Oyunun sandıklarında genel değişiklik önerisi

• [font='&quot']Öncelikle hepinize iyi günler dileyerek konuma başlamak istiyorum.Ve lafı uzatmadan hemen öneriye geçmek istiyorum....

Şimdi bizler metin kırıyoruz (farm yapıyoruz) bu metinlerden sandıklar çıkıyor ve envanterimize bir dünya akıl almayacak şekilde item düşüyor veya açarken yere düşüyor aradan seçiyoruz ayıklaya bildiğimizi. Bilmiyorum yapımı mantıklı olur mu ? Ama diyelim 200'lü item sandıgı açıyoruz CTRL+ SHİFT ile 50 sandık hakkı tanıyor oyun ve envanterinizde yer yoksa zaten açamıyorsunuz ve buda envanterde kuru kalabalık yarattığı için genelde insanlar yere açıyor sandıklarını yani bilmiyorum sizler için uygun olursa biz sandıkları açarken sandıgı açan kişinin ekranına bu pazar ekranının sonlanmış hali gibi bir büyük bir kutu açılsa ayrıca arama aynası gibi sayfaları olsa misal birinci sayfası dolduğunda ikinci sayfayı doldursa ve bu kutunun üzerinde +0 +1 +2 +3 ....... +9 a kadar giden bir tik atabilme seçeneği olsa ve bu tik işaretli olanları otomatik sat ve/veya sil özelliğini bulundurs,a sizce de güzel olmaz mı ? Yani insanlar diyelim zen cor ve gerekli gördükleri itemleri envanterine kendi o pencereden geçirse gerisini satmak veya silmek istiyorsa otomatikmen silse :?: Yani böyle bir düşüncem var yapabilir misiniz bilmiyorum ama inanın Metin2 tarihinde devrim yapacak bir hareket olur ve yayıncılar ve sizlerin reklamlarıyla insanların daha çok ilgisini çekecektir buda biz oyuncuların işine yarayacak çünkü ne kadar çok yeni oyuncu o kadar çok para kasma yolu demek oturmuş yüksek swlerde Rohan ve Gondor gibi düşük itemlerin bir yerden sonra değeri kalmıyor durum bundan ibaret inşallah kendimi ifade edebilmişimdir. Dilerseniz eğer Discord da gelir yetkili kişiye taslak olarak oluşturarak gösterebilirim de bir çizim aracı kullanarak.

Saygılarım ve Sevgilerim ile İyi Oyunlar İyi Forumlar...[/font]

<3

• GÜZEL FİKİR İNŞALLAH GELİR

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!