsızlık yapıyor anlamıyorum değer mi ? Değmez. Ama iki üç item kendilerine küfür ettirmeyi çok isteyen insanlar var.Yazıklar Olsun NaberBro06

• Merhaba, oyun dışı ticaret ban sebebidir. Bu kural forum sayfamızda yer almaktadır. Gerekli incelemeler yapılıp, kullanıcıya cezai işlem uygulanması gerekirse gerekli yaptırımlar uygulanır.

Sizin itemleri geri verme gibi bir şansımız yok. Kendiniz belirttiğiniz gibi '' Serverler Arası Ticaret '' girişiminde bulunmuşsunuz. Bu durum forum kuralımızda yer almaktadır.

Rohan2 Harici diğer sunucular ile
    alışveriş yapmak
    Rohan2 External with other servers shopping
    Süresiz
    Uzaklaştırma
    Indefinite Removal

İyi oyunlar.

• Hocam dcye gidip sorduğumda, Rohan2 de almak serbest ,vermek yasak dendi.Halada kural öyle .Bu paylaştığınız kuralda rohan2 harici diyor :) Ben zaten rohan2 de alıyorum saygılarımla.Kural ihlali olsa dc de gmler rohan2 de alabilirsiniz demezdi :D

• Öncelikle herkese selamün aleyküm,İyi Günler, ben sw açıldığı günden beri sürekli olarak oynayan emektar bir kardeşinizim.Oyun Nickim:Jeopardize'dir. Bugün çarım (07.04.2019) tarihinde sebebsiz yere ban yemiştir.Siteye girdiğimde gördüğüm manzara ülkütücüydü ,sebebine hırsızlık diyor..Bu imkansızçarımn şifresini benden başka kimse bilmesine imkan olmadığı için başkasıda birşey yapmış olamaz. kullanıcı ıdları : Opticalvenoz06,opticalvenoz07,opticalvenoz08 çarlarım ban yemiş .Ayrıca dün metin2 tr anadoluda 5 t verip burda ,almış olduğum lycan karakteriminde şifresini değiştirmişler giriş yapamıyorum.İçinde itemler felanda vardı.Onunda nicki :bayt007 ama aldığım kişi mailin şifresini bilmediği için kendi maili üzerindeydi.Benim zaten çarım olduğu için bende maili önemsemedim.İçindeki itemler gitti o kötü oldu.Lütfen ilgilenirmisiniz.Ne olduğunu tam olarak anlamaya çalısıyorum.Lütfen yardımcı olun.Hayatım boyunca yanlış birşey yaptığımı sanmıyorum.Rohan2 nin üç serverindada sonuna kadar sizlerin adaletine güvendiğim için oynadım.Lütfen gereğini yapınız.Saygılarımla..

Bu gmlere attığım dc den mesajdır. bu giriş yapamadığım dediğim lycanın karakter ismide :NaberBro06'dır. Sözde bana çarı itemleriyle birlikte devreden arkadaş,BENDEN anadoluda 5 t para aldı.Daha sonra 1 gün sonra dc ye giden NaberBro06 adlı kişi çarım ve itemlerim çalındı diye ihbarda bulunuyor ,aklı sıra verdiği itemleri geri almaya çalışıyor.Sonrasında ise olan benim çarlarıma oluyor.Utanmaz sahış hala milleti kandırmaya devam ediyor.Facebook da ilanları var lütfen inanmayınız.Rohan2 yönetimine hep güvenmiştim fakat bana diyorki mac değişmissin, bana bu olaydan sonra ıp ban atmışlar, kaldıki yurtta kalıyorum ve yurdun internetini kullanıyorum laptoptan giriş yaptığım için ıp adresim sürekli farklı olabiliyor,Gazi Ünv kütüphaneden de girdiğim için .İşin özü yönetim hesap güvenliği size aittir diyor,fakat benim günahım olmadan beni banlamıştır.Sorun değil metin2 bağımlısı olarak biraz üzüldüm bu olaya ama asıl üzüldüğüm ise Rohan2 Yönetiminin Bana suçsuz yere HIRSIZ DAMGASI VURUP ,DC DEN ATMASIDIR.Ticket BAN ATTIKLARI İÇİN TİCKET DAHİL ATILMIYOR.UMARIM BÖYLE BİR OLAY SİZİN BAŞINIZA GELMEZ .UMARIM YÖNETİM İNSANLARI DİNLER VE EMEKLERİNİ YOK EDERKEN ,AYNI OLAY KENDİ BAŞLARINA GELSE NAPARLARDI DÜŞÜNÜR.SAYGILARIMLA .LÜTFEN BU SAHIŞA İTİBAR ETMEYİNİZ. KANITLARRRRR:

Oyun kuralları gereği "Rohan2 Harici" terimin de haklısınız. Sadece sizin hesabınızın işleme alınmasın normal'dir. Bahsetmiş olduğunuz "NaberBro06" karakterin oyun dışı ticaret yaptığına dahi bir kanıtınız var ise, karaktere işlem yapılır. Ticket ban ise, tüm kullanıcılar da aynı hata görünmekte'dir. "Yeni Talep Oluştur" adlı butona tıklayarak, talep oluşturabilirsiniz.

Edit: 24 saat içerisin de "NaberBro06" karakterin oyun dışı ticaret yaptığına dahi bir kanıt sunun. Bu kanıt, maximum 48 saat için de alınmış bir ekran görüntüsü ya da video olmalı. Aksi halde işlem yapılmayacak.

• İstenilen kanıtlar aşşağıdadır.Eğer bu kanıtlardan sonrada çarım açılmazsa yapılcak birşey yok demektir ,ben bu sahışın sizden geri aldığı çarı istemiyorum yani bayt007 ıdlı hesabı istemiyorum ,sadece haksız yere banlanan 3 hesabımın açılmasını istiyorum.Saygılarımla

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!